• GoHome Professional
kuće duga resa do 160 m2 - GoHome
  • kuće duga resa do 160 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće duga resa do 160 m2

  • Za upit "kuće duga resa do 160 m2" pronađeno 27 nekretnina - prosječna cijena 1.805 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 160000 eura
    • do 200000 eura (prosječna cijena)
    • do 240000 eura
    • do 2000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DUGA RESA, 330.000 €, 162,00 m2 cca 2040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Mira 099/2114-835 Na prodaju je moderna i luksuzna dvojna kuća u mirnoj i atraktivnoj lokaciji Dugoj Resi, s otvorenim pogledom na grad Dugu Resu i prekrasnu rijeku Mrežnicu. Projekt izgradnje započinje 1. svibnja 2025., a završetak radova planiran je za proljeće 2026. godine. ID....

 
 
 
  Kuća, DUGA RESA, 190.000 €, 145,00 m2 cca 1310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća sa okućnicom od 496 m2 tik uz rijeku Mrežnicu. Na svakom katu kuće nalaze se i terase sa kojih se pruža predivan pogled na rijeku. Kuća je okružena zelenilom, a ispod same kuće se nalazi kupalište. Ova prekrasna nekretnina uz manju adaptaciju može se koristiti kao....

 
 
 
  Kuća, DUGA RESA, 375.000 €, 157,00 m2 cca 2390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se predivna drvena kuća smještena u netaknutoj prirodi, na zemljištu površine 1610 m2, idealna za one koji traže mir i tišinu daleko od gradske vreve. Ova unikatna kuća nalazi se u mirnom dijelu, oko kilometar udaljena od rijeke Mrežnice i poznatog kampa Slapić, pružajući....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće duga resa do 160 m2'
350.000 €
350.000 €
79.000 €
  Kuća, DUGA RESA, 54.000 €, 150,00 m2 cca 360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Duga Resa, Centar dvoetažna kuća 120 m2 na mirnoj lokaciji, a u blizini svih sadržaja potrebnih za kvalitetan život.Nalazi se na ograđenoj parceli od 421 m2. Okružena zelenilom, povišen teren što pruža prekrasan pogled.U samoj kući se nalaze 2 spavaće sobe, hodnici, 2 kupaonice s....

 
 
 
  Kuća, DUGA RESA, 350.000 €, 162,00 m2 cca 2160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.10.2025.,

www.indomio.hr

U prodaji imamo luksuznu dvojnu kuću ma mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Dugoj Resi. Izgradnja ove moderne duplex kuće započinje 1.06. 2025. godine a predviđeni rok završetka je kraj proljeća 2026. godine.Dupleks se sastoji od dva dvoetažna stana,obračunskih površina od 162,55 m2 koji....

 
 
 
  Kuća, DUGA RESA, 350.000 €, 162,55 m2 cca 2150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je luksuzna dvojna kuća u mirnoj i atraktivnoj lokaciji Dugoj Resi, u blizini Karlovca. Projekt ovih modernih duplex kuća započinje 1. svibnja 2025. godine, a završetak gradnje predviđen je za proljeće 2026. godine. Svaka kuća će imati obračunsku površinu od 162,55 m² i....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 290.000 € na 280.000 € - 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DUGA RESA, 280.000 €, 140,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.12.2025 - 290.000 €
29.04.2026 - 280.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju komforna i potpuno opremljena obiteljska kuća na mirnoj lokaciji u naselju Belavići, nedaleko od Duge Rese (4,3 km) i Karlovca (14 km). Kuća se nalazi svega 200m od prekrasne rijeke Mrežnice ? idealno za ljubitelje prirode i aktivnog odmora, pogodno za život. Osnovne informacije:....

 
 
 
  Kuća, DUGA RESA, 280.000 €, 135,00 m2 cca 2070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je kuća s poslovnim prostorom smještena u samom središtu Duge Rese. Nekretnina se nalazi na frekventnoj lokaciji, u blizini glavne prometnice, s dobrom povezanošću prema Karlovcu, što je čini pogodnom za stanovanje, poslovnu djelatnost ili njihovu kombinaciju. Ukupna površina....

 
 
 
  Kuća, DUGA RESA, 103.000 €, 112,00 m2 cca 920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je samostojeća prizemnica 112 m2 uređenog stambenog prostora, koncipirano kao dva zasebna stana s odvojenim ulazima - jedan veći na prizemlju površine 72 m2 i drugi, manji od cca 40 m2 u potkrovlju. Prizemni stan je useljiv, adaptiran je 2007, sve osim kupaonice koja zahtijeva....

 
 
 
  Kuća, DUGA RESA, 105.000 €, 105,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.09.2025.,

www.eurovilla.hr

Duga Resa, Belavići, kuća 105 m2 na parceli od 1144 m2 s koje se prostire prekrasan pogled na vinograd i mnoštvo voćki. Nalazi se na samo kilometar od kampa Slapić na rijeci Mrežnici.Kuća se prostire na 3 etaže. Prizemlje: kuhinja, wc, alatnica i vinski podrum. 1. kat: dnevni boravak,....

 
 
 
  Kuća, DUGA RESA, 99.000 €, 170,00 m2 cca 580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća u Dugoj Resi ? izvrsna lokacija Na prodaju kuća katnica ukupne površine 170 m², smještena na pravilnoj parceli od 352 m², na frekventnoj i dobro povezanoj lokaciji u Dugoj Resi. Objekt je izgrađen u betonsko-ciglenoj konstrukciji te posjeduje i pomoćni objekt unutar....

 
 
 
 
-20%

Promjena cijene sa 250.000 € na 200.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DUGA RESA, 200.000 €, 100,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.03.2026 - 250.000 €
23.05.2026 - 200.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

Duga Resa, Mrežnički Varoš, kuća 73 m2, novogradnja, 120 m do rijeke Mrežnice.Niskoenergetska kuća, grijanje na struju i drva, 10 cm stiropor fasada i PVC antracit stolarija, podne obloge keramika i laminat.Sastoji se od: Dnevnog boravka s kuhinjom, spavaće sobe, kupaonice, ostave,....

 
 
 
  Kuća, DUGA RESA, 62.000 €, 100,00 m2 cca 620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se poljoprivredno imanje sa starom kućom i gospodarskom zgradom, smješteno u mirnom naselju Belavići u Dugoj Resi, idealna za one koji žele živjeti u prirodi, a opet blizu grada. Površina građevinskog dijela zemljišta iznosi 1514 kvadratnih metara, a dio poljoprivrednog zemljišta....

 
 
 
  Kuća, DUGA RESA, 250.000 €, 170,00 m2 cca 1470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U mjestu Cerovački Galovići prodaje se kuća za odmor udaljena 50 m od Mrežnice. Sastoji se od 3 stambene etaže: - prizemlje: kuhinja s blagovaonicom i boravkom, soba, toalet i kotlovnica te dodatno spremište s posebnim ulazom - prvi kat: hodnik, kuhinja s blagovaonicom i dnevnim boravkom,....

 
 
 
  Kuća, DUGA RESA, 139.000 €, 95,00 m2 cca 1460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.njuskalo.hr

** KVALITETNA I UREDNA, SAMOSTOJEĆA KUĆA, NA ZEMLJIŠTU POVRŠINE 1059 m2 SA POGLEDOM NA MREŽNIČKI SLAP; ** KUĆA SE SASTOJI SE OD 4-SOBNOG STANA 95 m2 U PRIZEMLJU I UNUTARNJIM STUBIŠTEM, POVEZANOG PODRUMA 26 m2 TE TAVANA ** STAN SADRŽI PROSTRANI DN. BORAVAK PO VEZAN SA KUHINJOM I BLAGOVAONICOM....

 
 
 
  Kuća, DUGA RESA, 260.000 €, 86,00 m2 cca 3020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.12.2025.,

www.crozilla.com

LUKSUZNA NOVOGRADNJA KARLOVAC (DOSTUPNO 7/9 STANOVA) S6 - Stan 6 U mirnom i zelenom okruženju Gornjeg Mrzlog Polja Mrežničkog, uz šumu Kozjaču pluća grada Karlovca, u izgradnji su moderne urbane vile namijenjene kvalitetnom i ugodnom obiteljskom životu. U ponudi je trosobni stan ukupne....

 
 
 
  Kuća, DUGA RESA, 258.000 €, 86,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.12.2025.,

www.crozilla.com

LUKSUZNA NOVOGRADNJA KARLOVAC (DOSTUPNO 7/9 STANOVA) S8- Stan 8 Priroda. Privatnost. Profinjeni luksuz. Na rubu šume Kozjače, u mirnom i zelenom dijelu Gornjeg Mrzlog Polja Mrežničkog, nastaje Rezidencija Kozjača boutique stambeni projekt osmišljen za one koji traže više od stanovanja.....

 
 
 
  Kuća, DUGA RESA, 258.000 €, 85,00 m2 cca 3040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.12.2025.,

www.crozilla.com

LUKSUZNA NOVOGRADNJA KOD KARLOVCA (DOSTUPNO 7/9 STANOVA) S2 - Stan 2 U mirnom i zelenom okruženju Gornjeg Mrzlog Polja Mrežničkog, uz šumu Kozjaču pluća grada Karlovca, gradi se moderna urbana vila osmišljena kao idealan dom za obiteljski život, daleko od gradske buke, a u neposrednoj....

 
 
 
  Kuća, DUGA RESA, 79.000 €, 82,00 m2 cca 960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

PRIRODA, MIR I OGROMAN POTENCIJAL | 4.777 m² OKUĆNICE BARILOVIĆI, GRAD KARLOVAC Na prodaju je samostojeća prizemnica površine 82 m², smještena u naselju Barilovići, u blizini Duge Rese, administrativno u području grada Karlovca. Ova nekretnina predstavlja idealnu priliku za one koji....

 
 
 
  Kuća, DUGA RESA, 79.000 €, 82,00 m2 cca 960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

PRIRODA, MIR I OGROMAN POTENCIJAL | 4.777 m OKUĆNICE BARILOVIĆI, GRAD KARLOVAC Na prodaju je samostojeća prizemnica površine 82 m, smještena u naselju Barilovići, u blizini Duge Rese, administrativno u području grada Karlovca. Ova nekretnina predstavlja idealnu priliku za one koji....

 
 
 
  Kuća, DUGA RESA, 234.000 €, 77,00 m2 cca 3040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.12.2025.,

www.crozilla.com

LUKSUZNA NOVOGRADNJA KARLOVAC (DOSTUPNO 7/9 STANOVA) S5 - Stan 5 U mirnom i zelenom okruženju Gornjeg Mrzlog Polja Mrežničkog, uz šumu Kozjaču pluća grada Karlovca, u izgradnji su moderne urbane vile namijenjene kvalitetnom i ugodnom obiteljskom životu. U ponudi je trosobni stan ukupne....

 
 
 
  Kuća, DUGA RESA, 39.900 €, 70,00 m2 cca 570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Stara kuća na mirnoj lokaciji, blizina Duge Rese, rijeke Mrežnice i popularnih kupališta. Ima sve dozvole, vlasništvo 1/1. Staroj kući je potrebna značajna obnova zbog oštećenja nastalih tokom potresa Uz nju dolazi građevinski projekt sa dozvolom gradnje za modernu villu od 220 kvadrata.....

 
 
 
  Kuća, DUGA RESA, 204.000 €, 68,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.12.2025.,

www.crozilla.com

LUKSUZNA NOVOGRADNJA KARLOVAC (DOSTUPNO 7/9 STANOVA) S7 - Stan 7 U mirnom i zelenom okruženju Gornjeg Mrzlog Polja Mrežničkog, uz šumu Kozjaču pluća grada Karlovca, u izgradnji su moderne urbane vile namijenjene kvalitetnom i ugodnom obiteljskom životu. U ponudi je trosobni stan ukupne....

 
 
 
  Kuća, DUGA RESA, 199.000 €, 60,00 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

Posredujemo u prodaji vrhunske novogradnje, u okolici Duge Rese, udaljene samo 120 metara od rijeke Mrežnice. Radi se o kvalitetno građenoj niskoenergetskoj kući, zidano modernim načinom gradnje i izolirano vrhunskim materijalima. Kuća je južno orijentirana s pogledom na zelenilo,....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 120.000 € na 125.000 € - 07.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, DUGA RESA, 125.000 €, 60,00 m2 cca 2080 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.03.2026 - 99.000 €
29.03.2026 - 120.000 €
07.04.2026 - 125.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Kuća Ladvenjak novogradnja. Zidana modernim načinom sa wineberger sustavom zidanja na pjenu. Nalazi se u mirnom mjestu, a opet blizu svih sadržaja. Autobusna stanica je 100 m od kuće. Objekt je spreman za useljenje. Priprema za solarne panele i punjenje e- vozila. Energetski certifikat....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 179.841 € na 188.780 € - 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, DUGA RESA, 188.780 €, 40,00 m2 cca 4720 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.03.2026 - 179.841 €
01.04.2026 - 188.780 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.indomio.hr

KUĆA + ZEMLJIŠTE 2554 M2 (63eur/m2!) POKRAJ KUPALIŠTA NA MREŽNICI! Prodaje se kuća 40 m2 s velikom okućnicom 2554 m2 na odličnoj lokaciji: odmah pokraj poznatog kupališta "Bosiljčev Mlin", 4 minute vožnje od Kampa Slapić, isto toliko od centra Duga Rese, 20 m od autobusne....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-26 (od ukupno 23)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!