• GoHome Professional
kuće dugi rat 260 m2 što manje - GoHome
  • kuće dugi rat 260 m2 što manje - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dugi rat 260 m2 što manje

  • Za upit "kuće dugi rat 260 m2 što manje" pronađeno 18 nekretnina - prosječna cijena 3.683 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 250 m2 (malo manji)
    • 270 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 220000 eura
    • do 270000 eura (prosječna cijena)
    • do 330000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DUGI RAT, 695.000 €, 250,00 m2 cca 2780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se moderna vila s bazenom u Rohbau fazi, udaljena svega 150 m hoda od glavne pješčane plaže u Dućama. Rohbau izgradnja je dovršena, samo zatvori nisu postavljeni,cijena bez zatvora je 749 000 EUR. Nekretnina bruto površine 271 m smještena je na parceli od 540 m i pruža nesmetan....

 
 
 
 
+12%

Promjena cijene sa 1.200.000 € na 1.350.000 € - 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, DUGI RAT, 1.350.000 €, 234,34 m2 cca 5760 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.03.2026 - 1.200.000 €
28.04.2026 - 1.350.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.eurovilla.hr

Dugi Rat, novoizgrađena vila s grijanim bazenom i predivnim otvorenim pogledom na more i otoke.Smještena je na zemljištu površine 520 m², a prostire se na dvije etaže.U prizemlju se nalazi dnevni prostor ? open space kuhinja s blagovaonicom i dnevnim boravkom, WC te ostava. Kat je....

 
 
 
  Kuća, DUGI RAT, 1.440.000 €, 234,34 m2 cca 6150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2026.,

www.eurovilla.hr

Jesenice, Mali rat, luksuzna vila modernog dizajna s pogledom na more, ukupne površine 276 m2.Vila je trenutno u izgradnji, u roh bau fazi, a projektirana je na dvije etaže.Na prvoj etaži nalazi se kuhinja, blagovaonica i dnevni boravak otvorenog koncepta, spremište, gostinjski WC,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće dugi rat 260 m2 što manje'
695.000 €
990.000 €
990.000 €
  Kuća, DUGI RAT, 900.000 €, 235,00 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji exluzivne dvoetažne, novoizgrađene kamene vile s bazenom, u mjestu Jesenice. Vila stambene površine 235 m2 nalazi se na parceli površine 507 m2, ima prekrasan kultivirani vrt sa travnjakom i automatskim navodnjavanjem. Vila očaravajućeg otvorenog pogleda na more....

 
 
 
  Kuća, DUGI RAT, 695.000 €, 242,94 m2 cca 2860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

Vila u izgradnji sa otvorenim pogledom na more .

 
 
 
  Kuća, DUGI RAT, 695.000 €, 249,00 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2024.,

www.indomio.hr

Prodaje se moderna vila s bazenom u Rohbau fazi, udaljena svega 150 m hoda od glavne pješčane plaže u Dućama.Nekretnina bruto površine 271 m² smještena je na parceli od 540 m² i pruža nesmetan pogled na more i prirodu koji nije moguće zakloniti budućom gradnjom.Prizemlje je projektirano....

 
 
 
  Kuća, DUGI RAT, 695.000 €, 250,00 m2 cca 2780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

NOVO U PONUDI!!! INVESTICIJA!!! Luksuzna vila s bazenom i panoramskim pogledom na more u Dućama, dijelu Dugog Rata blizu Omiša Prodaje se suvremena vila u rohbau fazi na prekrasnoj lokaciji u Dućama, slikovitom naselju smještenom između Dugog Rata i povijesnog grada Omiša. Vila je....

 
 
 
  Kuća, DUGI RAT, 695.000 €, 250,00 m2 cca 2780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je moderna vila s bazenom u Rohbau fazi, smještena svega 150 metara hoda od glavne pješčane plaže u Dućama. Vila ukupne bruto površine 271 m² nalazi se na parceli od 540 m², pružajući otvoreni pogled na more i prirodu, koji je trajno osiguran jer buduća gradnja neće zakloniti....

 
 
 
  Kuća, DUGI RAT, 695.000 €, 250,00 m2 cca 2780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderna vila s bazenom u Rohbau fazi, udaljena svega 150 m hoda od glavne pješčane plaže u Dućama. Nekretnina bruto površine 271 m² smještena je na parceli od 540 m² i pruža nesmetan pogled na more i prirodu koji nije moguće zakloniti budućom gradnjom. Prizemlje je projektirano....

 
 
 
 
+12%

Promjena cijene sa 1.200.000 € na 1.350.000 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, DUGI RAT, 1.350.000 €, 260,00 m2 cca 5190 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.04.2026 - 1.200.000 €
01.05.2026 - 1.350.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.opereta.hr

Moderna vila u izgradnji s bazenom i pogledom na more, Mali Rat .

 
 
 
  Kuća, DUGI RAT, 400.000 €, 260,00 m2 cca 1540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Kamena kuća s zemljištem i otvorenim pogledom na more ? Cijena na upit € Na prodaju je kamena kuća smještena u mirnom području, s prekrasnim otvorenim pogledom na more i okolne otoke. Ova nekretnina uključuje kamenu kuću i dva pomoćna objekta, smještene na ukupnoj parceli od 800 m².....

 
 
 
 
+12%

Promjena cijene sa 1.200.000 € na 1.350.000 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, DUGI RAT, 1.350.000 €, 260,00 m2 cca 5190 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.03.2026 - 1.200.000 €
01.05.2026 - 1.350.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.indomio.hr

Moderna vila u izgradnji s bazenom i pogledom na more, Mali Rat Na mirnoj i povišenoj lokaciji u Malom Ratu, Jesenice, nalazi se suvremeno projektirana luksuzna vila u izgradnji s neto korisnom površinom 260 m. Arhitektura i položaj naglašavaju otvorene vizure prema moru i otoku Braču,....

 
 
 
  Kuća, DUGI RAT, 110.000 €, 260,00 m2 cca 420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Omiš, Krilo Jesenice- Prodaju se dvije kamene kuće s dvorištem. Površina stambenog prostora je oko 260 m2, a dvorište je oko 80, 90 m2. Kuća traži kompletnu adaptaciju. Nema parkirno mjesto, cesta nekih 20 tak metra ispod kuća. Moguća kupnja zemljišta u blizini za parking. www.biliskov.com....

 
 
 
 
+12%

Promjena cijene sa 1.200.000 € na 1.350.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, DUGI RAT, 1.350.000 €, 265,00 m2 cca 5090 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.12.2025 - 1.100.000 €
06.02.2026 - 1.200.000 €
08.05.2026 - 1.350.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.12.2025.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji vile koja je u izgradnji i smještena je na jednoj od najmirnijih lokacija udaljenoj 5 10 minuta vožnje od samog centra Omiša. Korisna površina vile je 265m2 te se prostire etažama suterena i prizemlja. Donja etaža nudi kuhinju, impresivan dnevni boravak s blagovaonicom,....

 
 
 
  Kuća, DUGI RAT, 695.000 €, 271,00 m2 cca 2570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2024.,

www.simicdom.com

Posredujemo u prodaji prekrasne vile s bazenom, koja se gradi u Dućama kod Omiša. Vila se prodaje u rohbau izvedbi, koja je dovršena. Vila ima prekrasan pogled na more i otok Brač, smještena je na parceli od 540 m2, a sastoji se od prizemlja i kata, ukupne bruto površine 271 m2. U....

 
 
 
  Kuća, DUGI RAT, 1.850.000 €, 273,75 m2 cca 6760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.08.2025.,

www.eurovilla.hr

Krilo Jesenice, moderna vila s otvorenim pogledom na more. Ukupne neto površine 273,75 m², s dodatnim bazenom površine 45 m² i strojarnicom od 15,60 m², na parceli površine 465 m².Svega 100 m udaljenosti zračne linije od mora.Vila je koncipirana na dvije etaže:Prizemlje (123,60 m²)....

 
 
 
  Kuća, DUGI RAT, 1.850.000 €, 280,00 m2 cca 6610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je moderna luksuzna vila u izgradnji, smještena na odličnoj i mirnoj lokaciji u Krilu Jesenice, svega 100 metara od mora. Zahvaljujući povišenoj poziciji i južnoj orijentaciji, vila pruža spektakularan panoramski pogled na more i otoke, dok velike staklene stijene visine....

 
 
 
 
Sve za uređenje vašeg doma!

Uredite dom