• GoHome Professional
kuće gradac barem 250 m2 - GoHome
  • kuće gradac barem 250 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće gradac barem 250 m2

  • Za upit "kuće gradac barem 250 m2" pronađeno 25 nekretnina - prosječna cijena 2.395 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 240 m2 (malo manji)
    • 260 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 130000 eura
    • do 170000 eura (prosječna cijena)
    • do 200000 eura
    • do 1700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, GRADAC, 430.000 €, 250,00 m2 cca 1720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvojna kuća u Bristu s panoramskom pogledom na more i otoke. Nalazi se na parceli od 180 m2 a ukupna površina kuće je 250 m2. Sastoji se od tri etaže. U prizemlju se nalazi garaža. Na prvom i na drugom katu nalaze se dva dvosobna stana. Stanovi se sastoje od kuhinje s blagovaonicom,....

 
 
 
  Kuća, GRADAC, 350.000 €, 278,00 m2 cca 1260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Na atraktivnoj lokaciji ispod Jadranske magistrale, svega minutu hoda od glavne plaže, nalazi se kvalitetna, samostojeća i arhitektonski jedinstvena obiteljska kuća s panoramskim pogledom na more. Ukupna površina kuće s pripadajućim objektima iznosi 278 m². Kuća se sastoji od suterena,....

 
 
 
  Kuća, GRADAC, Na upit, 289,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

DALMACIJA, PODACA - Luksuzna vila s otvorenim pogledom na more Na jadranskoj magistrali, između Makarske i Ploča smjestilo se malo, ali turističko mjesto po imenu Podaca. Vila se nalazi na Makarskoj rivijeri, inače poznatoj po brojnim priobalnim mjestima koje krase prelijepe šljunčane....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće gradac barem 250 m2'
1.250.000 €
1.200.000 €
Na upit
  Kuća, GRADAC, 380.000 €, 250,00 m2 cca 1520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.12.2025.,

www.crozilla.com

Posredujemo u prodaji vrlo šarmantne apartmanske kuće koja se nalazi na fantastičnoj lokaciji nekoliko koraka od mora u mirnom mjestu na Makarskoj Rivijeri. Stambena je površina kuće 250m2. Kuća se sastoji od dva odvojena stana te se prostire etažama prizemlja i prvog kata. Stan u....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 1.200.000 € na 1.250.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, GRADAC, 1.250.000 €, 300,00 m2 cca 4170 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.08.2024 - 1.100.000 €
17.06.2025 - 1.200.000 €
23.05.2026 - 1.250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.08.2024.,

www.simicdom.com

Posredujemo u prodaji prekrasne, vrlo luksuzne i prostrane vile koja se nalazi samo 80m od mora i poznatih plaža ovog kraja. Površina vile je 300m2, a nalazi se na parceli od 379m2. Vila se sastoji od suterena, prizemlja i prvog kata. Na etaži suterena je prostor predviđen kao spa....

 
 
 
  Kuća, GRADAC, 380.000 €, 250,00 m2 cca 1520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Apartmanska kuća s panoramskim pogledom Drvenik, Makarska rivijera U ponudi imamo izuzetnu priliku za investiciju šarmantnu apartmansku kuću za renovaciju, smještenu na fantastičnoj lokaciji, svega nekoliko koraka od mora, u mirnom i slikovitom mjestu Drvenik na Makarskoj rivijeri.....

 
 
 
  Kuća, GRADAC, 310.000 €, 260,00 m2 cca 1190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.njuskalo.hr

-GRADAC, Makarska rivijera - Konačno na tržištu ? nakon tri godine uspješno rješenog vlasništva - Video u prilogu ispod oglasa, molimo pogledati Predstavljamo vam izuzetnu nekretninu u Gradcu, koja objedinjuje privatnost, potencijal i otvoreni pogled na more koji će zauvijek ostati....

 
 
 
  Kuća, GRADAC, 90.000 €, 300,00 m2 cca 300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostrana roh-bau kuća kod Karlovca, tlocrtne površine 109 m2, sastoji se od prizemlja, kata i potkrovlja, te je idealna za veliku obitelj. Smještena u naselju Gradac, kuća ima prostrano poljoprivredno zemljište te nudi mogućnost uživanja u uzgoju slasnih domaćih delicija....

 
 
 
  Kuća, GRADAC, 600.000 €, 300,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi preko Get Home agencije nalazi se atraktivna kamena kuća na jedinstvenoj lokaciji u Bristu, prvi red uz more. Nekretnina se sastoji od prizemlja s restoranom i tri velika apartmana, ukupne površine 300 m². Kuća je pogodna za kompletnu obnovu i prilagodbu prema potrebama budućeg....

 
 
 
  Kuća, GRADAC, 1.000.000 €, 300,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se atraktivna kuća u prvom redu do mora u Bristu. Objekt se sastoji od tri etaže, svaka površine 100 m², s izravnim pristupom plaži i prekrasnim pogledom na more. Idealna je za osobno uživanje ili kao investicija s velikim potencijalom za turistički najam. Vlasništvo uredno.....

 
 
 
  Kuća, GRADAC, 1.200.000 €, 322,00 m2 cca 3730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.06.2025.,

www.eurovilla.hr

Luksuzna vila 80 m od mora - savršena oaza uz obaluOva izuzetna, moderno dizajnirana i prostrana vila, smještena je na atraktivnoj lokaciji, svega 80 metara od mora i poznatih plaža.Ukupna stambena površina vile je 300 m², a se prostire na parceli od 379 m² te nudi vrhunski komfor....

 
 
 
  Kuća, GRADAC, 1.520.000 €, 349,00 m2 cca 4360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.01.2025.,

www.eurovilla.hr

Gradac, Makarska rivijeraProdaje se projekt za villu u s prekrasnim pogledom na atraktivnoj lokaciji udaljena svega 150m od mora. Sastoji se od podrumske garaže i dvije stambene jedinice. Svaki stan je trosoban, s 3 kupaonice i natkrivenom terasom. Ispred ville se nalazi bazen. Moderna....

 
 
 
  Kuća, GRADAC, 499.000 €, 353,82 m2 cca 1410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajem kuću sa 6 apartmana i jednosobnim stanom te dosta pomoćnih prostorija. Kuća se nalazi iznad magistrale ( 100 m ), okružena maslinama i susjednim kućama te velikim vrtom u smjeru mora koji pruža pogled na Pelješac i Hvar te osigurava da ne bude gradnje koja bi zaklanjala pogled.....

 
 
 
 
-17%

Promjena cijene sa 720.000 € na 600.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, GRADAC, 600.000 €, 395,00 m2 cca 1520 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.10.2025 - 720.000 €
25.04.2026 - 600.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.10.2025.,

www.simicdom.com

Posredujemo u prodaji prekrasne, vrlo prostrane i izvrsno održavane kuće koja je smještena na vrlo mirnoj lokaciji južne Makarske rivijere. Kuća se proteže etažama prizemlja te prvog i drugog kata, a površina joj je 395 m2. U prizemlju je smješten studio apartman. Prvi i drugi kat....

 
 
 
  Kuća, GRADAC, 1.600.000 €, 448,00 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju prelijepa kuća smještena na samo nekoliko koraka od mora i centra Zaostroga, na idealnoj lokaciji. Kuća se nalazi na parceli od 718 m, a sastoji se od prizemlja i kata te dva pomoćna objekta. Ukupna površina kuće( uključujući i dva pomoćna objekta je 448m2. Vila se sastoji....

 
 
 
  Kuća, GRADAC, 1.200.000 €, 450,00 m2 cca 2670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.12.2025.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji prostrane, potpuno opremljene, izvrsno održavane i namještene kuće u manjem mjestu na Makarskoj Rivijeri. Površina kuće je oko 450 m2, a nalazi se na parceli od 315 m2. Kuća se prostire etažama prizemlja te prvog i drugog kata. Sva tri kata nude impresivne terase,....

 
 
 
  Kuća, GRADAC, Na upit, 450,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.09.2025.,

www.simicdom.com

 
 
 
  Kuća, GRADAC, 1.600.000 €, 506,00 m2 cca 3160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.08.2025.,

www.indomio.hr

Apartmanska kuća koja se sastoji od sedam apartmana. Na prizemnoj etaži se nalazi dvoetažni apartman koji se sastoji od kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka, prostrane terase, hodnika, spavaće sobe, još jednog dnevnog boravka, manje kuhinje, još jednog manjeg balkona, kupaonice....

 
 
 
  Kuća, GRADAC, 799.000 €, 512,00 m2 cca 1560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prednosti nekretnine: ? Drugi red uz more, s donje strane magistrale ? Predivan, otvoren pogled na Jadransko more ? 7 parkirnih mjesta ? Restoran (industrijska kuhinja, skladište, sanitarni čvor) ? veliki investicijski potencijal ? 10+ prostranih soba, svaka s vlastitim kupatilom....

 
 
 
  Kuća, GRADAC, 799.000 €, 538,00 m2 cca 1490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.02.2026.,

www.njuskalo.hr

- Gradac, Makarska rivijera - Investicijska prilika - Video u prilogu Prodaje se prekrasna villa sa 7 apartmana, u mjestu Gradac, Makarska rivijera. Sastoji se od garaže sa 4 mjesta, prizemlja i dva kata, ukupne brutto stambene površine 538,40 m2. Potpuno je namještena i moderno uređena.....

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 650.000 € na 710.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, GRADAC, 710.000 €, 540,00 m2 cca 1320 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.02.2026 - 710.000 €
25.04.2026 - 650.000 €
22.05.2026 - 710.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Kuća na prodaju. Vlasnistvo 1/1. Gradac. Molimo agencije za nekretnine da nam ne šalju ponude prodaje preko njih. Samo ako imaju interes za direktnu kupovinu onda može ponuda. Kuća (prodaja).

 
 
 
  Kuća, GRADAC, 882.000 €, 561,00 m2 cca 1570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Elegantnog pročelja s balkonima koji gledaju na more, ova vila neto površine 500,70 četvornih metara, impresivno je arhitektonsko rješenje koje se sastoji od šest stanova i čak 22 sobe. Smještena uz samo more, koje je na udaljenosti od 200 metara, donosi Vam intimnu atmosferu, lijepo....

 
 
 
  Kuća, GRADAC, 650.000 €, 613,00 m2 cca 1060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Smještena na približno 150 metara od mora i prekrasne šljunčane plaže u Podaci, s 12 apartmana za iznajmljivanje, ova je nekretnina vrlo zanimljiva.Ova poprilično velika apartmanska kuća od 613 m2, izgrađena je na parceli od 312 m2, ima 12 apartmana za najam na tri etaže - četiri....

 
 
 
  Kuća, GRADAC, 1.350.000 €, 700,00 m2 cca 1930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.12.2025.,

www.indomio.hr

Kuća s apartmanima i restoranom investicijska prilika u Drveniku, Makarska rivijera Na prodaju je višekatni objekt u Drveniku, jednom od najljepših mjesta Makarske rivijere bisera Jadrana. Smješten u drugom redu do mora, samo 50 metara od prekrasne šljunčane plaže i kristalno čistog....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-24 (od ukupno 22)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan