- kuće jasenice pala cijena

  • Za upit "kuće jasenice pala cijena" pronađeno 19 nekretnina - prosječna cijena 3.085 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 130 m2
    • do 160 m2
    • 160 m2 (prosječna površina)
    • barem 160 m2
    • 190 m2
  •  Po cijeni
    • do 250000 eura
    • do 320000 eura (prosječna cijena)
    • do 380000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-10%

Promjena cijene sa 500.000 € na 450.000 € - 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, JASENICE, 450.000 €, 184,00 m2 cca 2450 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 500.000 €
01.03.2026 - 450.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Kuća u Maslenici 184 m, 30 m od mora Na prodaju je kuća u Maslenici, smještena na izuzetnoj lokaciji svega 30 m od mora i u samom centru mjesta. Nekretnina se prostire na zemljištu površine 316 m², a ukupna stambena površina iznosi 184 m². Kuća....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 400.000 € na 347.000 € - 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, JASENICE, 347.000 €, 204,00 m2 cca 1700 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 349.000 €
23.02.2026 - 400.000 €
10.05.2026 - 347.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Kuća s bazenom i pogledom na more Rovanjska Na prodaju je istočni dio dvojne kuće smještene u Rovanjskoj, na udaljenosti od 680 m od mora i 900 m od centra mjesta. Kuća se sastoji od dvije  odvojene stambene jedinice, po jedne u prizemlju i na katu, koje zajedno nude ukupno....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 980.000 € na 897.000 € - 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, JASENICE, 897.000 €, 268,00 m2 cca 3350 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 980.000 €
22.03.2026 - 897.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Nova moderna vila s bazenom i očaravajućim pogledom na more, Maslenica Prodaje se moderna vila s bazenom i zaista očaravajućim pogledom na more u Maslenici. Radi se o novogradnji izgrađenoj 2024. godine. Kuća je kompletno uređena i opremljena te odmah useljiva.</br> Kuća se....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće jasenice pala cijena'
320.000 €
347.000 €
410.000 €
 
-12%

Promjena cijene sa 890.000 € na 779.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, JASENICE, 779.000 €, 160,00 m2 cca 4870 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.03.2026 - 890.000 €
25.04.2026 - 779.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ZADAR, MASLENICA - Posebna kuća u 1. redu do mora! Na mirnoj lokaciji u Maslenici, okružena prirodom i obiteljskim kućama, smjestila se ova posebna rustikalna kuća koja pruža savršenu kombinaciju privatnosti, udobnosti i pogleda na more. Već pri samom dolasku osjeti se atmosfera prave....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 400.000 € na 347.000 € - 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, JASENICE, 347.000 €, 120,00 m2 cca 2890 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.03.2026 - 400.000 €
09.05.2026 - 347.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.03.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je prekrasna kuća u Rovanjskoj, nedaleko od Starigrada, s dvije stambene jedinice ukupne površine 120 m, smještena na uređenoj okućnici od 300 m. U dvorištu se nalazi bazen s uređenom plažom i očaravajućim pogledom na more. Svaki stan je kompletno renoviran prije dvije....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 915.000 € na 880.000 € - 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, JASENICE, 880.000 €, 270,00 m2 cca 3260 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 915.000 €
25.03.2026 - 880.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

ROVANJSKA - Prodaje se samostojeća vila s bazenom i velikom okućnicom! Vila je smještena na velikoj parceli s koje se pruža predivan otvoren pogled na more. Sastoji se od prizemlja s velikom okućnicom i bazenom od 31m2, kata te krovne terase. Prizemlje se sastoji od: - ulaznog prostora,....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 400.000 € na 347.000 € - 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, JASENICE, 347.000 €, 120,00 m2 cca 2890 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.12.2025 - 349.000 €
25.02.2026 - 400.000 €
09.05.2026 - 347.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ROVANJSKA, ZADAR - Kuća sa spektakularnim pogledom! Na prodaju je prekrasna kuća smještena u Rovanjskoj, nedaleko od Starigrada, savršena za obiteljski život, odmor ili turističko iznajmljivanje. Kuća ima dvije zasebne stambene jedinice ukupne površine 120 m², a nalazi se na uređenoj....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 980.000 € na 897.000 € - 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, JASENICE, 897.000 €, 254,00 m2 cca 3530 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 980.000 €
22.03.2026 - 897.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2024.,

www.indomio.hr

Zadar, Maslenica - Luksuzna vila s bazenom i neometanim pogledom na Novigradsko more 254 m2Vila je izgrađena na zemljištu površine 654 m2 i nudi očaravajući pogled na more. Izgrađena je 2024. godine, kompletno uređena i opremljena, spremna za useljenje.Samim ulaskom u vilu dolazimo....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 400.000 € na 347.000 € - 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, JASENICE, 347.000 €, 107,64 m2 cca 3220 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.03.2025 - 377.000 €
26.04.2025 - 349.000 €
22.02.2026 - 400.000 €
09.05.2026 - 347.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Za sve dodatne informacije i razgledavanje kontaktirajte me na broj: +385919077396 ili mail vedrana.basic@dogma-nekretnine.com. ROVANJSKA - JASENICE - DVOJNA KUĆA S DVA STANA, BAZENOM I POGLEDOM NA MORE Predivna dvojna kuća smještena u Rovanjskoj, nedaleko od Starigrada, savršena....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 980.000 € na 897.000 € - 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, JASENICE, 897.000 €, 254,00 m2 cca 3530 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.03.2026 - 980.000 €
22.03.2026 - 897.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.njuskalo.hr

LUKSUZNA MODERNA VILA S BAZENOM I POGLEDOM NA MORE ? MASLENICA Na prodaju je impresivna moderna vila stambene površine 254 m², smještena na uređenoj parceli od 654 m² u mirnom i ugodnom okruženju mjesta Maslenica, svega 700 metara od kristalno čistog mora. Zahvaljujući uzdignutoj....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 979.000 € na 897.000 € - 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, JASENICE, 897.000 €, 262,00 m2 cca 3420 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.09.2025 - 950.000 €
19.09.2025 - 979.000 €
27.03.2026 - 897.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.09.2025.,

www.indomio.hr

Direktno od vlasnika, prodajemo luxuznu novoizgrađenu namještenu obiteljsku Villu sa bazenom, sa prekrasnim pogledom na Novigradsko more i planinu Velebit. Villa je sagrađena u mjestu Maslenica, a udaljena je samo 600 metara od plaže, ali i samo 5 km od autoceste A1 i Masleničkog....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 980.000 € na 897.000 € - 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, JASENICE, 897.000 €, 254,00 m2 cca 3530 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 980.000 €
22.03.2026 - 897.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

LUKSUZNA MODERNA VILA S BAZENOM I POGLEDOM NA MORE – MASLENICA</br> </br> Na prodaju je impresivna moderna vila stambene površine 254 m², smještena na uređenoj parceli od 654 m² u mirnom i ugodnom okruženju mjesta </br>Maslenica</br>,....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 915.000 € na 880.000 € - 26.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, JASENICE, 880.000 €, 270,00 m2 cca 3260 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.01.2026 - 915.000 €
26.03.2026 - 880.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.01.2026.,

www.njuskalo.hr

U neposrednoj okolici Zadra, na prodaju je elegantna vila s bazenom i otvorenim pogledom na more. Smještena na parceli površine 700m2, obuhvaća stambenu površinu od 270m2 raspoređenu na tri etaže. Zahvaljujući položaju na kaskadnom i uzvišenom terenu te velikom vrtu koji se nalazi....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 400.000 € na 347.000 € - 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, JASENICE, 347.000 €, 108,00 m2 cca 3210 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.02.2026 - 400.000 €
22.04.2026 - 347.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je prekrasna kuća smještena u Rovanjskoj, nedaleko od Starigrada, savršena za obiteljski život, odmor ili turističko iznajmljivanje. Kuća ima dvije zasebne stambene jedinice ukupne površine 108 m², a nalazi se na uređenoj okućnici od 154 m² s bazenom i uređeno popločanom....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 400.000 € na 347.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, JASENICE, 347.000 €, 120,00 m2 cca 2890 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.03.2026 - 400.000 €
08.05.2026 - 347.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je prekrasna kuća u Rovanjskoj, nedaleko od Starigrada, s dvije stambene jedinice ukupne površine 120 m², smještena na uređenoj okućnici od 300 m². U dvorištu se nalazi bazen s uređenom plažom i očaravajućim pogledom na more. Svaki stan je kompletno renoviran prije dvije....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 500.000 € na 480.000 € - 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, JASENICE, 480.000 €, 78,00 m2 cca 6150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.11.2025 - 500.000 €
18.03.2026 - 480.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Maslenica (kraj Zadra) ? Stara kamena kuća prvi red do mora, 542 m² Prodaje se autentična kamena kuća smještena prvi red do mora u Maslenici, svega 30-ak minuta od Zadra. Ukupna površina nekretnine iznosi 542 m², a sastoji se od dvije kamene kuće, spremišta i dvorišta okruženog zelenilom.....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-16 (od ukupno 15)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr