- kuće dugi rat suteren

  • Za upit "kuće dugi rat suteren" pronađeno 4 nekretnina - prosječna cijena 3.694 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 130 m2
    • do 160 m2
    • 160 m2 (prosječna površina)
    • barem 160 m2
    • 190 m2
  •  Po cijeni
    • do 290000 eura
    • do 360000 eura (prosječna cijena)
    • do 440000 eura
    • do 3600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DUGI RAT, 450.000 €, 94,00 m2 cca 4790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.12.2025.,

www.crozilla.com

Posredujemo u prodaji vrlo prostranog i izvrsno opremljenog stana koji se smjestio tek nekoliko minuta šetnje od prekrasnih plaža ovog kraja. Stan se nalazi na drugom katu manje etažirane apartmanske kuće koja ima ukupno 3 odvojene jedinice. Podna površina stana je 94,4m2 te se sastoji....

 
 
 
  Kuća, DUGI RAT, 990.000 €, 222,00 m2 cca 4460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se predivna dvojna vila u Krilu Jesenice, osmišljena tako da svaki detalj pruža udobnost, mir i pogled na more. Na prvom katu smješten je prostrani dnevni boravak elegantnog dizajna, s modernim namještajem i velikim staklenim stijenama koje uokviruju pogled na more. Otvoreni....

 
 
 
  Kuća, DUGI RAT, 2.000.000 €, 762,00 m2 cca 2630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se stambeno-poslovna kuća koja se sastoji od poslovnih prostora, jednog stana i osam apartmana. Kuća se ističe brojnim prednostima, uključujući izvrsnu lokaciju, prostrane prostorije, te mogućnost prilagodbe apartmana prema potrebama budućih vlasnika. Ukupna neto korisna površina....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće dugi rat suteren'
2.000.000 €
250.000 €
  Kuća, DUGI RAT, 250.000 €, 86,00 m2 cca 2910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.crozilla.com

Agencija za nekretnine Angelus nekretnine Vam nude na prodaju stan s prostranom terasom i parkingom u mjestu Sumpetar, pokraj Omiša. LOKACIJA Stan se nalazi u mirnom i ugodnom mjestu Sumpetar, na atraktivnoj Omiškoj rivijeri, udaljeno svega 200 metara od magistrale, te približno 250....