• GoHome Professional
kuće kali do 1800 eura/m2 - GoHome
  • kuće kali do 1800 eura/m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće kali do 1800 eura/m2

  • Za upit "kuće kali do 1800 eura/m2" pronađeno 24 nekretnina - prosječna cijena 1.302 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 200 m2
    • do 250 m2
    • 250 m2 (prosječna površina)
    • barem 250 m2
    • 300 m2
  •  Po cijeni
    • 1700 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1800 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 120000 eura
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, KALI, 460.000 €, 320,00 m2 cca 1440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.indomio.hr

Otok Ugljan, Kali, lijepa samostojeća kuća sa tri stambene jedinice nalazi se na zemljištu površine 972 m2.Sastoji se od prizemlja sa dvije podrumske prostorije koje se mogu prenamijeniti u stambeni prostor. U sklopu podrumskih prostorija nalazi se i gusterna.Na prvom stanu nalazi....

 
 
 
  Kuća, KALI, 210.000 €, 155,00 m2 cca 1360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.07.2025.,

www.indomio.hr

KALI, prodaje se kuća u centru mjesta na zgodnoj lokaciji između crkve, općine i mora od kojeg je udaljena 150 m. Sastoji se od prizemlja i prvog kata od kojih svaki ima 100 m2 tlocrtne površine što znači da stambeni prostor ima više od 150 m2 neto površine plus jedno parking mjesto....

 
 
 
  Kuća, KALI, 380.000 €, 202,00 m2 cca 1880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Zadar, Kali, na mirnoj lokaciji udaljenoj približno 50 metara od mora, nalazi se kamena kuća smještena na uzvisini s lijepim pogledom na more i zadarski kanal. Riječ je o klasičnoj dalmatinskoj kući s dvije etaže i ukupnom površinom oko 220 m².Na katu se nalazi uređen i useljiv stan....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće kali do 1800 eura/m2'
220.000 €
380.000 €
380.000 €
  Kuća, KALI, 360.000 €, 202,00 m2 cca 1780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je uređena samostojeća kuća u mjestu Kali na samo 80 metara od mora i centra mjesta. Kuća je izgrađena 1967. i potpuno je renovirana. Kvadratura kuće iznosi 202 m2 i sastoji se od prizemlja i prvog kata koji su međusobno povezani vanjskim stubištem. Prizemlje se sastoji....

 
 
 
  Kuća, KALI, 259.000 €, 149,00 m2 cca 1740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Kali, mirno otočko naselje na otoku Ugljanu, idealna je destinacija za one koji traže kvalitetan život uz more. Ova samostojeća kuća površine 149 m², smještena svega 150 metara od centra i 100 metara od plaže, nudi izniman spoj udobnosti i položaja. Okućnica od 234 m² pruža dovoljno....

 
 
 
  Kuća, KALI, 380.000 €, 220,00 m2 cca 1730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

Kuća s pogledom na more, 2 stana, 50 m do mora, Kali, Ugljan .

 
 
 
  Kuća, KALI, 380.000 €, 220,00 m2 cca 1730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.02.2026.,

www.indomio.hr

Kuća s pogledom na more, 2 stana, 50 m do mora, Kali, Ugljan U mjestu Kali na otoku Ugljanu, na svega 50 m do mora smjestila se obiteljska kuća sa dva stana. Kuća se nalazi na uzvisini zbog koje ima prekrasan pogled na more. Gornji kat kuće prostire se na 110 m2 i sastoji se od 3....

 
 
 
  Kuća, KALI, 220.000 €, 155,00 m2 cca 1420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.08.2025.,

www.c21.hr

 
 
 
  Kuća, KALI, 380.000 €, 200,00 m2 cca 1900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.indomio.hr

Samostojeća kuća, katnica, bruto pov. 200 m2, Kali (otok Ugljan). Smještena je na parceli pov. 380 m2 (94 m2 dvorišta i 185 metara vrta), a nalazi se svega 100-tinjak metara od mora, odnosno nekoliko minuta hoda pješice. Dimenzije kuće iznose 9.69 x 10.33 m. Ima kosi krov na četiri....

 
 
 
  Kuća, KALI, 450.000 €, 400,00 m2 cca 1130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se samostojeća kuća u Kalima, na otoku Ugljanu iz koje se pruža panoramski pogled na Zadar i zadarski kanal. Dio kuće (suteren i prizemlje) je rohbau, a kat je u potpunosti uredjen i useljiv. Kuća ima vanjska parkirna mjesta, kao i garažu za više vozila. U neposrednoj je blizini....

 
 
 
  Kuća, KALI, 450.000 €, 400,00 m2 cca 1130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kuća sa panoramskim pogledom na more u ribarskom mjestu Kali. Kuća ima 400 m2 stambene površine, 3 prostrana stana. Stan u suterenu i prizemlju je u Roh bau izvedbi , dok je stan na 1 katu komplet sređen. Od svih stanova je moguće napraviti više stambenih jedinica! Kuća se nalazi....

 
 
 
  Kuća, KALI, 250.000 €, 250,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje sekuća u nizu smještena u Kalima na otoku Ugljanu na odličnoj lokaciji - udrugom redu odmora te neposrednoj blizini poznatih lokalnih plaža. Kuća sesastoji od četiri etaže:suterena, prizemlja,kata i potkrovlja.Kuću čine dvije konobe te dvije stambene jedinice a zbog nagiba....

 
 
 
  Kuća, KALI, 250.000 €, 250,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća u nizu smještena u Kalima na otoku Ugljanu na odličnoj lokaciji - u drugom redu od mora te neposrednoj blizini poznatih lokalnih plaža. Kuća se sastoji od četiri etaže: suterena, prizemlja, kata i potkrovlja. Kuću čine dvije konobe te dvije stambene jedinice a zbog....

 
 
 
  Kuća, KALI, 250.000 €, 250,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Kali, otok Ugljan, na prodaju je stara kamena kuća u nizu, sa dvorištem od 33 m2. Sastoji se od četiri etaže: suteren, prizemlje, kat i potkrovlje, s pristupom s dvije ulice. Bruto površina kuće : 125 m² tlocrtno (stvarna oko 250 m²) . Dodatno zemljište: 29 m² s pomoćnim objektom....

 
 
 
  Kuća, KALI, 300.000 €, 316,00 m2 cca 950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

www.biliskov.com ID:15271 Otok Ugljan, Kali Prodaje se obiteljska kuća stambene površine 315,57 m sagrađena 1983. godine. Kuća se prostire na četiri etaže (prizemlje, prvi kat, drugi kat i potkrovlje) povezane unutarnjim stubištem. Smjestila se na parceli površine 430 m. Raspored:....

 
 
 
  Kuća, KALI, 450.000 €, 475,00 m2 cca 950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se kuća sa prekrasnim panoramskim pogledom u mjestu Kali na otoku Ugljanu.Kuća se sastoji od tri etaže.U prizemlju se nalaze dvije garaže i Komforan dvosoban stan koji je odmah useljiv.Na katu i polu-suterenu se nalaze također dva prostrana,dvosobna stana,koji su u visokom....

 
 
 
  Kuća, KALI, 450.000 €, 485,00 m2 cca 930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.11.2025.,

www.indomio.hr

Luksuzna kuća otok Ugljan,mjesto Kali,Zadarska županija,sa 480 m2,stambene površine i oko 300 m2 okućnice.Dio koji je u suterenu je u Rohbau izvedbi,dio koji je u prizemlju je također u rohbau izvedbi,dok dio na prvom katu je ekskluzivno namješten sa velikim dnevnim boravkom, moderno....

 
 
 
  Kuća, KALI, 380.000 €, 426,00 m2 cca 890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaje se građevinsko zemljište s pogledom na more površine 426 m2 na otoku Ugljanu, u mjestu Kali. Zemljište je pravilnog oblika, priključci za struju i vodu se nalaze na udaljenosti do 50 m od parcele, a postoji i pristupni put do zemljišta. Nalazi se na mirnoj lokaciji, a idealno....

 
 
 
  Kuća, KALI, 312.000 €, 430,00 m2 cca 730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

OTOK UGLJAN, KALI - Prostrana kuća 180 m od mora s četiri etaže i tri parkirna mjesta! U samom srcu slikovitog mjesta Kali na otoku Ugljanu, smještena je prostrana obiteljska kuća ukupne bruto površine 400 m2, sagrađena na parceli od 430 m2. Kuća se proteže na četiri etaže povezane....

 
 
 
  Kuća, KALI, 375.000 €, 604,00 m2 cca 620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.crozilla.com

Otok Ugljan, Kali, građevinsko zemljište površine 604 m2, s ishodovanom građevinskom dozvolom i projektom za izgradnju luksuzne vile s bazenom.Parcela se nalazi u neposrednoj blizini mora, na svega tridesetak metara udaljenosti, ima direktni pristup moru i prometnici.Uređena plaža....

 
 
 
  Kuća, KALI, 375.000 €, 605,00 m2 cca 620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.crozilla.com

ANGELUS NEKRETNINE VAM NUDE: LOKACIJA: Otok Ugljan - Kali Zemljište se nalazi na otoku Ugljanu u mjestu Kali, autohtonom dalmatinskom gradiću s bogatom ribarskom tradicijom i time povezanom gastronomskom ponudom. Odlično je povezano s kopnom iz luke Gaženica trajektom Zadar - Preko....

 
 
 
  Kuća, KALI, 150.000 €, 600,00 m2 cca 250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodajemo građevinsko zemljište na otoku Ugljanu,teren se nalazi na povišenom te se pruža predivan pogled na more. Teren je na super lokaciji te se ispred njega ne moze više graditi.Sva infrastruktura je u neposrednoj blizni. Dopustena je gradnja kuća sa bazenom,apartmanaVlasništvo....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-22 (od ukupno 22)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com

Vodnjan