• GoHome Professional
kuće dobrinj 110 m2 samostojeća samostojeća dvoriš - GoHome
  • kuće dobrinj 110 m2 samostojeća samostojeća dvoriš - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj 110 m2 samostojeća samostojeća dvorište

  • Za upit "kuće dobrinj 110 m2 samostojeća samostojeća dvorište" pronađeno 11 nekretnina - prosječna cijena 3.689 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 360000 eura (prosječna cijena)
    • do 430000 eura
    • do 3600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 360.000 €, 100,00 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo samostojeću kuću na prekrasnom otoku Krku. Kuća se sastoji od 3 spavaće sobe i kupaonice na prvom katu. U prizemlju se nalazi dnevni boravak s otvorenom blagovaonicom, kuhinja i mali bar. S lijeve strane kuće nalazi se garaža od 24 m2 s dodatnim prostorom od 24 m2 iznad,....

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 467.000 € na 399.900 € - 09.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 399.900 €, 120,00 m2 cca 3330 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 467.000 €
09.03.2026 - 399.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

OTOK KRK, DOBRINJ - Samostojeća šarmantna kuća s grijanim bazenom, studio apartmanom i aktivnim turističkim najmom u mirnom dijelu otoka! U središtu otoka, u malom mjestu u općini Dobrinj, prodaje se samostojeća kuća s prekrasno uređenim vrtom i grijanim bazenom. Kuća se nalazi na....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 340.000 €, 120,00 m2 cca 2830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se samostojeća kuća na mirnoj lokaciji u Dobrinju na otoku Krku. Kuća površine 120 m2 se sastoji od prizemlja i prvog kata. U prizemlju se nalazi kuhinja s blagovaonicom i dnevnim boravkom, wc i spremište. Na katu se nalaze dvije spavaće sobe, kupaonica i velika terasa s otvorenim....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće dobrinj 110 m2 samostojeća samostojeća dvorište'
525.000 €
365.000 €
155.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 560.000 €, 120,00 m2 cca 4670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.11.2025.,

www.euro-immobilien.hr

Kuća s predivnom i prostranom okućnicom, idealno za ljubitelje prirode! Otok Krk, kuća na mirnoj lokaciji površine 120 m2 na parceli površine 1686 m2. Kuća je samostojeća prizemnica i sastoji se od prostranog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom, dvije spavaće sobe (jedna ima....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 380.000 €, 100,00 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.crozilla.com

U ponudi imamo lijepu kuću u samom srcu Dobrinja s izvanrednim pogledom na bujno zelenilo i djelomično na more. Kuća je smještena na udaljenosti samo 3 kilometra od obale, pružajući vam savršen spoj mira i blizine moru. Prostire se na tri etaže, svaka pažljivo uređena kako bi vam....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 495.000 €, 105,00 m2 cca 4710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Općina Dobrinj smještena je na sjeveroistočnom dijelu otoka Krka i jedna je od najstarijih otočnih općina s bogatom poviješću i kulturnom baštinom. Središte općine, istoimeno naselje Dobrinj, slikovito je mjesto smješteno na brežuljku s kojeg se pruža prekrasan pogled na okolni krajolik.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 525.000 €, 104,00 m2 cca 5050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Autohtona kamena kuća s bazenom, uređenom okućnicom i osam parkirnih mjesta ? idealna za miran život U srcu slikovitog mjesta Rasopasno, u unutrašnjosti otoka Krka, smjestila se ova šarmantna autohtona kamena kuća koja uspješno spaja tradicionalnu primorsku arhitekturu s udobnošću....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 155.000 €, 100,00 m2 cca 1550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

SUŽAN (OTOK KRK) Tipična kamena kuća s dva dodatna kamena manja objekta sveukupne stambene površine 100 m2. Kuća je dvojna, ima dvije etaže od kojih svaka ima 30 m2. Na prizemlju se nalaze kupaona, kuhinja s krušnom peći i kupaona. Vanjsko stepenište vodi do gornje etaže ispred koje....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 525.000 €, 100,00 m2 cca 5250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Nekretnine Otok Krk, Dobrinj - na prodaju je renovirana kamena kuća, sagrađena na parceli od 1310 m2, na fantastičnoj lokaciji u okruženju prirode. Kuća je raspoređena na prizemlje, u kojem se nalazi dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonom s izlazom na terasu dok se na katu nalaze....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 8)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me