• GoHome Professional
kuće duga resa do 170000 eura - GoHome
  • kuće duga resa do 170000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće duga resa do 170000 eura

  • Za upit "kuće duga resa do 170000 eura" pronađeno 12 nekretnina - prosječna cijena 799 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosječna površina)
    • barem 100 m2
    • 130 m2
  •  Po cijeni
    • 160000 eura (malo jeftiniji)
    • 170000 eura (malo skuplji)
    • do 640 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DUGA RESA, 139.000 €, 95,00 m2 cca 1460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.njuskalo.hr

** KVALITETNA I UREDNA, SAMOSTOJEĆA KUĆA, NA ZEMLJIŠTU POVRŠINE 1059 m2 SA POGLEDOM NA MREŽNIČKI SLAP; ** KUĆA SE SASTOJI SE OD 4-SOBNOG STANA 95 m2 U PRIZEMLJU I UNUTARNJIM STUBIŠTEM, POVEZANOG PODRUMA 26 m2 TE TAVANA ** STAN SADRŽI PROSTRANI DN. BORAVAK PO VEZAN SA KUHINJOM I BLAGOVAONICOM....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 120.000 € na 125.000 € - 07.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, DUGA RESA, 125.000 €, 60,00 m2 cca 2080 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.03.2026 - 99.000 €
29.03.2026 - 120.000 €
07.04.2026 - 125.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Kuća Ladvenjak novogradnja. Zidana modernim načinom sa wineberger sustavom zidanja na pjenu. Nalazi se u mirnom mjestu, a opet blizu svih sadržaja. Autobusna stanica je 100 m od kuće. Objekt je spreman za useljenje. Priprema za solarne panele i punjenje e- vozila. Energetski certifikat....

 
 
 
  Kuća, DUGA RESA, 105.000 €, 105,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.09.2025.,

www.eurovilla.hr

Duga Resa, Belavići, kuća 105 m2 na parceli od 1144 m2 s koje se prostire prekrasan pogled na vinograd i mnoštvo voćki. Nalazi se na samo kilometar od kampa Slapić na rijeci Mrežnici.Kuća se prostire na 3 etaže. Prizemlje: kuhinja, wc, alatnica i vinski podrum. 1. kat: dnevni boravak,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće duga resa do 170000 eura'
160.000 €
160.000 €
103.000 €
  Kuća, DUGA RESA, 105.000 €, 240,00 m2 cca 440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća u izgradnji u Dugoj Resi, naselje Roganac. Nalazi se na parceli od 860 m2. Kuća se sastoji od tri etaže ukupne površine 240 m2. Raspored prostorija unutar kuće omogućava uređenje kuće u obiteljsku kuću ili tri potpuno odvojena stana od 80 m2. Unutarnje zidove je moguće....

 
 
 
  Kuća, DUGA RESA, 99.000 €, 170,00 m2 cca 580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća u Dugoj Resi ? izvrsna lokacija Na prodaju kuća katnica ukupne površine 170 m², smještena na pravilnoj parceli od 352 m², na frekventnoj i dobro povezanoj lokaciji u Dugoj Resi. Objekt je izgrađen u betonsko-ciglenoj konstrukciji te posjeduje i pomoćni objekt unutar....

 
 
 
  Kuća, DUGA RESA, 79.000 €, 82,00 m2 cca 960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

PRIRODA, MIR I OGROMAN POTENCIJAL | 4.777 m² OKUĆNICE BARILOVIĆI, GRAD KARLOVAC Na prodaju je samostojeća prizemnica površine 82 m², smještena u naselju Barilovići, u blizini Duge Rese, administrativno u području grada Karlovca. Ova nekretnina predstavlja idealnu priliku za one koji....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 82.000 € na 79.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DUGA RESA, 79.000 €, 140,00 m2 cca 560 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 82.000 €
08.05.2026 - 79.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Duga Resa, Donji Zvečaj, kuća 140 m2, 500 m do Mrežnice s velikom okućnicom.Na 3 etaže. Podrum, prizemlje i neuređeno potkrovlje.Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka, 3 spavaće sobe, kupaonice, WC-a, hodnikaGrijanje na drva, drvena stolarija, podne obloge parket i keramika, nove....

 
 
 
  Kuća, DUGA RESA, 79.000 €, 82,00 m2 cca 960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

PRIRODA, MIR I OGROMAN POTENCIJAL | 4.777 m OKUĆNICE BARILOVIĆI, GRAD KARLOVAC Na prodaju je samostojeća prizemnica površine 82 m, smještena u naselju Barilovići, u blizini Duge Rese, administrativno u području grada Karlovca. Ova nekretnina predstavlja idealnu priliku za one koji....

 
 
 
  Kuća, DUGA RESA, 62.000 €, 100,00 m2 cca 620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se poljoprivredno imanje sa starom kućom i gospodarskom zgradom, smješteno u mirnom naselju Belavići u Dugoj Resi, idealna za one koji žele živjeti u prirodi, a opet blizu grada. Površina građevinskog dijela zemljišta iznosi 1514 kvadratnih metara, a dio poljoprivrednog zemljišta....

 
 
 
  Kuća, DUGA RESA, 54.000 €, 150,00 m2 cca 360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.10.2025.,

www.eurovilla.hr

Duga Resa, Centar dvoetažna kuća 120 m2 na mirnoj lokaciji, a u blizini svih sadržaja potrebnih za kvalitetan život.Nalazi se na ograđenoj parceli od 421 m2. Okružena zelenilom, povišen teren što pruža prekrasan pogled.U samoj kući se nalaze 2 spavaće sobe, hodnici, 2 kupaonice s....

 
 
 
  Kuća, DUGA RESA, 39.900 €, 70,00 m2 cca 570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Stara kuća na mirnoj lokaciji, blizina Duge Rese, rijeke Mrežnice i popularnih kupališta. Ima sve dozvole, vlasništvo 1/1. Staroj kući je potrebna značajna obnova zbog oštećenja nastalih tokom potresa Uz nju dolazi građevinski projekt sa dozvolom gradnje za modernu villu od 220 kvadrata.....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 10)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com