• GoHome Professional
kuće dobrinj do 160 m2 samostojeća do 350000 eura - GoHome
  • kuće dobrinj do 160 m2 samostojeća do 350000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj do 160 m2 samostojeća do 350000 eura balkon

  • Za upit "kuće dobrinj do 160 m2 samostojeća do 350000 eura balkon" pronađeno 4 nekretnina - prosječna cijena 2.641 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 330000 eura (malo jeftiniji)
    • 360000 eura (malo skuplji)
    • do 2200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 295.000 €, 134,00 m2 cca 2200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Uvala Soline, prodaja, započeta gradnja samostojeće kuće s bazenom! Na parceli od 640 m2 po projektu predviđena je građevina ukupne stambene površine 134 m2, u obliku velikog slova ''L''. Sastoji se od dva dijela. Osnovni dio je pravokutnog tlocrtnog oblika širine 6,80 m i dužine....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 310.000 €, 78,00 m2 cca 3970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.10.2025.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Malinska, šira okolica, dvojna kuća s bazenom i okućnicom izgrađena 2017. godine u mirnom okruženju prirode u okolici Malinske. Stambeni prostor razveden na prizemlje i prvi kat, ukupne površine 78 m2. U prizemlju je dnevni boravak, kuhinja i blagovaonica, WC-a i natkrivena....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 190.000 €, 80,00 m2 cca 2380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Nekretnine otok Krk, Dobrinj - u staroj gradskoj jezgri prodaje se kamena kuća u nizu, svega 100 m centra i 3 km udaljena od mora. Kuća se prostire na 80 m2 i tri na etaže. U prizemlju se nalazi kuhinja sa blagovaonom i spremište. Na prvom katu smješten je dnevni boravak sa izlazom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće dobrinj do 160 m2 samostojeća do 350000 eura balkon'
290.000 €
290.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 290.000 €, 130,00 m2 cca 2230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.10.2025.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Dobrinj, okolica, samostojeća kuća od 130m2 na parceli od ukupno 516m2. Sastoji se od prizemlja i kata. U prizemlju je ulazni prostor kroz zatvorenu verandu, kuhinja sa blagovaonicom, jedna spavaća soba, kupaonica, odvojeni WC, te spremište. Na katu su tri spavaće sobe,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 290.000 €, 130,00 m2 cca 2230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.10.2025.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-3 (od ukupno 3)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me