• GoHome Professional
kuće dobrinj barem 110 m2 park - GoHome
  • kuće dobrinj barem 110 m2 park - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj barem 110 m2 park

  • Za upit "kuće dobrinj barem 110 m2 park" pronađeno 21 nekretnina - prosječna cijena 3.954 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 330000 eura
    • do 420000 eura (prosječna cijena)
    • do 500000 eura
    • do 4200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 560.000 €, 120,00 m2 cca 4670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je šarmantna kuća koja nudi potpuni mir i privatnost, smještena na prostranoj parceli od 1.700 m² u okruženju prirode. Kuća se prostire na 100 m² stambene površine i dodatnih 40 m² natkrivene terase okrenute prema jugu, savršene za uživanje u suncu i tišini. Unutrašnjost....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 295.000 €, 134,00 m2 cca 2200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Uvala Soline, prodaja, započeta gradnja samostojeće kuće s bazenom! Na parceli od 640 m2 po projektu predviđena je građevina ukupne stambene površine 134 m2, u obliku velikog slova ''L''. Sastoji se od dva dijela. Osnovni dio je pravokutnog tlocrtnog oblika širine 6,80 m i dužine....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 139,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Otok Krk, Dobrinj, prodaja samostojeće kuće s okućnicom od 2769 m2, pomoćnim objektom od 23 m2, izgrađena 1980. godine. Kuća se sastoji od podruma, prizemlja i kata, ukupne površine 139 m2. Podrum ima puno kamenih detalja i može biti idealno mjesto za konobu. U prizemlju se nalazi....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće dobrinj barem 110 m2 park'
560.000 €
560.000 €
599.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 799.000 €, 140,63 m2 cca 5680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Krk, unutrašnjost otoka, prodaje se kompletno uređena kuća u rustikalnom stilu. Kuća je sklop suvremene udobnosti i tradicijskog uređenja. Sastoji se od prizemlja ukupne neto površine 76,88 m2 koju sačinjavaju ulaz, hodnik, WC, dnevni boravak sa blagavaonicom, kuhinja, izba i terasa....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 625.000 €, 110,00 m2 cca 5680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Soline ? prodaja dvojne kuće s bazenom, 100 m od mora! Na prodaju je dvojna kuća ukupne površine 110 m² koja se u naravi sastoji od dva odvojena apartmana, savršena za obiteljski život ili turistički najam. Prizemlje se sastoji od open-space kuhinje s blagovaonom, prostranog dnevnog....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 340.000 €, 120,00 m2 cca 2830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Dobrinj, prodaja, samostojeće kuće, okružena s puno zelenila, 4 km od mora! Kuća netto površine 120m2, katnosti prizmelje i kat. U prizemlju se nalazi ulazni prostor, spremište, toalet, kuhinja i blagovaona, te dnevni boravak s izlazom na terasu i okućnicu. Na katu se nalazi hodnik,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 135.000 €, 132,00 m2 cca 1020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Uvala Soline, prodaja stare kamene kuće u nizu, krajnje, za adaptaciju, s lijepim pogledom na more i okućnicom površine 30 m². Ova nekretnina na otoku Krku predstavlja odličnu priliku za adaptaciju i stvaranje autentične mediteranske kuće za odmor ili investiciju. Kuća se sastoji....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 880.000 €, 167,00 m2 cca 5270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Otok Krk, okolica Dobrinja, prodaja samostojeće kuće s bazenom na rubu građevinske zone, mirna lokacija! Kuća površine 167m2 sastoji se od prizemlja i kata. U prizemlju nalazi se ulazni hol, 2 toaleta, spremište, gostinjska spavaća soba s vlastitom kupaonicom, kuhinja s blagovaonicom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 469.000 €, 170,00 m2 cca 2760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Otok Krk, okolica Šila, na prodaju je samostojeća kuća sa 3 apartmana. Kuća je nedavno kompletno renovirana. Sastoji se od suterena u kojem se nalazi konoba. U prizemlju se nalaze 2 apartmana, jedan 1S+DB i jedan studio apartman. Na katu se nalazi dvosobni apartman sa dnevnim boravkom,....

 
 
 
 
-19%

Promjena cijene sa 986.000 € na 799.000 € - 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 799.000 €, 180,00 m2 cca 4440 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.03.2025 - 1.200.000 €
30.08.2025 - 0 €
15.02.2026 - 986.000 €
26.04.2026 - 799.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Ekskluzivna villa na prestižnoj lokaciji ? savršena oaza mira i luksuza Na mirnom i zelenilom okruženom mjestu smještena je ova impresivna samostojeća villa, koja spaja moderan dizajn, vrhunsku udobnost i potpunu privatnost. Prostire se na prostranoj parceli s uređenom okućnicom i....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 185,00 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Kras, Dobrinj, luksuzna, samostojeća kuća s bazenom, na mirnoj lokaciji! Kuća je površine 185 m2, sastoji se od prizemlja i prvog kata, međusobno povezanih unutarnjim stepeništem. Na katu se nalaze tri spavaće sobe, svaka sa svojom kupaonicom, praonica rublja i natkriveni balkon.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 955.000 €, 197,00 m2 cca 4850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Uvala Soline, prodaja, novoizgrađene, impozantne, luksuzne kuće s bazenom, konobom i jacuzzijem. Kuća s neto površinom od 197 m2 sastoji se od prizemlja i kata. U prizemlju se nalazi ulazni prostor, kupaonica, kuhinja s blagovaonicom te prostran dnevni boravak s izlazom na veliku....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.200.000 €, 230,00 m2 cca 5220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Okolica Dobrinja, prodaja, samostojeća kuća s velikom okućnicom i bazenom, na rubu građevinske zone! Kuća, ukupne neto površine 230 m2, građena je na parceli od 1938 m2, 2014. godine. U naravi, kuća se sastoji od tri dvoetažna apartmana, svaki sa svojim ulazom, katnosti prizemlje....

 
 
 
 
-19%

Promjena cijene sa 1.180.000 € na 950.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 950.000 €, 251,00 m2 cca 3790 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.03.2026 - 1.180.000 €
25.04.2026 - 950.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Soline, okolica, prodaja nove samostojeće kuće na mirnoj lokaciji, 2000 m od mora! Kuća je bruto površine 251 m2, s prizemljem i katom. Prizemlje se sastoji od ulaznog prostora, vešeraja, gostinjskog toaleta, gostinjske spavaće sobe s vlastitom kupaonicom, kuhinje, blagovaonice te....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.200.000 €, 255,00 m2 cca 4710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.06.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na mirnoj i zelenilom okruženoj lokaciji u mjestu Dobrinj na otoku Krku, prodaju se tri šarmantne kamene vile u nizu, savršeno uklopljene u mediteranski ambijent. Idealna prilika za investiciju, turizam ili za miran obiteljski život. Opis nekretnine: Svaka vila ima vlastiti ulaz te....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 985.000 €, 266,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Klimno, prodaja, samostojeća kuća, sa 3 stambene jedinice, 200 metara od mora i plaže. Ova moderna i kvalitetno građena obiteljska kuća s ukupno tri stambene jedinice, ima ukupnu neto površinu od 266m2 i panoramski pogled na more, sagrađena je na zemljištu površine 676 m² na mirnoj....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.150.000 €, 300,00 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Kras, Dobrinj, luksuzna, samostojeća kuća s bazenom, na mirnoj lokaciji! Kuća je površine 300 m2, sastoji se od podruma, prizemlja i prvog kata. U podrumu se nalazi igraonica. U prizemlju se nalazi ulazni prostor, spavaća soba s kupaonicom, wc, vešeraj, garderoba, open space kuhinja....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 895.000 €, 300,00 m2 cca 2980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.12.2024.,

www.dogma-nekretnine.com

Atraktivna vila s potpuno opremljenim sadržajima za savršen odmor ili život Na prodaju je prekrasna atraktivna vila koja nudi sve potrebne sadržaje za idealan odmor ili cjelogodišnje stanovanje. Ova luksuzna nekretnina pruža savršenu kombinaciju udobnosti, funkcionalnosti i stila,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 359,00 m2 cca 2090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Okolica Dobrinja, na prodaju obiteljska kuća s 3 stambene jedinice, s okućnicom, garažom i parkingom. Samostojeća kuća, površine 359 m2, građena 1990. godine, sastoji se od prizemlja, kata i potkrovlja koje u naravi čini spremište. Svaki stan ima svoj poseban ulaz i prekrasan pogled....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.850.000 €, 360,00 m2 cca 5140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodajemo predivnu vilu u Klimnu, smještenu na samo 250m od mora. Idealna kombinacija obiteljskog doma i investicije za turistički najam. ŠTO VILA NUDI: - 6. potpuno opremljenih apartmana dvosobnih s db, balkoni, pogled - svi spremni za iznajmljivanje - Svaki apartman ima izlaz na....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-20 (od ukupno 18)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.