- kuće donja stubica Najnovije

  • Za upit "kuće donja stubica najnovije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DONJA STUBICA, 690.000 €, 323,00 m2 cca 2140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJA KUĆA / VILA, DONJA STUBICA, BLIZINA CENTRA, 323 m2 Jedinstvena kuća/vila u blizini centra Donje Stubice, na ravnoj parceli od 2.377 m2 koja pruža mir i privatnost. Prostrana, s orjentacijom I-Z-S-J, luksuzno uređena i opremljena, proteže se na 2 etaže. Prizemljem se prostiru....

 
 
 
  Kuća, DONJA STUBICA, 690.000 €, 500,00 m2 cca 1380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.04.2024.,

www.indomio.hr

Donja Stubica - Pustodol, stambeno - poslovno imanje na 12.000m2 građevinskog zemljišta, sve ograđeno i smješteno na blagom povišenju s predivnim pogledom na pola puta između hotela / bolnice / bazena u Stubičkim Toplicama i hotela / bazena kompleksa Jezerčica. Do jednog i drugog....

 
 
 
  Kuća, DONJA STUBICA, 259.000 €, 188,00 m2 cca 1380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

REMAX Centar nekretnina iz ponude izdvaja prekrasnu dvojnu kuću sa okućnicom, smještenu u Donjoj Stubici. Nekretnina se prostire na tri etaže. U prizemlju se nalazi ulazni hodnik sa stubištem, spremište, kupaonica, prostrani dnevni boravak sa blagovaonom i kuhinjom te izlazom na terasu....

 
 
 
  Kuća, DONJA STUBICA, 360.000 €, 117,00 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se kuća sa bazenom i plantažom sibirske borovnice, uhodan turistički najam u Donjoj Stubici, Pustodolu. Prodaje se prekrasna kuća smještena u Pustodolu, Donja Stubica, s bazenom i plantažom na ukupnoj parceli od 5430 m². Nekretnina je idealna za život, odmor ili nastavak turističkog....

 
 
 
  Kuća, DONJA STUBICA, 690.000 €, 323,00 m2 cca 2140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

PRODAJA KUĆA / VILA, DONJA STUBICA, BLIZINA CENTRA, 323 m² Jedinstvena kuća/vila u blizini centra Donje Stubice, na ravnoj parceli od 2.377 m² koja pruža mir i privatnost. Prostrana, s orjentacijom I-Z-S-J, luksuzno uređena i opremljena, proteže se na 2 etaže. Prizemljem se prostiru....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 299.000 € na 289.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DONJA STUBICA, 289.000 €, 154,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.04.2026 - 309.000 €
11.05.2026 - 299.000 €
23.05.2026 - 289.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.crozilla.com

Prodaja kuće ? Pustodol, 153 m² + garaža + velika okućnica + mogućnost bazena Prodaje se kvalitetna obiteljska kuća u mirnom i zelenom dijelu Pustodola (blizina Stubičkih Toplica ), idealna za život ili odmor izvan gradske gužve, a opet na dohvat Zagreba. Kuća se prostire na dvije....

 
 
 
  Kuća, DONJA STUBICA, 525.000 €, 250,00 m2 cca 2100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJA, KUĆA, Donja Stubica. Raskošna kuća na proplanku, prodaje se potpuno opremljena i odlična je prilika za kvalitetan život ili turistički najam. Proteže se na 3 etaže: u prizemlju se nalazi prostorija za druženje na 52m2 s wc-om i izlazom na terasu na kojoj je kamin. Tu je također....

 
 
 
  Kuća, DONJA STUBICA, 385.000 €, 140,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.12.2025.,

www.eurovilla.hr

Donja Stubica, prekrasna kuća za odmor 140 m2 sa bazenom na parceli od 2000 m2.Sastoji se od ulaznog prostora, dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom, kupaonice, 2 spavaće sobe, bazena i terase.Kući pripadaju i vinoteka (10 m2), kuća za goste (40 m2) i garaža (27 m2)Nalazi se....

 
 
 
 
-12%

Promjena cijene sa 285.000 € na 250.000 € - 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DONJA STUBICA, 250.000 €, 120,00 m2 cca 2080 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.12.2025 - 285.000 €
04.03.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.12.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se potpuno nova kuća u Donjoj Stubici, smještena u strogom centru mjesta (20 metara od Trga Matije Gupca), na parceli 624m2 veličine. Dostupnost svih bitnih sadržaja (škola, vrtić, dućan..) stoga je nešto što valja istaknuti, no opet nalazi se u mirnoj ulici, a posjeduje i....

 
 
 
  Kuća, DONJA STUBICA, 360.000 €, 270,00 m2 cca 1330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.07.2024.,

www.njuskalo.hr

Parcela na kojoj se nalazi kuća veličine je 5430 m2. Riječ je o montažnoj drvenoj kući izgrađenoj 2008 godine na armirano- betonskom temelju. Kuća je tlocrtne površine od 110 m2. Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka, blagovaonice, kuhinje, kupaonice i spavaće sobe. Potkrovlje se....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuće donja stubica (52)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.