- kuće dugopolje što veće

  • Za upit "kuće dugopolje što veće" pronađeno 12 nekretnina - prosječna cijena 3.421 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 190 m2
    • do 240 m2
    • 240 m2 (prosječna površina)
    • barem 240 m2
    • 290 m2
  •  Po cijeni
    • do 210000 eura
    • do 260000 eura (prosječna cijena)
    • do 320000 eura
    • do 2600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DUGOPOLJE, 1.490.000 €, 240,00 m2 cca 6210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.07.2025.,

www.broker.hr

U prodaju se nudi prekrasna vila za odmor, smještena u okolici Splita. Vila odiše najvišom udobnošću, modernim interijerom i elegantnim dizajnom. Nalazi se na parceli u jednom nivou, potpuno prilagođena osobama s invaliditetom. Pažljivo osmišljeni detalji interijera i eksterijera,....

 
 
 
  Kuća, DUGOPOLJE, 600.000 €, 520,00 m2 cca 1150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se poslovno-stambeni objekt u mirnom mjestu nedaleko od Splita, koji predstavlja odličnu priliku za investiciju. Objekt uključuje tri odvojena stana različitih struktura: jedan stan ima jednu spavaću sobu, drugi ima dvije, dok treći raspolaže s tri spavaće sobe, što omogućuje....

 
 
 
  Kuća, DUGOPOLJE, 1.500.000 €, 500,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2025.,

www.broker.hr

Prostrana ruralna vila, sa bazenom, na prodaju, ukupne stambene površine od 500 m2, smještena na parceli od 1303 m2, na ruralnom području udaljenom 15 km od Splita. Vila je izgrađena 2012 godine za privatne potrebe, te su svi detalji pažljivo planirani kako bi se postigla maksimalna....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće dugopolje što veće'
1.490.000 €
650.000 €
650.000 €
  Kuća, DUGOPOLJE, 650.000 €, 280,00 m2 cca 2320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

Dugopolje: prostrana vila s bazenom i garažom .

 
 
 
  Kuća, DUGOPOLJE, 650.000 €, 280,00 m2 cca 2320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Dugopolje: prostrana vila s bazenom i garažom Dugopolje: prostrana vila s bazenom i garažom Ova prekrasna dvokatnica smještena je na odličnoj i mirnoj lokaciji u Dugopolju. Vila je potpuno namještena i prostire se na 280 m² stambene površine, nudeći idealan prostor za obitelj ili....

 
 
 
  Kuća, DUGOPOLJE, 2.200.000 €, 250,00 m2 cca 8800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderna kuća ukupne površine približno 240 do 260 m², smještena u mirnom dijelu Čiova. Objekt se sastoji od više etaža, prostranih terasa i dijela bazena koji se koristi zajedno s jednim susjednim objektom. Kuća ima dva privatna parkirna mjesta. Unutarnji raspored obuhvaća....

 
 
 
  Kuća, DUGOPOLJE, 560.000 €, 209,00 m2 cca 2680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.04.2026.,

www.broker.hr

U mirnom okruženju zaleđa Splita nalazi se renovirana obiteljska kuća koja nudi idealan spoj privatnosti, komfora i dobre prometne povezanosti. Radi se o samostojećoj dvokatnici ukupne stambene površine 209 m², smještenoj na zemljištu od 1.022 m² koje pruža dovoljno prostora za uživanje....

 
 
 
  Kuća, DUGOPOLJE, 55.000 €, 140,00 m2 cca 390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.12.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju je obiteljska kuća u nizu smještena u mirnom dijelu Dugopolja. Kuća se prostire na dvije etaže prizemlje i prvi kat svaka po 70 m, što čini ukupnu stambenu površinu od 140 m. Nekretnina zahtijeva potpunu renovaciju, što budućem vlasniku pruža izvrsnu priliku da prostor....

 
 
 
  Kuća, DUGOPOLJE, 55.000 €, 140,00 m2 cca 390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je obiteljska kuća u nizu smještena u mirnom dijelu Dugopolja. Kuća se prostire na dvije etaže ? prizemlje i prvi kat ? svaka po 70 m², što čini ukupnu stambenu površinu od 140 m². Nekretnina zahtijeva potpunu renovaciju, što budućem vlasniku pruža izvrsnu priliku da prostor....

 
 
 
  Kuća, DUGOPOLJE, 440.000 €, 137,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.broker.hr

Prodaje se kuća s okućnicom u mirnom mjestu, svega 20 minuta vožnje od Splita, idealna za obiteljski život ili investiciju. Kuća se nalazi na zemljištu od 359 m², dok ukupna neto površina iznosi 137 m². Raspoređena je na tri etaže i sastoji se od dva stana, što daje dodatnu fleksibilnost....

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 70.000 € na 60.000 € - 02.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DUGOPOLJE, 60.000 €
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 80.000 €
25.02.2026 - 70.000 €
02.03.2026 - 60.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

U ponudi je građevinsko zemljište u Dugopolju, ukupne površine 436 m², smješteno na mirnoj i urednoj lokaciji pogodnoj za gradnju obiteljske kuće. Zahvaljujući pravilnom obliku i veličini, parcela omogućuje kvalitetno i funkcionalno planiranje stambenog objekta s pripadajućim dvorištem.....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 11)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr