• GoHome Professional
kuće dobrinj najnovije parking do 460 m2 - GoHome
  • kuće dobrinj najnovije parking do 460 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj najnovije parking do 460 m2

  • Za upit "kuće dobrinj najnovije parking do 460 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 440 m2 (malo manji)
    • 480 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 359,00 m2 cca 2090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Okolica Dobrinja, na prodaju obiteljska kuća s 3 stambene jedinice, s okućnicom, garažom i parkingom. Samostojeća kuća, površine 359 m2, građena 1990. godine, sastoji se od prizemlja, kata i potkrovlja koje u naravi čini spremište. Svaki stan ima svoj poseban ulaz i prekrasan pogled....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 900.000 €, 350,00 m2 cca 2570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJA VILA OTOK KRK!! SAMOSTOJEĆA RUSTIKALNA VILA U KRASU!! Samostojeća potpuno renovirana rustikalna vila u Krasu sa velikom okućnicom. Nalazi se na odličnoj lokaciji okružena mirom i zelenilom. Vila je namještena kvalitetnim namještajem po mjeri, ima podno grijanje u svim prostorijama,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.060.000 €, 480,00 m2 cca 2210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.crozilla.com

Dobrinj, okolica šarmantna vila osebujnog stila starogrčkih bogova!! Prekrasna kamena vila rađena u tradicionalnom stilu, te su za uređenje i dizajn korišteni uglavnom kamen i drvo. Vila je izgrađena 2018 godine, ukupne površine od 480m2 podijeljena na dvije etaže, prizemlje i kat.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.150.000 €, 320,00 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na parceli od 949 m2 smjestila se nova luksuzna villa površine 320 m2 na dvije etaže. U prizemlju ville nalazi se spavaća soba s vlastitom kupaonicom,vešeraj,toalet,prostrani dnevni boravak,blagovaonica i kuhinja. Iz kuhinje i dnevnog boravka je izlaz na terasu i dvorište. Na katu....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 598.000 €, 400,00 m2 cca 1500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.crozilla.com

Casa Bella iz ponude izdvaja samostojeću kuću na otoku Krku koja se nalazi blizu centra mjesta sa otvorenim pogledom na more. Kuća je pogodna i za ugostiteljsku djelatnost jer prizemlje uz minimalnu rekonstrukciju udovoljava potrebnim uvjetima. S obzirom na veliku kvadraturu kuće....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 970.000 €, 390,00 m2 cca 2490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

Uvala Soline, samostojeća kuća sa pogledom na more! Kuća ja katnosti suteren, prizemlje i prvi kat te se sastoji od 3 stambene jedinice. U sklopu suterena nalazi se dvosoban apartman te manji studio apartman. Vanjsko stepenište dovodi u prizemlje gdje se nalazi apartman sa tri spavaće....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.200.000 €, 480,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.euro-immobilien.hr

Jedinstvena nekretnina unikatnog stila, stvorena za ugodne privatne odmore, smještena na izvrsnoj lokaciji na predivnom otoku Krku, u mirnom susjedstvu te istovremeno kraćom vožnom udaljena od mora, plaža i raznih sadržaja. Kuća se sastoji od dvije etaže, prizemlja i kata, ukupne....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.200.000 €, 480,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Dobrinj okolica, mediteranska vila osebujnog stila. Mediteranska kamena vila izgrađena u tradicionalnom stilu. Ukupna površina nekretnine je 480m2 podijeljena na dvije etaže, prizemlje i kat. U prizemlju vile je opremljena kuhinja s blagovaonicom i dnevnim boravkom otvorenog....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 380.000 €, 300,00 m2 cca 1270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Dobrinj, okolica, Prodaje se samostojeća kuća u okolici Dobrinja, 2.5km od mora. Stambena površina od 95 m2 podijeljena je na dvije etaže. Etaža u suterenu sadrži studio apartman s odvojenim sanitarnim čvorom, povezani natkrivenom terasom. Tu se nalazi i velika konoba od tri prostorije....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.193.125 €, 300,00 m2 cca 3980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.crozilla.com

Casa Bella iz ponude ponosno izdvaja vilu na području Općine Dobrinj, na otoku Krku. Vila ima 300 četvornih metara korisne površine. U prizemlju je veliki dnevni prostor koji obuhvaća kuhinju, blagovanonicu sa stolom za 12 osoba i velik dnevni boravak, iz kojega se izlazi na terasu....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuće dobrinj parking do 460 m2 (193)
  • kuće dobrinj najnovije do 460 m2 (4)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.