- kuće garešnica što veće

  • Za upit "kuće garešnica što veće" pronađeno 13 nekretnina - prosječna cijena 828 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 90 m2
    • do 110 m2
    • 110 m2 (prosječna površina)
    • barem 110 m2
    • 130 m2
  •  Po cijeni
    • do 56000 eura
    • do 71000 eura (prosječna cijena)
    • do 85000 eura
    • do 711 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, GAREŠNICA, 135.000 €, 112,00 m2 cca 1210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se prostrana, masivna, kvalitetno građena kuća sagrađena 1979. godine, sa građevinskom i uporabnom dozvolom, bez tereta, ucrtana u katastru. Smještena na mirnoj i tihoj lokaciji u prirodi, svega 1.5 km od centra Garešnice na kompletno ograđenoj parceli površine 5683 m2, sa....

 
 
 
  Kuća, GAREŠNICA, 250.000 €, 440,00 m2 cca 570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se velika kuća sa uhodanim obrtom u Garešnici. Nekretnina se sastoji od kuće, poslovnog prostora, duple garaže, zasebnog dvosobnog stana, ljetne kuhinje, 3 pomoćne dvorišne prostorije. Dvorište je ukupne površine 1590m2. Kuća 440m2: Podrum 90m2 - radiona, kotlovnica, spremište....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 230.000 € na 215.000 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, GAREŠNICA, 215.000 €, 400,00 m2 cca 540 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.02.2026 - 230.000 €
11.04.2026 - 215.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar Nekretnina iz ponude izdvaja poslovno stambeni kompleks u centru Garešnice. Na prodaju je jedinstvena nekretnina u samom centru Garešnice, u Ulici Petra Svačića, koja se sastoji od: - 2 stambene kuće - 3 poslovna prostora - dodatnih pomoćnih prostorija - dvorišta s parkingom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće garešnica što veće'
68.000 €
150.000 €
125.000 €
  Kuća, GAREŠNICA, 180.000 €, 238,00 m2 cca 760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostrana obiteljska kuća stambene površine od 238 kvadratnih metara smještena na adresi Matije Gupca 55 u Garešnici. Nekretnina je izgrađena 2000. godine te nudi suvremene standarde gradnje i izvrsnu očuvanost. Unutrašnjost glavnog objekta sastoji se od ukupno osam prostorija,....

 
 
 
  Kuća, GAREŠNICA, 110.000 €, 200,00 m2 cca 550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.01.2026.,

www.njuskalo.hr

U mirnoj lokaciji, na Gajnama, u blizini vrtica. Prodaja kuće 099/532-5755 (prodaja).

 
 
 
  Kuća, GAREŠNICA, 110.000 €, 160,00 m2 cca 690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Dvije etaze. Donja namjestena, gornju treba obnoviti. Kuća: Garešnica, 160.00 m2 (prodaja).

 
 
 
  Kuća, GAREŠNICA, 58.000 €, 132,00 m2 cca 440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo predivno imanje u Garešnici. Kuća od 132m2, preko 300m2 gospodarskih zgrada, preko 24.000 m2 (2,4 ha) zemljišta uz asfaltirani put, bunar, stari voćnjak, itd. Kuća ima 132 m2, visoka prizemnica. Uz kuću se nalazi preko 300m2 gospodarskih zgrada, štale, sjenište, torovi,....

 
 
 
  Kuća, GAREŠNICA, 210.000 €, 110,00 m2 cca 1910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kuća: Garešnica, 110.00 m2 (prodaja).

 
 
 
  Kuća, GAREŠNICA, 105.000 €, 100,00 m2 cca 1050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

KUĆA PRODAJA, GAREŠNICA,VELIKI PROKOP, 78m² plus zemljište 75541m²,sve u jednom komadu. Tradicionalna drvena kuća na kraju sela Veliki Prokop, Moslavčka gora. Imanje udaljeno 88 km od Zagreba. Sastoji se od ulaznog hodnika, kupaonice sa wc-om, kuhinje i dvije sobe. Nove instalacije....

 
 
 
  Kuća, GAREŠNICA, 98.000 €, 87,00 m2 cca 1130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se novo izgrađena katnica u Garešnici na iznimno povoljnoj lokaciji. Dimenzija je 10x7 i ima 4 etaže. Okućnica ima 809m2. Kuća sadrži dvije garaže u prizemlju, na prvoj etaži se nalazi soba, kuhinja s dnevnim boravkm te špajza. Na drugoj etaži imamo 3 spavaće sobe, kupaonu....

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 35.000 € na 29.999 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, GAREŠNICA, 29.999 €, 80,00 m2 cca 380 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.11.2025 - 55.000 €
08.02.2026 - 35.000 €
15.05.2026 - 29.999 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U naselju Dišnik, 9 km od centra Garešnice, prodaje se kuća sa objektom, dvorištem i okućnicom. Kuća je građena krajem 1950.-ih godina, urednog je vlasništva, bez tereta. Ima priključke struje, vodu iz vlastitog bunara preko hidrofora. Stolarija je PVC, podovi u laminatu i pločicama,....

 
 
 
  Kuća, GAREŠNICA, 25.000 €, 56,00 m2 cca 450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju kuća za odmor/život ukupne korisne površine 80m2 u mjestu Dišnik kod Garešnice. Kuća se nalazi u mirnom dijelu mjesta, bez puno buke i susjeda. Trenutno nema struju i vodu. Okućnica 2.500 m2 Uredno vlasništvo kao i sva dokumentacija. Za dodatne informacije slobodno nas....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 12)