• GoHome Professional
kuće dobrinj 100 m2 do 360000 eura - GoHome
  • kuće dobrinj 100 m2 do 360000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj 100 m2 do 360000 eura

  • Za upit "kuće dobrinj 100 m2 do 360000 eura" pronađeno 20 nekretnina - prosječna cijena 2.723 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 340000 eura (malo jeftiniji)
    • 370000 eura (malo skuplji)
    • do 2600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 290.000 €, 100,00 m2 cca 2900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk - na prodaju samostojeća kuća s lijepom velikom okućnicom. Kuća površine 100 m², nalazi se na parceli površine 500 m² i prostire se na dvije etaže. Prizemlje se sastoji od zatvorene terase, ulaza, kuhinje s blagovaonicom, jedne spavaće sobe, kupaonice i WC-a, te stepeništa....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 280.000 € na 259.000 € - 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 259.000 €, 94,00 m2 cca 2760 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.03.2026 - 280.000 €
03.05.2026 - 259.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser immobilien ekskluzivno posreduje u prodaji samostojeće kuće sa okućnicom u mjestu Gostinjac, otok Krk. Samostojeća kuća ukupne neto stambene površine od 95m2 smještena je na čestici površine 462 m2, a konceptualno je zamišljena kao dva odvojena stana. U prizemlju se nalazi....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 250.000 €, 93,00 m2 cca 2690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Otok Krk, okolica Dobrinja, dvojna kuća sa dva apartmana i djelomičnim pogledom na more. Kuća se sastoji od apartmana u prizemlju sa dvije spavaće sobe, kuhinju sa blagovaonom, dnevnog boravka, kupaonice te terase 7 m2. U visokom potkrovlju se nalazi manji apartman veličine 33 m2,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće dobrinj 100 m2 do 360000 eura'
250.000 €
379.000 €
263.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 250.000 €, 101,00 m2 cca 2480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.04.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Dvojna kuća s dva apartmana u blizini mjesta Soline, otok Krk Na atraktivnoj lokaciji u blizini mjesta Soline na otoku Krku, prodajemo dvojnu kuću s dva odvojena apartmana, smještenu na parceli površine 234 m2. Kuća se proteže na dvije etaže: Prizemlje: apartman s dvije spavaće sobe,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 250.000 €, 101,00 m2 cca 2480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Red Nekretnine predstavljaju dvojnu kuću na mirnoj lokaciji. Ukupna stambena površina iznosi 101 m2. Nekretnina ima izuzetnu raspodjelu prostora, idealnu za udoban život ili turističko iznajmljivanje. Kuća se sastoji od podruma, prizemlja i kata. U prizemlju se nalaze 2 prostrane....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 360.000 €, 100,00 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo samostojeću kuću na prekrasnom otoku Krku. Kuća se sastoji od 3 spavaće sobe i kupaonice na prvom katu. U prizemlju se nalazi dnevni boravak s otvorenom blagovaonicom, kuhinja i mali bar. S lijeve strane kuće nalazi se garaža od 24 m2 s dodatnim prostorom od 24 m2 iznad,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 340.000 €, 98,00 m2 cca 3470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju je kuća u mjestu Polje na otoku Krku, s ukupno 320 kvadratnih metara okućnice i dvije stambene jedinice. Kuća se nalazi u mirnoj ulici, a okružena je zelenilom i prirodom. Prva stambena jedinica sastoji se od dvije spavaće sobe, kupaonice, kuhinje s blagovaonicom i dnevnog....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 285.000 € na 280.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 280.000 €, 100,00 m2 cca 2800 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2026 - 285.000 €
11.05.2026 - 280.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, unutrašnjost otoka, mirno okruženje. Prodaje se samostojeća kuća sa lijepom velikom okućnicom. U prizemlju se nalaze ulaz, kuhinja sa blagavaonicom, jednom spavaćom sobom i kupaonicom te stepenište koje vodi na kat gdje se nalaze 3 spavaće sobe, kupaonica i velika terasa....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 270.000 €, 101,00 m2 cca 2670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.11.2025.,

www.njuskalo.hr

U prodaji je primorska kuća u nizu, potpuno adaptirana i uređena, stambene površine 101 m², s uređenom okućnicom od približno 450 m². Kuća se sastoji od prizemlja i dvije etaže te nudi tri spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinju, kupaonicu, hodnik i terasu. Okućnica je prostrana i pruža....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 263.000 €, 101,00 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Stara primorska kuća površine 101m2 s dvorištem 400m2 nalazi se u mirnom naselju na nekoliko kilometara od mora. Na tri etaže smješteni su dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom,tri spavaće sobe,kupaonica i dvije prostrane terase.Kuća je renovirana ali je zadržan stari primorski....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 380.000 €, 100,00 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi imamo lijepu kuću u samom srcu Dobrinja s izvanrednim pogledom na bujno zelenilo i djelomično na more. Kuća je smještena na udaljenosti samo 3 kilometra od obale, pružajući vam savršen spoj mira i blizine moru. Prostire se na tri etaže, svaka pažljivo uređena kako bi vam....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 200.000 €, 100,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se šarmantna kuća u nizu, ukupne površine od približno 100 m2 na otoku Krku. Smještena u staroj jezgri, ova dvokatnica nudi autentičan ugođaj, idealan za one koji cijene tradicionalni stil stanovanja. Prizemlje: kuhinja s blagovaonicom i kupaonica. 1. kat: dnevni boravak,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 190.000 €, 100,00 m2 cca 1900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2026.,

www.indomio.hr

Nekretnine otok Krk, okolica Dobrinja - prodaje se stara dvojna kamena kuća na mirnoj ruralnoj lokaciji. Ova starina sagrađena na parceli od 173 m2 ima površinu od ca 100 m2 i obuhvaća dvije odvojene etaže. U prizemlju kuće koji ima zaseban ulaz nalazi se autohtona stara konoba dok....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 390.000 €, 101,00 m2 cca 3860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Kompletno renovirana kamena kuća iznutra i izvana površine 101m2 nalazi se u mirnom naselju na samo 10-ak minuta vožnje do Malinske ili Krka. Kuća je koncipirana kao jedan stan. U prizemlju se nalazi dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom,kupaonica i stepenište kojim se prolazi....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 390.000 €, 101,00 m2 cca 3860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.crozilla.com

U ponudi je predivna kamena kuća na otoku Krku u mjestu Rasopasno. Kuća se prostire na 2 etaže. prizemlje i kat. U prizemlju se nalazi veliki dnevni boravak sa kuhinjom i blagovaonom, jedna spavaća soba te kupaona sa toaletom. Kamenim stubištem se ide na kat kuće gdje se nalaze 2....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 167.000 €, 100,00 m2 cca 1670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

OTOK KRK Na prodaju je započeta gradnja obiteljske kuće visine suteren, prizemlje i potkrovlje sa 1 stambenom jedinicom. Kuća se nalazi u okruženju vila sa bazenom i prodaje se u trenutnom stanju izgrađenosti. Sva infrastruktura je u neposrednoj blizini. Udaljenost od mora 2000 m.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 155.000 €, 100,00 m2 cca 1550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.crozilla.com

Stara kuća u samom srcu Dobrinj na otoku Krk odiše tihom, gotovo zaboravljenom elegancijom koja se osjeti čim zakoračiš u uske kamene uličice što vode prema središtu mjesta. Smještena tik uz malu lokalnu trgovinu i nadomak glavnog trga, kuća nosi u sebi slojeve vremena koji sežu duboko....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 155.000 €, 100,00 m2 cca 1550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

SUŽAN (OTOK KRK) Tipična kamena kuća s dva dodatna kamena manja objekta sveukupne stambene površine 100 m2. Kuća je dvojna, ima dvije etaže od kojih svaka ima 30 m2. Na prizemlju se nalaze kupaona, kuhinja s krušnom peći i kupaona. Vanjsko stepenište vodi do gornje etaže ispred koje....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-18 (od ukupno 17)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com