• GoHome Professional
kuće dobrinj barem 120 m2 do 290000 eura - GoHome
  • kuće dobrinj barem 120 m2 do 290000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj barem 120 m2 do 290000 eura

  • Za upit "kuće dobrinj barem 120 m2 do 290000 eura" pronađeno 59 nekretnina - prosječna cijena 1.292 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 270000 eura (malo jeftiniji)
    • 300000 eura (malo skuplji)
    • do 1300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 150.000 €, 140,00 m2 cca 1070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U malom mjestu u lijepom okruženju prodaje se parcela s 3 starine na kraju ulice. Uredno vlasništvo s građevinskom dozvolom za obnovu. Blizina trgovine, crkve i na 15-ak min do mora. Za sve informacije nazovite +385 99/2196-354 ID CODE: 22924 Inga Belfranin Suradnik Mob: 099/2196-354....

 
 
 
 
-17%

Promjena cijene sa 175.000 € na 145.000 € - 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 145.000 €, 110,00 m2 cca 1320 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.02.2026 - 175.000 €
10.05.2026 - 145.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je autohtona kuća smještena u staroj jezgri Dobrinja na otoku Krku. Kuća je veličine 110m2 te se proteže na tri etaže. U suterenu se nalazi konoba i kupaonica. U prizemlju se nalazi manja ulazna terasa, hodnik, kuhinja s blagovaonicom i velikim dnevnim boravkom u otvorenom....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 150.000 € na 145.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 145.000 €, 115,00 m2 cca 1260 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.10.2025 - 150.000 €
18.04.2026 - 145.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.10.2025.,

www.njuskalo.hr

OTOK KRK, DOBRINJ, u ponudu smo dobili autohtonu primorsku kuću smještenu u staroj jezgri Dobrinja. Ukupna stambena površina kuće iznosi 115m2, a prostire se na tri etaže. U suterenu se nalaze WC i kupaonica, dok su u prizemlju smješteni veliki dnevni boravak, kuhinja s blagovaonicom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 140.000 €, 140,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji kamene kuće na otoku Krku. Zadnja je u nizu, te joj pripada lijepa okućnica od oko 350 m2. Građena je 1965. godine, ali je 1980-ih godina dograđena, te je započeta adaptacija. Kuća je priključena na struju, a vodu dobiva iz cisterne, iako postoji mogućnost priključka....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 140.000 €, 130,00 m2 cca 1080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Mjesto Dobrinj, starina u nizu za adaptaciju..Kuća ima prizemlje i kat, konobu, ostavu i ljetnu kuhinju..stambene povrsine 130 m2,, ID KOD AGENCIJE: 4628-6302 AS nekretnine Mob: 092/124-1676 Tel: 051/222-442 E-mail: info@asnekretnine.com www.asnekretnine.com Krk, Dobrinj, starina....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 140.000 €, 115,00 m2 cca 1220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je autohtona kuća, smještena u staroj turističkoj jezgri Dobrinja na otoku Krku, ukupne površine 115m. Kuća se sastoji od tri etaže. U prizemlju se nalaze Kuhinja i dnevni boravak te stepenište kojim se silazi u suteren gdje se nalazi wc i kupatilo. Iz prizemlja vodi i....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 140.000 €, 115,00 m2 cca 1220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Casa Bella nekretnine iz ponude izdvaja šarmantnu autohtonu kuću smještenu u staroj turističkoj jezgri Dobrinja na otoku Krku ? idealnu priliku za ljubitelje tradicije, mira i autentičnog primorskog ambijenta. Riječ je o kući u nizu na dvije etaže ukupne površine 115 m², koja svojom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 315.000 €, 240,00 m2 cca 1310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.11.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Otok Krk, Dobrinj , samostojeća kuća za renoviranje, pogled na more! Kuća u Dobrinju s velikim potencijalom. Kuća ima površinu cca 240 m2 i nalazi se na parceli površine 434 m2. Sastoji se od suterena, prizemlja, kata i potkrovlja. Useljiva, ali potrebno adaptirati po današnjim standardima.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 315.000 €, 239,00 m2 cca 1320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK, DOBRINJ - Samostojeća kuća s velikim potencijalom U suterenu kuće nalazi se konoba, WC, stojarnica, šterna, ljetna kuhinja i radionica s posebnim ulazom. Suteren je prizemljem povezan unutarnjim i vanjskim stepeništem. U prizemlju se nalazi dnevni boravak, spavaća soba,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 315.000 €, 239,00 m2 cca 1320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Dobrinj,centar, samostojeća kuća sa panoramskim pogledom, na dobroj lokaciji. Samostojeća kuća od 239 m2 se sastoji od suterena, prizemlja, kata i potkrovlja. U suterenu se nalazi velika konoba za druženja, toalet, šterna, ljetna kuhinja,manji prostor te radiona s posebnim ulazom.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 315.000 €, 239,00 m2 cca 1320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Dobrinj, prodaja samostojeće kamene kuće površine 239,20 m2, s panoramskim pogledom na more i okućnicom površine 330 m2, na mirnoj lokaciji. Kuća se sastoji od suterena s konobom, ljetnom kuhinjom, radnom sobom, spremištem i toaletom, prizemlja s dnevnom sobom, kuhinjom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 135.000 €, 132,00 m2 cca 1020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Uvala Soline, prodaja stare kamene kuće u nizu, krajnje, za adaptaciju, s lijepim pogledom na more i okućnicom površine 30 m². Ova nekretnina na otoku Krku predstavlja odličnu priliku za adaptaciju i stvaranje autentične mediteranske kuće za odmor ili investiciju. Kuća se sastoji....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 115.000 €, 130,00 m2 cca 890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, Dobrinj - na prodaju je stara kamena kuća za potpunu rekonstrukciju i renovaciju ukupne površine 130 m2 raspoređenih na suteren, prizemlje, kat i tavan. Kuća je smještena na na mirnoj lokaciji te ima prekrasan pogled na zeleno okruženje i prirodu sa kata. U suterenu....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 106.000 €, 120,00 m2 cca 880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem staru kamenu kuću u Dobrinju na otoku Krku. Kuća ima 3 etaže, ukupno 120 m2 stambenog prostora. Ima vodu i struju dok je kanalizacija pred vratima. Zajedno s kućom kupac dobiva vrt od 40m2 koji se drži uz kuću i veliki vrt cca 200 m2 na 50 metara od kuće. Pogled na planine....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 105.000 €, 501,00 m2 cca 210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.12.2025.,

www.crozilla.com

Gostinjac građevinski teren na mirnoj lokaciji Teren pravilnog oblika sa prilaznim putem, u mirnom okruženju obiteljskih kuća. Ishodovana je građevinska dozvola i plaćene su komunalije. Za više informacija i dogovor za razgledavanje, slobodno nas kontaktirajte. LANA BLAŽEVIĆ Agent....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 98.000 €, 170,00 m2 cca 580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, Dobrinj - prodaje se stara kamena kuća smještena u malom mjestu Dobrinj, u centru otoka Krka. Ova starina površine 170 m2 obuhvaća suteren, visoko prizemlje, prvi kat i visoko potkrovlje. U suterenu kuće nalazi se autohtona stara konoba, visoko prizemlje sastoji....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 43-58 (od ukupno 62)

<< <1 2> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan