• GoHome Professional
kuće dobrinj 200 m2 terasa vrt - GoHome
  • kuće dobrinj 200 m2 terasa vrt - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj 200 m2 terasa vrt

  • Za upit "kuće dobrinj 200 m2 terasa vrt" pronađeno 7 nekretnina - prosječna cijena 2.986 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosječna cijena)
    • do 350000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 550.000 €, 200,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

U prodaji je potpuno adaptirana kuća za odmor na otoku Krku. Vlasnici su originalnu kamenu kuću preuredili do detalja, u interijeru i vanjskom prostoru a sve kako bi dobili prostor namijenjen ugodnom boravku. Zadržani su svi stari detalji poput kamenih zidova i starih greda. Prostrana....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 185,00 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Otkrijte mediteranski način života u novoizgrađenoj kući tradicionalnog dizajna smještenoj u malom mjestu na otoku Krku. Nalazi se u mirnom susjedstvu na zemljištu površine 638 m2 te nudi bijeg od užurbanosti gradskog života, kao i savršenu kombinaciju prirodne ljepote i modernih....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 185,00 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je luksuzna, samostojeća kuća smještena na mirnoj lokaciji na otoku Krku, u okolici Dobrinja. Kuća ima ukupnu površinu od 185 m2 i smještena je na prostranoj parceli od 630 m2. S obzirom na samostojeći položaj, kuća nudi privatnost i mirno okruženje. Okućnica je uređena....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće dobrinj 200 m2 terasa vrt'
675.000 €
675.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 390.000 €, 200,00 m2 cca 1950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK, okolica Šila - Apartmanska kuća s velikom potencijalom Prodaje se samostojeća kuća 200 m2, s 4 apartmana, 2 dvosobna i 2 jednosobna, od koji je jedan nedavno renoviran, na prostranoj okućnici. Kuća je na dvije etaže, ima vanjsko stepenište i prostranu terasu na 1. katu.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 599.000 €, 200,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2024.,

www.indomio.hr

Ova moderna i novoizgrađena rustikalna kuća smještena u mjestu Gostinjac na otoku Krku predstavlja pravi luksuzni dom s brojnim sadržajima. Kuća se prostire na ukupnoj površini od 200 četvornih metara, smještena na prostranom zemljištu površine 700 četvornih metara. Ova nekretnina....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 390.000 €, 200,00 m2 cca 1950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U mirnom okruženju u blizini Šila, na jugoistočnom dijelu otoka Krka, smjestila se ova samostojeća apartmanska kuća ukupne površine 200 m². Raspoređena na dvije etaže s vanjskim stepeništem, kuća nudi četiri odvojena apartmana ? dva dvosobna i dva jednosobna, od kojih je jedan nedavno....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 4)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com

Vodnjan