• GoHome Professional
kuće dobrinj 140 m2 do 2000 eura/m2 što manje - GoHome
  • kuće dobrinj 140 m2 do 2000 eura/m2 što manje - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj 140 m2 do 2000 eura/m2 što manje

  • Za upit "kuće dobrinj 140 m2 do 2000 eura/m2 što manje" pronađeno 10 nekretnina - prosječna cijena 1.276 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2100 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 100000 eura
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 140.000 €, 130,00 m2 cca 1080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Mjesto Dobrinj, starina u nizu za adaptaciju..Kuća ima prizemlje i kat, konobu, ostavu i ljetnu kuhinju..stambene povrsine 130 m2,, ID KOD AGENCIJE: 4628-6302 AS nekretnine Mob: 092/124-1676 Tel: 051/222-442 E-mail: info@asnekretnine.com www.asnekretnine.com Krk, Dobrinj, starina....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 115.000 €, 130,00 m2 cca 890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, Dobrinj - na prodaju je stara kamena kuća za potpunu rekonstrukciju i renovaciju ukupne površine 130 m2 raspoređenih na suteren, prizemlje, kat i tavan. Kuća je smještena na na mirnoj lokaciji te ima prekrasan pogled na zeleno okruženje i prirodu sa kata. U suterenu....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 135.000 €, 132,00 m2 cca 1020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Uvala Soline, prodaja stare kamene kuće u nizu, krajnje, za adaptaciju, s lijepim pogledom na more i okućnicom površine 30 m². Ova nekretnina na otoku Krku predstavlja odličnu priliku za adaptaciju i stvaranje autentične mediteranske kuće za odmor ili investiciju. Kuća se sastoji....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće dobrinj 140 m2 do 2000 eura/m2 što manje'
250.000 €
250.000 €
250.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 160.000 €, 137,00 m2 cca 1170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodajemo projekat za gradnju obiteljske kuće sa bazenom na parceli od 640 m2 sa pravomoćnom građevinskom dozvolom i izgrađenom nultom pločom, te plaćenim komunalijama. Građevina ima 137 m2 neto površine, podijeljene na dvije etaže. U naravi to je komforan trosoban stan sa ispred....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 150.000 €, 140,00 m2 cca 1070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U malom mjestu u lijepom okruženju prodaje se parcela s 3 starine na kraju ulice. Uredno vlasništvo s građevinskom dozvolom za obnovu. Blizina trgovine, crkve i na 15-ak min do mora. Za sve informacije nazovite +385 99/2196-354 ID CODE: 22924 Inga Belfranin Suradnik Mob: 099/2196-354....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 140.000 €, 140,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji kamene kuće na otoku Krku. Zadnja je u nizu, te joj pripada lijepa okućnica od oko 350 m2. Građena je 1965. godine, ali je 1980-ih godina dograđena, te je započeta adaptacija. Kuća je priključena na struju, a vodu dobiva iz cisterne, iako postoji mogućnost priključka....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 250.000 €, 150,00 m2 cca 1670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji dvojne kuće katnice smještene u mirnom i ugodnom okruženju mjesta Hlapa, u općini Dobrinj na otoku Krku. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku za obiteljski život, ali i kao investicija za turistički najam, zahvaljujući svojoj funkcionalnoj raspodjeli prostora....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 230.000 €, 150,00 m2 cca 1530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.10.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Uvala Soline, Sužan , prodaje se samostojeća kamena kuća za adaptaciju. Kuća se nalazi se na ravnom terenu od 958 m2. Površina kuće je oko 150 m2, a sastoji se od suterena i visokog prizemlja. U obnovi se može urediti raspored interijera po želji novog vlasnika, a kuća je strukturalno....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 159.000 €, 150,00 m2 cca 1060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.08.2021.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaje se autohtona kuća u Dobrinju,srednjovjekovnom kaštelu.Kuća se nalazi u centru mjesta,na mirnoj lokaciji, ima pogled na more i ukupnu stambenu površinu od 150 m2. U prizemlju kuće nalazi se uređena konoba i koja je predviđena za jednosobni stan. Prvi kat kuće sastoji se od....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 7)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com