• GoHome Professional
kuće dobrinj 230 m2 samostojeća do 3500 eura/m2 - GoHome
  • kuće dobrinj 230 m2 samostojeća do 3500 eura/m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj 230 m2 samostojeća do 3500 eura/m2

  • Za upit "kuće dobrinj 230 m2 samostojeća do 3500 eura/m2" pronađeno 25 nekretnina - prosječna cijena 2.469 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 220 m2 (malo manji)
    • 240 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 3300 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3600 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 250000 eura
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 795.000 €, 245,00 m2 cca 3250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se montažna kuća s dva stana u mirnom mjestu Gabonjin na otoku Krku. Smještena je na parceli od 913 m², a ukupna stambena površina iznosi 245 m² raspoređenih na tri etaže. U suterenu se nalazi stubište, toalet, prostorija za odmor, vinoteka i spremište. Prizemlje čini stan....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 680.000 €, 220,00 m2 cca 3090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Dobrinj, Soline - prodaja kuće uz more, garaža, parking, terasa, 220m2! Posredujemo u prodaji renovirane kućesa dva stana i velikom okućnicom nalazi se u samom mjestu Soline 250 m od mora. Sastoji se od prizemlja gdje se nalazi trosoban stan sa kuhinjom i dnevnim boravkom, 3 sobe,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 680.000 €, 220,00 m2 cca 3090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Samo u našoj ponudi! Prodaje se samostojeća primorska kuća s djelomičnim pogledom na more u uvali Soline na otoku Krku. Kuća površine 220 m2 proteže se na prizemlje i kat, a sagrađena je na parceli površine 908 m2. U prizemlju se nalaze tri spavaće sobe, kupaonica, kuhinja s blagovaonicom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće dobrinj 230 m2 samostojeća do 3500 eura/m2'
860.000 €
650.000 €
599.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 850.000 €, 250,00 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Otkrijte čar života u novoj samostojećoj kući smještenoj u mirnom okruženju Uvale Soline. Ova prostrana nekretnina, izgrađena 2024. godine, nudi udobnost i luksuz na 250 m2 korisne površine, smještena na parceli od 400 m2. Kuća se može pohvaliti sa velikim open space prostorom, četiri....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 795.000 €, 245,00 m2 cca 3250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Nekretnine otok Krk, Dobrinj okolica - na prodaju je nova montažna kuća projektirana u mediteranskom stilu sa dvije odvojene stambene jedinice na mirnoj lokaciji. Stambena površina kuće od 245 m2 raspoređena je na suteren, prizemlje i kat. Suteren obuhvaća dvije prostrane prostorije,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 610.000 €, 210,00 m2 cca 2910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

OTOK KRK - U OKOLICI MALINSKE LIJEPA, KVALITETNA NOVA SAMOSTOJEĆA KUĆA ! KUĆA SE SASTOJI OD PRIZEMLJA, KATA I VISOKOG POTKROVLJA, TLOCRTNE POVRŠINE 92m2, NA OKUČNICI OD 565m2. U PRIZEMLJU SE NALAZE DNEVNI PROSTORI SA IZLAZOM NA TERASU, KOTLOVNICA, OSTAVA I TOALET. NA KATU SU DVIJE....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 649.000 € na 600.000 € - 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 600.000 €, 220,00 m2 cca 2730 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 649.000 €
06.03.2026 - 600.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo renoviranu autentičnu kamenu samostojeću kuću s dva stana i velikom okućnicom , samo 250 m od mora. Idealan je izbor za one koji traže miran kutak uz more, s mogućnošću prilagodbe prostora prema vlastitim željama. Prizemlje: trosoban stan s kuhinjom i dnevnim boravkom, tri....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 625.000 €, 250,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Samostojeća kuća s okućnicom i bazenom na mirnoj lokaciji okružena zelenilom! Na parceli od cca 1100 m2 smjestila se ova kuća uređena u rustikalnom stilu. Kuća je podijeljena na etažu prizemlje i kat. U prizemlju kuće nalazi se ulazni hodnik, kupaonica, spavaća soba te veliki open....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 575.000 €, 230,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

KUĆA S BAZENOM U MIRNOM DJELU Prodajemo kuću s bazenom na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja. Kuća veličine 230m2 se prostire na okućnici od 1200m2 gdje se smjestio bazen veličine 3,5m x 8,4m te parking za više automobila. Prizemlje se sastoji od kuhinje s dnevnim boravkom, kupaonice,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 590.000 €, 250,00 m2 cca 2360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

Dobrinj, okolica, samostojeća kuća sa bazenom na mirnoj lokaciji!! Samostojeća kuća ukupne površine od 200m2 i uređene okućnice od 960m2 izgrađena je 2016 godine. Kuća je katnosti prizemlje i kat te se sastoji od ulaznog hodnika, ostave, spavaće sobe, kupaonice, kuhinje, blagovaone....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 575.000 €, 250,00 m2 cca 2300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2025.,

www.euro-immobilien.hr

Prodaje se samostojeća kuća u okolici Dobrinja otoku Krku. Izgrađena je na velikoj parceli površine cca 1100m2. Kuća se nalazi na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja koja pruža mirnu ljetnu idilu otoka Krka. Ukupne površine 250 m2, proteže se na dvije etaže. Sastoji se od četiri spavaće....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 460.000 €, 250,00 m2 cca 1840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser immobilien posreduje u prodaji ovog prekrasnog imanja u okolici mjesta Dobrinj na otoku Krku. U mirnom i idiličnom okruženju, na rubu zelenog pojasa imanje površine 1.500m2 pruža mir koji je teško opisati riječima. U naravi se radi o tri adaptirane kamene kuće u nizu svaka....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 399.000 €, 220,00 m2 cca 1810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je samostojeća kuća ukupne stambene površine od 220 m2. Kuća se sastoji od suterena, visokog prizemlja i kata sa dvije stambene jedinice. U suterenu se nalazi garaža, drvarnica i spremište. Apartman u prizemlju se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice, dvije....

 
 
 
 
-19%

Promjena cijene sa 1.180.000 € na 950.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 950.000 €, 251,00 m2 cca 3790 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.03.2026 - 1.180.000 €
25.04.2026 - 950.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Soline, okolica, prodaja nove samostojeće kuće na mirnoj lokaciji, 2000 m od mora! Kuća je bruto površine 251 m2, s prizemljem i katom. Prizemlje se sastoji od ulaznog prostora, vešeraja, gostinjskog toaleta, gostinjske spavaće sobe s vlastitom kupaonicom, kuhinje, blagovaonice te....

 
 
 
 
-19%

Promjena cijene sa 1.180.000 € na 950.000 € - 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 950.000 €, 251,00 m2 cca 3790 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 1.180.000 €
26.04.2026 - 950.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Nekretnine otok Krk, Dobrinj okolica - u mirnom okruženju obiteljskih kuća i prirode, prodaje se nova samostojeća kuća s bazenom i okućnicom. Kuća je smještena na parceli površine 651 m2 i raspoređena je na dvije etaže koje obuhvaćaju ukupno 251 m2 stambenog prostora. U prizemlju....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 420.000 €, 240,00 m2 cca 1750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

ŠILO, OTOK KRK U ponudi je samostojeća kuća, na odličnoj lokaciji, mirno okruženje. Kuća se sastoji od prizemlja i kata, s ukupno 5 apartmana, 2 apartmana na prizemlju (studio + dvosobni), 3 apartmana na katu (studio + 2 jednosobna). Svaki apartman ima balkon i terasu, idealna situacija....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 390.000 €, 223,00 m2 cca 1750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

U krasnom krčkom selu Polje prodajemo dvojnu kuću sa 4 apartmana u mirnom obiteljskom okruženju. U prizemlju imamo dva apartmana: apartman "1" (kuhinja s blagovaonicom i dnevnim boravkom, kupaonica, 2 spavaće sobe, terasa), apartman "2" (kuhinja s blagovaonicom i dnevnim boravkom,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 390.000 €, 223,00 m2 cca 1750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Renovirana stara kamena kuća na otoku Krku, smještena na mirnoj lokaciji u mjestu Polje. Nekretnina je potpuno renovirana i uređena za turistički najam. Kuća ima 4 apartmana sa odvojenim ulazima. U prizemlju se nalazi jedan jednosobni apartman sa jednom spavaćom sobom, dnevnim boravkom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 290.000 €, 220,00 m2 cca 1320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Otok Krk, Šilo, okolica, u prodaji dvojna kamena kuća za odmor na mirnoj lokaciji. Sastoji se od četri zasebne smještajne jedinice, povezane vanjskom komunikacijom, te je idealna za investiciju. Kuća ima nekoliko terasa na okućnici i katu. U suterenu su kuhinja i kupaonica, prizemlje....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 315.000 €, 239,00 m2 cca 1320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Dobrinj,centar, samostojeća kuća sa panoramskim pogledom, na dobroj lokaciji. Samostojeća kuća od 239 m2 se sastoji od suterena, prizemlja, kata i potkrovlja. U suterenu se nalazi velika konoba za druženja, toalet, šterna, ljetna kuhinja,manji prostor te radiona s posebnim ulazom.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 315.000 €, 239,00 m2 cca 1320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK, DOBRINJ - Samostojeća kuća s velikim potencijalom U suterenu kuće nalazi se konoba, WC, stojarnica, šterna, ljetna kuhinja i radionica s posebnim ulazom. Suteren je prizemljem povezan unutarnjim i vanjskim stepeništem. U prizemlju se nalazi dnevni boravak, spavaća soba,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 299.000 €, 227,00 m2 cca 1320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Samostojeća kuća u mjestu Dobrinj sa lijepim pogledom, mirna lokacija? Kuća ima 227 m2 stambene površine podijeljena na tri sprata..veliki balkon od 25 m2 sa kojeg se pruža pogled na prirodu i okolna mjesta.. četiri spavaće sobe, blagavaona, konoba od 30 m2 , ostava za alat , i okućnica....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 315.000 €, 240,00 m2 cca 1310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.11.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Otok Krk, Dobrinj , samostojeća kuća za renoviranje, pogled na more! Kuća u Dobrinju s velikim potencijalom. Kuća ima površinu cca 240 m2 i nalazi se na parceli površine 434 m2. Sastoji se od suterena, prizemlja, kata i potkrovlja. Useljiva, ali potrebno adaptirati po današnjim standardima.....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-23 (od ukupno 22)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com