• GoHome Professional
kuće dobrinj najnovije do 3500 eura/m2 - GoHome
  • kuće dobrinj najnovije do 3500 eura/m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj najnovije do 3500 eura/m2

  • Za upit "kuće dobrinj najnovije do 3500 eura/m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 3300 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3600 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 560.000 €, 160,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Luksuzna moderna villa s bazenom Ova luksuzna moderna villa smještena je u blizini mjesta Šilo. Nekretnina ima stambenog prostora 160 m, na terenu od 640 m. Na katu su smještene tri spavaće sobe, svaka sa svojom kupaonicom, dok je prizemlju dnevni boravak, blagovaonica, kuhinja, još....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 620.000 €, 178,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.12.2025.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja prekrasnu kamenu kuću koja se nalazi u mjestu Polje na otoku Krku. Potpuno je preuređena izvana i iznutra .Kod preuređivanja zadržani su detalji poput kamenih zidova i starih greda. Pretvorena je u moderno namještenu autohtonu kuću. U prizemlju kuće nalazi se konoba....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 420.000 €, 120,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Otok Krk, Dobrinj okolica, u ponudi agencijie izdvaja se vrlo lijepa renoviorana kamena kuća s bazenom na mirnoj lokacijij. Kuća je izvedena na 2 etaže. Kuća obuhvaća ukupnu površinu od 120 m2. Ovom površinom su obuhvaćeni dnevni boravak i kuhinja, 2 sp.s., 2 kup., ter. Uz kuću, kupac....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 139,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Otok Krk, Dobrinj, prodaja samostojeće kuće s okućnicom od 2769 m2, pomoćnim objektom od 23 m2, izgrađena 1980. godine. Kuća se sastoji od podruma, prizemlja i kata, ukupne površine 139 m2. Podrum ima puno kamenih detalja i može biti idealno mjesto za konobu. U prizemlju se nalazi....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 340.000 €, 120,00 m2 cca 2830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Dobrinj, prodaja, samostojeće kuće, okružena s puno zelenila, 4 km od mora! Kuća netto površine 120m2, katnosti prizmelje i kat. U prizemlju se nalazi ulazni prostor, spremište, toalet, kuhinja i blagovaona, te dnevni boravak s izlazom na terasu i okućnicu. Na katu se nalazi hodnik,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 399.900 €, 120,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.08.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Kuća s bazenom na mirnoj lokaciji U središtu otoka u manjem mjestu u općini Dobrinj prodaje se samostojeća kuća s lijepo uređenom okućnicom i grijanim bazenom. Kuća je smještena na kraju slijepe ulice na lako dostupnoj a opet iznimno mirnoj lokaciji okruženoj zelenilom. U prizemlju....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 340.000 €, 98,00 m2 cca 3470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je kuća u mjestu Polje na otoku Krku, s ukupno 320 kvadratnih metara okućnice i dvije stambene jedinice. Kuća se nalazi u mirnoj ulici, a okružena je zelenilom i prirodom. Prva stambena jedinica sastoji se od dvije spavaće sobe, kupaonice, kuhinje s blagovaonicom i dnevnog....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 999.000 €, 322,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.05.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Šilo - jedinstvena ponuda. Kuća na samom moru, prvi red od mora. Kuća ima šest namještenih apartmana, kategorizirani s tri zvijezdice. Pet je jednosobnih apartmana s po 2 pomoćna ležaja i jedan apartman je dvosobni. Odlična nekretnina za turizam. Garaža. Klimatizirano. Kuća je legalizirana.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 560.000 €, 160,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.04.2022.,

www.indomio.hr

Luksuzna moderna villa s bazenom Ova luksuzna moderna villa smještena je u blizini mjesta Šilo. Nekretnina ima stambenog prostora 160 m², na terenu od 640 m². Na katu su smještene tri spavaće sobe, svaka sa svojom kupaonicom, dok je prizemlju dnevni boravak, blagovaonica, kuhinja,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 245.000 €, 70,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Kuća se nalazi u mirnom naselju i okružena je zelenilom. Ima dvije etaže s odvojenim ulazima. U prizemlju se nalazi dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonom, dvije spavaće sobe, kupaona i terasa. Vanjskim stepeništem dolazimo na prostranu terasu koja se nalazi ispred ulaza u drugi....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuće dobrinj do 3500 eura/m2 (891)
  • kuće dobrinj najnovije (4)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr