• GoHome Professional
kuće dobrinj barem 180 m2 opremljen što jeftinije - GoHome
  • kuće dobrinj barem 180 m2 opremljen što jeftinije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj barem 180 m2 opremljen što jeftinije

  • Za upit "kuće dobrinj barem 180 m2 opremljen što jeftinije" pronađeno 17 nekretnina - prosječna cijena 3.360 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 290000 eura
    • do 360000 eura (prosječna cijena)
    • do 430000 eura
    • do 3600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 339.000 €, 170,00 m2 cca 1990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvojna kuća smještena u mirnom mjestu Kras na otoku Krku, idealna za one koji traže privatnost i udobnost, a ujedno žele biti nadomak Malinske. Od centra Dobrinja udaljena je 2,5 kilometra, dok je do prve plaže potrebno pet kilometara. Kuća ima ukupnu površinu od 170 m2....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 430.000 €, 169,00 m2 cca 2540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.04.2026.,

www.indomio.hr

U neposrednoj blizini Šila na otoku Krku, prodaje se dvojna kuća ukupne površine 169 m², smještena na uređenoj okućnici od 250 m². Kuća se sastoji od prizemlja i kata, a podijeljena je na dvije potpuno opremljene stambene jedinice, idealne za obiteljski život ili turistički najam.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 435.000 €, 169,00 m2 cca 2570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kuća s dva apartmana i bazenom na prodaju! Mirna lokacija Na prodaju je namještena apartmanska kuća na mirnoj lokaciji na otoku Krku. Ova kuća ima dvije etaže i ukupnu površinu od 125 m2. U prizemlju se nalazi prvi apartman koji se sastoji od dvije spavaće sobe, kupaonice, kuhinje,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće dobrinj barem 180 m2 opremljen što jeftinije'
750.000 €
750.000 €
590.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 460.000 €, 250,00 m2 cca 1840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser immobilien posreduje u prodaji ovog prekrasnog imanja u okolici mjesta Dobrinj na otoku Krku. U mirnom i idiličnom okruženju, na rubu zelenog pojasa imanje površine 1.500m2 pruža mir koji je teško opisati riječima. U naravi se radi o tri adaptirane kamene kuće u nizu svaka....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 621.920 €, 400,00 m2 cca 1560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK, ŠILO ? Kuća s vidikovcem i panoramskim pogledom na cijelo mjesto i more, 11 soba, 300 m od plaže! Na prodaju je samostojeća stambeno-poslovna kuća površine 400 m², smještena u mjestu Šilo na otoku Krku, u Općini Dobrinj. Kuća se sastoji od četiri etaže (podrum, prizemlje,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 621.920 €, 400,00 m2 cca 1560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

OTOK KRK, ŠILO Kuća s vidikovcem i panoramskim pogledom na cijelo mjesto i more, 11 soba, 300m od plaže! Na prodaju je samostojeća stambeno-poslovna kuća površine 400m, smještena u mjestu Šilo na otoku Krku, u Općini Dobrinj. Kuća se sastoji od četiri etaže (podrum, prizemlje, kat,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 650.000 €, 180,00 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Kaiser immobilien posreduje u prodaji luksuzne ville na mirnoj lokaciji 5000m od mora, u okolici mjesta Dobrinj, na otoku Krku. Smještena u središnjem dijelu otoka, neprimjetno uronjena u krajolik kojim dominiraju pitoreskna sela sa kamenom gradnjom, okružena tisućljetnom hrastovom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 650.000 €, 181,00 m2 cca 3590 €/m2

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 650.000 €, 179,00 m2 cca 3630 €/m2

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 695.000 €, 175,00 m2 cca 3970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Lares Nekretnine posreduju u prodaji luksuzne kuće na rubu zelenog pojasa u okolici Dobrinja. Kuća se sastoji od prizemlja i kata. U prizemlju se nalazi otvoreni koncept dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice, spavaća soba s vlastitom kupaonicom, WC i spremište. Na katu su tri spavaće....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 185,00 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je luksuzna, samostojeća kuća smještena na mirnoj lokaciji na otoku Krku, u okolici Dobrinja. Kuća ima ukupnu površinu od 185 m2 i smještena je na prostranoj parceli od 630 m2. S obzirom na samostojeći položaj, kuća nudi privatnost i mirno okruženje. Okućnica je uređena....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 790.000 €, 211,00 m2 cca 3740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 820.000 €, 218,00 m2 cca 3760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se poslovno-stambeni objekt na otoku Krku, smješten na izuzetnoj lokaciji uz samu šetnicu i more! Objekt je razveden na dvije etaže i ima prekrasan pogled na more sa svih strana. U prizemlju se nalazi restoran koji je potpuno opremljen s kuhinjom, skladištem, WC-om za goste....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 999.000 €, 167,00 m2 cca 5980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK - Mediteranska vila sa bazenom i velikom okućnicom U malom i mirnom mjestu u okolici Dobrinja, smjestila se ova prekrasna kamena vila sa grijanim bazenom i velikom okućnicom. Izgrađena je na terenu od 930 m2 a stambena površina iznosi 167 m2 i proteže se na dvije etaže. Na....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.250.000 €, 270,00 m2 cca 4630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Prostrana moderna vila s bazenom otok Krk, mir i udobnost na 931 m zemljišta Na otoku Krku, u mirnom i zelenilom okruženom dijelu otoka, smjestila se impresivna vila koja nudi savršenu kombinaciju prostranosti, luksuza i privatnosti. S ukupnom tlocrtom površinom od 320 m i na parceli....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.250.000 €, 325,00 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser immobilien nudi ekskluzivnu villu sa bazenom, u blizini pitoresknog mjesta Dobrinj. Villa je smještena u mirnom i idiličnom okruženju središnjeg dijela otoka Krka. Ova nekretnina prostire se na tri etaže ukupne stambene površine 325m2. U prizemlju imamo kuhinju, blagovaonicu,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-16 (od ukupno 16)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Izdvojene nekretnine

Zagreb

Britanski trg, luksuzan četverosoban stan

www.eurovilla.hr

Dalmacija,

jednosoban stan u zgradi sa bazenom!

www.sajn-nekretnine.hr

Poreč, okolica

stan s korištenjem bazena i tenis terena