• GoHome Professional
kuće jasenice 190 m2 - GoHome
  • kuće jasenice 190 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće jasenice 190 m2

  • Za upit "kuće jasenice 190 m2" pronađeno 17 nekretnina - prosječna cijena 2.764 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 180000 eura
    • do 230000 eura (prosječna cijena)
    • do 280000 eura
    • do 2300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-7%

Promjena cijene sa 440.000 € na 410.000 € - 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, JASENICE, 410.000 €, 195,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 440.000 €
06.03.2026 - 410.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Jasenice, Rovanjska, samostojeća kuća na zemljištu površine 362 m2.Kuća se sastoji od dva odvojena stana, svaki s vlastitim ulazom, što osigurava privatnost i mogućnost fleksibilnog korištenja prostora.Ukupna površina iznosi 195,21 m2.Oba stana prostiru se na dvije etaže.Zapadni stan....

 
 
 
  Kuća, JASENICE, 410.000 €, 195,00 m2 cca 2100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

U mjestu Rovanjska, u okolici Zadra, prodaje se vrhunski uređena samostojeća kuća ukupne površine 195 m2, </br> koncipirana od dva zasebna stana/apartmana. sa lijepo održavanom okućnicom, te garažom i parkingom. </br> Kuća se sastoji od dva odvojena dvo-etažna stana/apartmana,....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 500.000 € na 450.000 € - 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, JASENICE, 450.000 €, 184,00 m2 cca 2450 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 500.000 €
01.03.2026 - 450.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Kuća u Maslenici 184 m, 30 m od mora Na prodaju je kuća u Maslenici, smještena na izuzetnoj lokaciji svega 30 m od mora i u samom centru mjesta. Nekretnina se prostire na zemljištu površine 316 m², a ukupna stambena površina iznosi 184 m². Kuća....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće jasenice 190 m2'
620.000 €
985.000 €
750.000 €
  Kuća, JASENICE, 410.000 €, 199,00 m2 cca 2060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.crozilla.com

Rovanjska, kuća s 2 stana, pogled na more, 110 m od mora Prodaje se kuća s dvije stambene jedinice u Rovanjskoj, smještena na atraktivnoj lokaciji, svega 110 m od mora i 200 m od centra. Nekretnina se ističe pogledom na more te funkcionalnim rasporedom, što je čini idealnom....

 
 
 
  Kuća, JASENICE, 450.000 €, 190,00 m2 cca 2370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Kuća na prodaju ? Maslenica | 184 m² | 30 m od mora Na prodaju je kuća u Maslenici, smještena na izuzetnoj lokaciji samo 30 metara od mora i u samom centru mjesta. Nekretnina se nalazi na parceli od 316 m², dok ukupna stambena površina iznosi 184 m². Kuća se sastoji od tri stambene....

 
 
 
  Kuća, JASENICE, 450.000 €, 190,00 m2 cca 2370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2026.,

www.indomio.hr

Kuća na prodaju – Maslenica | 184 m² | 30 m od mora </br> Na prodaju je kuća u Maslenici , smještena na izuzetnoj lokaciji samo 30 metara od mora i u samom centru mjesta .</br> Nekretnina se nalazi na parceli od 316 m² , dok ukupna stambena površina....

 
 
 
  Kuća, JASENICE, 240.000 €, 187,00 m2 cca 1280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U Rovanjskoj, na samo par minuta vožnje od izlaza s autoputa, na lokaciji s lijepim pogledom na more, prodaje se moderna villa u izgradnji s građevinskom dozvolom. Prizemlje ROH-BAU stanje izgrađenosti. Kuća ima jako zanimljiv raspored. Sastoji se od dnevnog boravka s blagovaonicom....

 
 
 
  Kuća, JASENICE, 240.000 €, 187,00 m2 cca 1280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

ROVANJSKA - moderna vila u izgradnji 100 m od mora Na atraktivnoj lokaciji u Rovanjskoj, svega 5 minuta vožnje od izlaza s autoceste, smještena je moderna vila u fazi izgradnje, s već ishođenom građevinskom dozvolom. Objekt se nalazi u ROH-BAU stanju, 100 m od mora. Površina parcele....

 
 
 
  Kuća, JASENICE, 410.000 €, 195,00 m2 cca 2100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U mjestu Rovanjska, u okolici Zadra, prodaje se vrhunski uređena samostojeća kuća ukupne površine 195 m2, koncipirana od dva zasebna stana/apartmana. sa lijepo održavanom okućnicom, te garažom i parkingom. Kuća se sastoji od dva odvojena dvo-etažna stana/apartmana, svaki sa zasebnim....

 
 
 
  Kuća, JASENICE, 1.000.000 €, 182,00 m2 cca 5500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Luksuzna novoizgrađena vila s bazenom na prodaju u naselju Rovanjska, prvi red do mora. Kuća se sastoji od prizemlja i kata. Ukupna stambena površina iznosi 182 m2, a izgrađena je na zemljištu površine 477 m2. Prizemlje vile sadrži hodnik, radnu/spavaću sobu, kupaonicu te kuhinju,....

 
 
 
  Kuća, JASENICE, 600.000 €, 200,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.crozilla.com

Prekrasna vila s bazenom i otvorenim pogledom na more, ukupne stambene površine od 200 m2 na području Maslenice. Ova vrlo primamljiva prizemnica je kompletno opremljena, ograđena visokim zidom što nudi posebnu privatnost. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom,....

 
 
 
  Kuća, JASENICE, 730.000 €, 200,00 m2 cca 3650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Predivna vila, visoka prizemnica, sa pogledima na more! Sastoji od prizemlja i podruma. U podrumu se nalazi apartman s kuhinjom te kupaonicom. U prizemlju su 3 spavaće sobe, 2 kupaonice, kuhinja i dnevni boravak s izlaskom na terasu, te spremište i toalet. Ima uređenu okućnicu te....

 
 
 
  Kuća, JASENICE, Na upit, 200,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.09.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća u centru Maslenice, na samoj rivi. Maslenica je mjesto udaljeno od Zadra i zračne luke 30-ak km. Kuća ima dvije etaže na površini okućnice od 358 m2. Okućnica je u potpunosti popločana s tri strane pročelja (tri nivoa terasa), a sa sjeverne strane nalazi se zelena....

 
 
 
  Kuća, JASENICE, 347.000 €, 203,76 m2 cca 1700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je istočni dio dvojne kuće smještene u Rovanjskoj, na udaljenosti od 680 m od mora i 900 m od centra mjesta. Kuća se sastoji od dvije odvojene stambene jedinice, po jedne u prizemlju i na katu, koje zajedno nude ukupno 107,64 m² stambene površine. Ukupna površina s bazenom....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 400.000 € na 347.000 € - 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, JASENICE, 347.000 €, 204,00 m2 cca 1700 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 349.000 €
23.02.2026 - 400.000 €
10.05.2026 - 347.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Kuća s bazenom i pogledom na more Rovanjska Na prodaju je istočni dio dvojne kuće smještene u Rovanjskoj, na udaljenosti od 680 m od mora i 900 m od centra mjesta. Kuća se sastoji od dvije  odvojene stambene jedinice, po jedne u prizemlju i na katu, koje zajedno nude ukupno....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-15 (od ukupno 13)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com