• GoHome Professional
kuće dobrinj 180 m2 okućnica vrt - GoHome
  • kuće dobrinj 180 m2 okućnica vrt - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj 180 m2 okućnica vrt

  • Za upit "kuće dobrinj 180 m2 okućnica vrt" pronađeno 9 nekretnina - prosječna cijena 4.279 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 310000 eura
    • do 380000 eura (prosječna cijena)
    • do 460000 eura
    • do 3800 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 570.000 €, 170,00 m2 cca 3350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Red Nekretnine posreduju u prodaji predivne adaptirane starine smještene u okolici Dobrinja na otoku Krku. Nekretnina se nalazi na zemljištu veličine 1090 m2. Nekretnina je raspoređena na prizemlje, kat i potkrovlje. U prizemlju se nalazi konoba s tošom i prešom koje su još uvijek....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 435.000 €, 169,00 m2 cca 2570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kuća s dva apartmana i bazenom na prodaju! Mirna lokacija Na prodaju je namještena apartmanska kuća na mirnoj lokaciji na otoku Krku. Ova kuća ima dvije etaže i ukupnu površinu od 125 m2. U prizemlju se nalazi prvi apartman koji se sastoji od dvije spavaće sobe, kupaonice, kuhinje,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, Na upit, 170,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.indomio.hr

OTOK KRK, DOBRINJ - Nova vila s bazenom, drvenim pergolama i mediteranskim vrtom Predstavljamo Vam ekskluzivnu priliku na otoku Krku! Moderna samostojeća vila smještena je u mirnom naselju u okolici Šila, unutar luksuznog kompleksa od šest vila. Dizajnirana je za kupce koji traže....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće dobrinj 180 m2 okućnica vrt'
999.000 €
999.000 €
421.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 880.000 €, 167,00 m2 cca 5270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prekrasna samostojeća villa s grijanim bazenom na prodaju! Nekretnine otok Krk Na prodaju je nova autohtona kamena villa koja se smjestila u mirnom mjestu u okolici Dobrinja. Okružena zelenilom i prirodom, udaljena od gradske buke i vreve i u blizini raznih biciklističkih staza i....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.190.000 €, 180,40 m2 cca 6600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

OTOK KRK - Vila s bazenom na mirnoj lokaciji s pogledom na more Prodaje se vila s bazenom u izgradnji na lijepoj i mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja na otoku Krku. Odlikuje ju okućnica s predivnim vrtom i natkrivenim terasama. Iz dvorišta ulazimo u prizemlje gdje se nalazi ulazni....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 435.000 €, 181,00 m2 cca 2400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je prelijepa samostojeća kamena kuća, površine 180m2, sa uređenom okućnicom od 300m2 na mirnoj lokaciji okruzenoj zelenilom!! Sastoji se od dvije etaze, u prizemlju se nalaze tri spavaće sobe, kupaonica i ostava. Unutarnje stepenice vode na 1 kat gdje je smještena kuhinja....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 685.000 €, 185,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien agencija stavlja u svoju ponudu prekrasnu vilu na otoku Krku, u malom mirnom mjestu Kras, površine 185 m2. Ako tražite mirno utočište, prekrasnu prirodu, buđenja uz cvrkt ptica i lagani povjetarac, Kras je idealno mjesto za to. A ako poželite do prekrasnih Krčkih....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 185,00 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je luksuzna, samostojeća kuća smještena na mirnoj lokaciji na otoku Krku, u okolici Dobrinja. Kuća ima ukupnu površinu od 185 m2 i smještena je na prostranoj parceli od 630 m2. S obzirom na samostojeći položaj, kuća nudi privatnost i mirno okruženje. Okućnica je uređena....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 6)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me