• GoHome Professional
kuće dobrinj terasa samostojeća do 2200 eura/m2 na - GoHome
  • kuće dobrinj terasa samostojeća do 2200 eura/m2 na - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj terasa samostojeća do 2200 eura/m2 najnovije

  • Za upit "kuće dobrinj terasa samostojeća do 2200 eura/m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 2000 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2300 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 619.000 €, 280,00 m2 cca 2210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

Nekretnine otok Krk, okolica Dobrinja - prodaje se samostojeća kuća površine 280 m2 sa dvije odvojene stambene jedinice. U prizemlju se nalazi ulazni hodnik, četiri spavaće sobe s vlastitim kupaonicama, od kojih dvije imaju izlaz na zajedničku natkrivenu terasu i okućnicu, dok preostale....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 290.000 €, 130,00 m2 cca 2230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.10.2025.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Dobrinj, okolica, samostojeća kuća od 130m2 na parceli od ukupno 516m2. Sastoji se od prizemlja i kata. U prizemlju je ulazni prostor kroz zatvorenu verandu, kuhinja sa blagovaonicom, jedna spavaća soba, kupaonica, odvojeni WC, te spremište. Na katu su tri spavaće sobe,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 339.000 €, 169,00 m2 cca 2010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja prekrasnu kamenu kuću smiještenu u Krasu na otoku Krku. Kuća je adaptirana i potpuno namještena te se kao takva prodaje i spremna je za useljenje. Nekretnina ima površinu 169 m2 koji se protežu na prizemlje i 1. kat. * Prizemlje: - prostarni dnevni boravak - funkcionalna....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 365.000 €, 192,00 m2 cca 1900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Otok Krk, okolica Šila, prodaja, započeta gradnja samostojeće kuće na mirnoj lokaciji, 2 km od mora! Prema glavnom projektu, predviđena je gradnja samostojeće kuće s jednom stambenom jedinicom, ukupne površine 192 m2, katnosti prizemlje i kat. U prizemlju se nalazi hodnik, kuhinja....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 295.000 €, 134,00 m2 cca 2200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Uvala Soline, prodaja, započeta gradnja samostojeće kuće s bazenom! Na parceli od 640 m2 po projektu predviđena je građevina ukupne stambene površine 134 m2, u obliku velikog slova ''L''. Sastoji se od dva dijela. Osnovni dio je pravokutnog tlocrtnog oblika širine 6,80 m i dužine....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 780.000 €, 360,00 m2 cca 2170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

OTOK KRK, UVALA SOLINE - Samostojeća kuća 100 m od mora Samostojeća kuća sa 1000 m2 okućnice i 360 m2 netto stambene površine (413 m2 bruto) nalazi se na odličnoj lokaciji koja je rijetko u ponudi. Kuća je razvedena na više međukatova a u naravi suteren, prizemlje i kat a sastoji....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 365.000 €, 180,00 m2 cca 2030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Spuštena cijena!! Otok Krk, Polje, kuća sa tri stana. Samostojeća kuća sa tri uređena i potpuno opremljena apartmana. U prizemlju se nalazi studio apartman, zatim jedan jednosobni stan, a na katu je stan sa 2 spavaće sobe, 2 kupaone i velikom terasom s pogledom na more. Sve sobe su....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 365.000 €, 192,00 m2 cca 1900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK, okolica Šila - Samostojeća kuća, započeta gradnja Nalazi se na mirnoj lokaciji, 2 km od mora. Ukupne je površine 192m2, sastoji se od prizemlja i kata. U prizemlju se nalazi hodnik, kuhinja sa blagavaonom, dnevni boravak s izlazom na terasu, 1 spavaća soba, kupaona i WC....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 199.000 € na 180.000 € - 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 180.000 €, 80,00 m2 cca 2250 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.11.2025 - 199.000 €
13.03.2026 - 180.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

U srcu Dobrinja stoji ova prekrasna kamena ljepotica. Uređena s puno ljubavi i sa željom da ne izgubi onaj prisni dojam otočne kuće. Lijepo uređenje, sa laganim pomakom u rasporedu. Sve uređeno za divan hedonistički odmor i život. Ne postoje riječi koje bi opisale zimski mir Dobrinja,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 600.000 €, 320,00 m2 cca 1880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvojna kuća na otoku Krku blizina Malinske Na prodaju je atraktivna dvojna kuća ukupne površine 314 m, smještena u mirnom dijelu otoka Krka, u blizini poznatog turističkog središta Malinska. Kuća se nalazi na uređenoj okućnici od 500 m, koja nudi potpunu privatnost i prostor....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuće dobrinj terasa samostojeća do 2200 eura/m2 (82)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.