• GoHome Professional
kuće dobrinj barem 160 m2 adaptiran - GoHome
  • kuće dobrinj barem 160 m2 adaptiran - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj barem 160 m2 adaptiran

  • Za upit "kuće dobrinj barem 160 m2 adaptiran" pronađeno 23 nekretnina - prosječna cijena 2.820 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 200000 eura
    • do 250000 eura (prosječna cijena)
    • do 300000 eura
    • do 2500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 570.000 €, 170,00 m2 cca 3350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Red Nekretnine posreduju u prodaji predivne adaptirane starine smještene u okolici Dobrinja na otoku Krku. Nekretnina se nalazi na zemljištu veličine 1090 m2. Nekretnina je raspoređena na prizemlje, kat i potkrovlje. U prizemlju se nalazi konoba s tošom i prešom koje su još uvijek....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 339.000 €, 170,00 m2 cca 1990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Kras je skriveni dragulj unutrašnjosti otoka Krka, malo i mirno naselje u unutrašnjosti otoka, udaljeno svega desetak minuta vožnje od mora. Zadržalo je tradicijski istarski i primorski karakter, s kamenim kućama, suhozidima i bogatom vegetacijom. Idealno za one koji traže bijeg od....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 415.000 €, 170,00 m2 cca 2440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser immobilien nudi adaptiranu kamenu kuću sa tri zasebna stana i prekrasnim pogledom na more u neposrednoj blizini mjesta Šilo. Kuća se u prizemlju sastoji od dva zasebna stana, podruma, ostave i strojarnice. Jedan stan je studio sa kupaonicom i kuhinjom, dok se drugi sastoji....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće dobrinj barem 160 m2 adaptiran'
566.000 €
350.000 €
560.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 339.000 €, 170,00 m2 cca 1990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se dvojna kuća smještena u mirnom mjestu Kras na otoku Krku, idealna za one koji traže privatnost i udobnost, a ujedno žele biti nadomak Malinske. Od centra Dobrinja udaljena je 2,5 kilometra, dok je do prve plaže potrebno pet kilometara. Kuća ima ukupnu površinu od 170 m2....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 636.000 €, 180,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.crozilla.com

Šilo, okolica, dvojna adaptirana kamena kuća, udaljena svega 2000m od mora i plaža. Kamena kuća se sastoji od ukupne 3 etaže, stambene površine 180m2. U suterenu se nalazi kuhinja, kupaonica i tehnička soba, te originalna kamena preša (toš) za proizvodnju maslinovog ulja. Unutarnjim....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 430.000 €, 169,00 m2 cca 2540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.04.2026.,

www.indomio.hr

U neposrednoj blizini Šila na otoku Krku, prodaje se dvojna kuća ukupne površine 169 m², smještena na uređenoj okućnici od 250 m². Kuća se sastoji od prizemlja i kata, a podijeljena je na dvije potpuno opremljene stambene jedinice, idealne za obiteljski život ili turistički najam.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 339.000 €, 169,00 m2 cca 2010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja prekrasnu kamenu kuću smiještenu u Krasu na otoku Krku. Kuća je adaptirana i potpuno namještena te se kao takva prodaje i spremna je za useljenje. Nekretnina ima površinu 169 m2 koji se protežu na prizemlje i 1. kat. * Prizemlje: - prostarni dnevni boravak - funkcionalna....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 425.000 €, 172,00 m2 cca 2470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

CASA BELLA iz ponude izdvaja na otoku Krku, u mirnom mjestu Polje, svega 1,5 km od centra Šila, prodaju se dvije potpuno renovirane kamene kuće s bazenom. Ove nekretnine čine jedinstvenu cjelinu podijeljenu na tri lijepo uređena apartmana, idealna za odmor, život ili investiciju u....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 550.000 €, 200,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U prodaji je potpuno adaptirana kuća za odmor na otoku Krku. Vlasnici su originalnu kamenu kuću preuredili do detalja, u interijeru i vanjskom prostoru a sve kako bi dobili prostor namijenjen ugodnom boravku. Zadržani su svi stari detalji poput kamenih zidova i starih greda. Prostrana....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 421.000 €, 151,00 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se samostojeća kuća u mirnom naselju Hlapa, Dobrinj, površine 151 m2 smještena na parceli od 580 m2.. Kuća se sastoji od prizemlja i kata. Na katu se nalazi dvosoban stan sa dnevnim boravkom i velikom terasom,dok je u prizemlju veliki jednosobni stan površine 87m2,sa 2 velike....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 680.000 €, 220,00 m2 cca 3090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.12.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Samo u našoj ponudi! Prodaje se samostojeća primorska kuća s djelomičnim pogledom na more u uvali Soline na otoku Krku. Kuća površine 220 m2 proteže se na prizemlje i kat, a sagrađena je na parceli površine 908 m2. U prizemlju se nalaze tri spavaće sobe, kupaonica, kuhinja s blagovaonicom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 890.000 €, 220,00 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Uvala Soline: Samostojeća kuća s bazenom samo 90 metara od mora! Prodaje se moderna, samostojeća villa u uvali Soline, smještena na odličnoj mirnoj lokaciji, samo 90 metara od mora. Villa ima površinu od 220 m2 i prostire se na prizemlje i kat. Prizemlje se sastoji od hodnika, kupaonice,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 150,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Kompletno adaptirana i moderno uređena kamena kuća s dva odvojena stana, bazenom i prostranom uređenom okućnicom U ponudi je šarmantna kamena kuća koja spaja tradicionalnu arhitekturu i suvremeni komfor. Nekretnina je u potpunosti renovirana i prilagođena današnjim standardima stanovanja,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 925.000 €, 225,00 m2 cca 4110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.06.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Na rubu manjeg sela u okolici Dobrinja prodaje se kompleks adaptiranih kamenih kuća s bazenom. Od prvog dućana, caffe bara i restorana udaljene su tek 400 m dok je do prve plaže i većih mjesta niti 10 minuta vožnje. Na okućnici se nalazi ovalni bazen veličine cirka 7,5 m x 4 m sa....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 925.000 €, 225,00 m2 cca 4110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.crozilla.com

Dobrinj, Gostinjac, rustikalna autohtona adaptirana kamena kuća od 225 m2 ukupne stambene površine se nalazi na otoku Krku, u jednom malom pitoresknom naselju, 4,5 km od mjesta Šilo. Kuća je udaljena samo 13 km od Krčkog mosta, 10 km od zračne luke Rijeka, 12 km od Malinske i 13 km....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 800.000 €, 146,00 m2 cca 5480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

OTOK KRK - KRAS, samostojeća kuća površine 146 m. Kompletno adaptirana kuća, luksuzno opremljena i namještena, sva drvenarija ručni rad. U prizemlju dnevni boravak, kuhinja i kupaonica koji su unutarnjim stubištem povezani sa gornjim katom gdje se nalaze tri sobe i kupaonica. Podno....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 460.000 €, 250,00 m2 cca 1840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser immobilien posreduje u prodaji ovog prekrasnog imanja u okolici mjesta Dobrinj na otoku Krku. U mirnom i idiličnom okruženju, na rubu zelenog pojasa imanje površine 1.500m2 pruža mir koji je teško opisati riječima. U naravi se radi o tri adaptirane kamene kuće u nizu svaka....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 435.000 €, 145,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Kaiser immobilien posreduje u prodaji šarmantne adaptirane kuće sa bazenom u okolici mjesta Šilo, na otoku Krku. Ovaj krasni objekt nalazi se na čestici površine 400m2, u naravi se radi o dva odvojena objekta koji čine tri odvojena apartmana sa zasebnim ulazima, sveukupne stambene....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 650.000 €, 268,00 m2 cca 2430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Ova moderna kamena adaptirana vila na otoku Krku je zaista jedinstvena nekretnina. Nalazi se na mirnoj lokaciji i pruža izvrstan moderan dizajn s kamenim detaljima. Nekretnina ima stambenu površinu od 268 m2 raspoređenu na tri etaže. U prizemlju se nalazi kupaonica, vešeraj, kuhinja....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 625.000 €, 352,00 m2 cca 1780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je samostojeća kuća ukupne površine 352m2, smještena na mirnoj lokaciji na parceli od 2.102m2, s uređenom i prostranom okućnicom. Kuća se sastoji od tri etaže (suteren, prizemlje i potkrovlje), a sveukupno ima četiri stambene jedinice. Zahvaljujući dvostrukom prilazu i brojnim....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 421.000 €, 580,00 m2 cca 730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.07.2025.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-21 (od ukupno 19)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni