• GoHome Professional
kuće jasenice 240 m2 - GoHome
  • kuće jasenice 240 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće jasenice 240 m2

  • Za upit "kuće jasenice 240 m2" pronađeno 18 nekretnina - prosječna cijena 3.337 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 230 m2 (malo manji)
    • 250 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 330000 eura (prosječna cijena)
    • do 400000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, JASENICE, 450.000 €, 228,00 m2 cca 1970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Top investicija u Dalmaciji: 4 apartmana + dvorište + projekt 50 m od mora Na prodaju je atraktivna nekretnina smještena svega 50 metara od mora, u mirnom i uređenom priobalnom naselju na sjeverozapadnom dijelu Dalmacije. Nekretnina se nalazi na odličnoj lokaciji, udaljena otprilike....

 
 
 
  Kuća, JASENICE, 599.000 €, 240,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

.

 
 
 
  Kuća, JASENICE, 599.000 €, 240,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće jasenice 240 m2'
620.000 €
1.500.000 €
440.000 €
  Kuća, JASENICE, 1.400.000 €, 250,00 m2 cca 5600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.eurovilla.hr

Zadar, Maslenica, u mirnom i privatnom dijelu, u okruženju modernih novogradnji, smještena je ova impresivna luksuzna vila s otvorenim pogledom na more. Zahvaljujući južnoj orijentaciji, vila je tijekom cijelog dana ispunjena prirodnim svjetlom, a pažljivo osmišljen raspored prostora....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 980.000 € na 897.000 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, JASENICE, 897.000 €, 254,00 m2 cca 3530 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 980.000 €
21.03.2026 - 897.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.crozilla.com

LUKSUZNA MODERNA VILA S BAZENOM I POGLEDOM NA MORE – MASLENICA</br> </br> Na prodaju je impresivna moderna vila stambene površine 254 m², smještena na uređenoj parceli od 654 m² u mirnom i ugodnom okruženju mjesta </br>Maslenica</br>,....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 980.000 € na 897.000 € - 23.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, JASENICE, 897.000 €, 254,00 m2 cca 3530 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 980.000 €
23.03.2026 - 897.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2024.,

www.crozilla.com

Zadar, Maslenica - Luksuzna vila s bazenom i neometanim pogledom na Novigradsko more 254 m2Vila je izgrađena na zemljištu površine 654 m2 i nudi očaravajući pogled na more. Izgrađena je 2024. godine, kompletno uređena i opremljena, spremna za useljenje.Samim ulaskom u vilu dolazimo....

 
 
 
  Kuća, JASENICE, 450.000 €, 231,00 m2 cca 1950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća u Maslenici, Zadar. 1. **Lokacija:** - U Maslenici, Zadarska županija. - Blizina plaže: 170 m pješice ili 100 m zračne udaljenosti. - Blizina autoceste (izlaz Maslenica): 3 km (4 minute vožnje). - Udaljenost od Zadra: 25 km. 2. **Objekt:** - Sastoji se od: - **Prizemlje:**....

 
 
 
  Kuća, JASENICE, 500.000 €, 250,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dux-nekretnine.hr

ZADAR, MASLENICA - Kuća s 4 apartmana 10 spavaćih soba s pogledom na more! Na prodaju je kuća s čak 4 apartmana koja već dugi niz godina posluje odlično u svijetu rentanja! A1 se nalazi u prizemlju i najveći je apartman od 100 m2 stambene površine te sadrži prostranu terasu površine....

 
 
 
  Kuća, JASENICE, 849.000 €, 250,00 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.01.2026.,

www.crozilla.com

Kuća iz snova u Hrvatskoj na prodaju: Moderna novoizgrađena kuća samo 70 metara od mora Opis Ova prekrasna, moderna novoizgrađena kuća nalazi se na ekskluzivnoj lokaciji samo 70 metara od mora i nudi prekrasan infinity bazen. Nekretnina se prostire na parceli od 526 m² i ima stambenu....

 
 
 
  Kuća, JASENICE, 450.000 €, 228,09 m2 cca 1970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Top investicija u Dalmaciji: 4 apartmana + dvorište + projekt ? 50 m od mora Top investicija u Dalmaciji: 4 apartmana + dvorište + projekt ? 50 m od mora Na prodaju je atraktivna nekretnina smještena svega 50 metara od mora, u mirnom i uređenom priobalnom naselju na sjeverozapadnom....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 980.000 € na 897.000 € - 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, JASENICE, 897.000 €, 254,00 m2 cca 3530 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.03.2026 - 980.000 €
22.03.2026 - 897.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.njuskalo.hr

LUKSUZNA MODERNA VILA S BAZENOM I POGLEDOM NA MORE ? MASLENICA Na prodaju je impresivna moderna vila stambene površine 254 m², smještena na uređenoj parceli od 654 m² u mirnom i ugodnom okruženju mjesta Maslenica, svega 700 metara od kristalno čistog mora. Zahvaljujući uzdignutoj....

 
 
 
  Kuća, JASENICE, 620.000 €, 254,00 m2 cca 2440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se samostojeća kuća udaljena 200 m od mora u Maslenici. Nekretnina se sastoji od tri apartmana identičnog rasporeda prostorija koji se prostiru na prizemlje te 1. i 2. kat. Nalazi se na zemljištu veličine 423 m2. OPIS NEKRETNINE: - svaki apartman je klimatiziran i ima dvije....

 
 
 
  Kuća, JASENICE, 1.500.000 €, 256,00 m2 cca 5860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Samostojeća moderna kuća s pogledom na more, Maslenica Samostojeća moderna kuća s pogledom na more, Maslenica Kuća koja pruža luksuz i visoku kvalitetu života na svojih 256 m² stambene površine. Izgrađena je na parceli površine 622 m², što osigurava dovoljno prostora za druženje i....

 
 
 
  Kuća, JASENICE, Na upit, 254,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.01.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se villa 700 m od mora smještena u Maslenici. Riječ je o atraktivnoj novogradnji s bazenom. Idealna kao turistička nekretnina. Sastoji se od 4 spavaće sobe od kojih svaka ima klimu. 4 wca, prostranog dnevnog boravka, kuhinje i hodnika. Kuća ima predivnu natkrivenu terasu s....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 979.000 € na 897.000 € - 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, JASENICE, 897.000 €, 262,00 m2 cca 3420 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.09.2025 - 950.000 €
19.09.2025 - 979.000 €
27.03.2026 - 897.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.09.2025.,

www.indomio.hr

Direktno od vlasnika, prodajemo luxuznu novoizgrađenu namještenu obiteljsku Villu sa bazenom, sa prekrasnim pogledom na Novigradsko more i planinu Velebit. Villa je sagrađena u mjestu Maslenica, a udaljena je samo 600 metara od plaže, ali i samo 5 km od autoceste A1 i Masleničkog....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-15 (od ukupno 14)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.