• GoHome Professional
kuće dobrinj 210 m2 - GoHome
  • kuće dobrinj 210 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj 210 m2

  • Za upit "kuće dobrinj 210 m2" pronađeno 99 nekretnina - prosječna cijena 3.901 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 320000 eura
    • do 410000 eura (prosječna cijena)
    • do 490000 eura
    • do 4100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 890.000 €, 230,00 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK, KRAS - 4 stambene jedinice na rubu zelene zone Na prodaju je kuća u mjestu Kras, na otoku Krku, smještena na zemljištu površine 800 m2. Prodaje se kuća kao cjelina, uz mogućnost kupovine i jedne polovice, prilika za investiciju! Dvojna kuća u visokoj roh-bau fazi, sastoji....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.000.000 €, 230,00 m2 cca 4350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Moderna villa s bazenom i prekrasnim pogledom na more! Nekretnine Dobrinj Na prodaju je prekrasna samostojeća kuća koja se nalazi na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja. Ukupna stambena površina kuće iznosi 250 m2, a kuća se prostire na suteren, prizemlje i prvi kat. U suterenu se....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 890.000 €, 230,00 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo lijepu samostojeću kuću s bazenom na samo 90 m od mora u uvali Soline na otoku Krku. Kuća stambene površine 230 m2 izgrađena je na parceli od 489 m2. Sastoji se od prizemlja i kata. U prizemlju se nalazi ulazni prostor, dnevni boravak, kuhinja i blagovaonica s izlazom na....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.200.000 €, 230,00 m2 cca 5220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi su tri atraktivne kuće u nizu smještene na mirnoj i lijepoj lokaciji, idealne za odmor, stanovanje ili turističko iznajmljivanje. Kuće dijele zajednički bazen i nalaze se unutar prostrane, ograđene okućnice koja pruža potpunu privatnost i brojne sadržaje za opuštanje i zabavu.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 890.000 €, 230,00 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Nekretnine otok Krk, uvala Soline - na lijepoj i mirnoj lokaciji samo 90 m od mora prodaje se samostojeća kuća s mediteranskim obilježjima. Kuća zauzima 230 m2 stambenog prostora koji obuhvaćaju prizemlje i kat. Prizemlje je rasoređeno na ulazni prostor, kupaonu, dvije spavaće sobe,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 674.400 €, 190,00 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Luksuzna kuća s panoramskim pogledom na more ? idealna za dom ili turistički projekt na Krku Na prodaju je prostrana kuća smještena na početku otoka Krka, na iznimno povezanoj lokaciji koja omogućuje brz i jednostavan pristup Rijeci, Malinskoj i svim ključnim dijelovima otoka. Okružena....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 575.000 €, 230,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

KUĆA S BAZENOM U MIRNOM DJELU Prodajemo kuću s bazenom na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja. Kuća veličine 230m2 se prostire na okućnici od 1200m2 gdje se smjestio bazen veličine 3,5m x 8,4m te parking za više automobila. Prizemlje se sastoji od kuhinje s dnevnim boravkom, kupaonice,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 775.000 €, 230,00 m2 cca 3370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prekrasna dvojna kuca stambene povrsine 230m2 sa okucnicom od 300m2 gdje su smjesteni bazen i rostilj! Kuca je smjestena na mirnoj lokaciji okruzena zelenilom, udaljenosti od mora 450m!!! Sastoji se od prizemlja kata i potkrovlja!! Stan u prizemlju je povrsine 55,29m2 koji se sastoji....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 299.000 €, 190,00 m2 cca 1570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je dvojna kuća mjesto Čižići, stambene površine 188,44 m2 na mirnoj lokaciji , 200 m2 okućnice te 400 m od mora. Kuća se sastoji od 3 stambene jedinice. U suterenu se nalazi apartman površine 40 m2 se jednom spavaćom sobom, dnevni boravkom sa kuhinjom i blagovaonicom i....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 590.000 €, 230,00 m2 cca 2570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

U mirnom dijelu otoka Krka, u okolici Dobrinja, smještena je atraktivna samostojeća kuća ukupne površine 230 m², s prekrasno uređenom okućnicom od 1119 m². Izgrađena 2016. godine, ova nekretnina nudi savršenu kombinaciju udobnosti, kvalitete i mediteranskog ambijenta. Kuća se prostire....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 800.000 €, 230,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je moderna polovica dvojne kuće ? luksuzan višeetažni stan ukupne površine 230m2 s bazenom, garažom i okućnicom od cca 200m2. Ova nekretnina novije gradnje prostire se na tri etaže (prizemlje + 2 kata) i nudi sve pogodnosti suvremenog stanovanja, idealna za one koji traže....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 665.000 €, 190,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Samostojeća kuća na otoku Krku s otvorenim pogledom na more ? blizina Malinske Na prodaju je prostrana samostojeća kuća na otoku Krku, smještena na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u neposrednoj blizini Malinska. Ova kuća s pogledom na more predstavlja izvrsnu priliku za kupce koji traže....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 85-96 (od ukupno 101)

<< <1 2 3> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com