• GoHome Professional
kuće crikvenica barem 230 m2 lođa - GoHome
  • kuće crikvenica barem 230 m2 lođa - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće crikvenica barem 230 m2 lođa

  • Za upit "kuće crikvenica barem 230 m2 lođa" pronađeno 14 nekretnina - prosječna cijena 3.069 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 220 m2 (malo manji)
    • 240 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 250000 eura
    • do 310000 eura (prosječna cijena)
    • do 380000 eura
    • do 3100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, CRIKVENICA, Na upit, 296,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

CRIKVENICA, u ponudi samostojeća kuća u izgradnji na mirnoj lokaciji u Crikvenici, s dva luksuzna stana, zajedničkim bazenom i pogledom na more. Svaki stan površine cca 105 m² sastoji se od prostranog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, tri spavaće sobe, kupaonice i dodatnog....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 953.000 €, 296,00 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je samostojeća kuća, smještena na mirnoj lokaciji. Kuća se nalazi na terenu površine 626 m2, te se sastoji od podruma, prizemlja i kata. Sastoji se od dvije odvojene stambene jedinice, svaka s pripadajućim podrumima, te posebnim ulazima: Prizemlje: ? Dnevni boravak s kuhinjom....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 953.000 €, 314,00 m2 cca 3040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.indomio.hr

CRIKVENICA - NOVOGRADNJA - SAMOSTOJEĆA KUĆA SA 2 STANA, POGLEDOM NA MORE, BAZENOM I PARKINGOM. KUĆA SE SASTOJI OD SUTERENA , PRIZEMLJA I KATA. U SUTERENU JE PROSTORIJA ZA BAZENSKU TEHNIKU, SVAKI STAN IMA PODRUM U KOJEM SE NALAZI TOALET, INSTALACIJE ZA PRAONICU I KUHINJU , IDEALNO....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće crikvenica barem 230 m2 lođa'
950.000 €
950.000 €
1.200.000 €
  Kuća, CRIKVENICA, 716.000 €, 314,90 m2 cca 2270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se samostojeća dvokatnica u roh-bau fazi izgradnje, smještena na mirnoj i ugodnoj lokaciji, na parceli površine 626 m². Kuća je zidane konstrukcije (beton i opeka), projektirana s mogućnošću turističkog najma ili života dviju obitelji, zahvaljujući potpuno odvojenim stambenim....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 1.250.000 €, 342,00 m2 cca 3660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na 1430 m2 uređene okućnice sa bazenom nalazi se villa od 342 m2 stambene površine i unutarnjim bazenom. Villa je na mirnoj lokaciji i ima pogled na more, kompletno je namještena, klimatizirana i ima solarni sustav grijanja. Prizemlje ima unutarnji bazen, dvije velike terase, dnevni....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 1.500.000 €, 375,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.indomio.hr

Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Crikvenici prodaje se luksuzna moderna villa s bazenom i otvorenim panoramskim pogledom na more. Villa ukupne stambene površine 375,40 m² smještena je na prostranoj parceli od 1.017 m² te se prostire na tri etaže povezane unutarnjim stepeništem.....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 1.250.000 €, 400,00 m2 cca 3130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Luksuzna vila s unutarnjim i vanjskim bazenom ? u blizini Crikvenice! Na prodaju je ekskluzivna vila smještena u mirnom okruženju nedaleko Crikvenice, savršena za uživanje, odmor ili investiciju u turistički najam. Ova elegantna nekretnina prostire se na tri etaže ? prizemlje, prvi....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 1.900.000 €, 456,00 m2 cca 4170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.euro-immobilien.hr

Dvije luksuzne moderne vile s bazenom i spektakularnim panoramskim pogledom na more smještene su na izuzetno mirnoj lokaciji ponad Crikvenice, okružene netaknutom prirodom i elegantnim modernim vilama. Svaka vila prostirat će se na dvije etaže ? prizemlje i prvi kat ? te će biti orijentirana....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 3.000.000 €, 550,00 m2 cca 5460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.10.2025.,

www.indomio.hr

Prodaju se dva odvojena objekta na velikoj okućnici na kojoj je bazen, igralište za djecu, roštilj, maslinik, prostor za druženje i odmor, parking veliki ispred objekta. Jako lijepa i održavana okućnica, uglavnom u službi turizma. Veći objekt ima 11 apartmana, vertikalno svi imaju....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 230.000 €, 572,00 m2 cca 400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.12.2025.,

www.crozilla.com

CRIKVENICA - Ekskluzivna prilika za investitore i ljubitelje moderne arhitekture Prodaje se građevinsko zemljište površine 572 m s predanom građevinskom dozvolom i kompletnim projektom za izgradnju samostojeće vile A2 na dvije etaže s bazenom i krovnom terasom. Nekretnina se nalazi....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 280.000 €, 596,00 m2 cca 470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

CRIKVENICA - Ekskluzivna prilika Unikatno građevinsko zemljište s projektom luksuzne vile Prodaje se građevinsko zemljište površine 596 m s predanom građevinskom dozvolom i kompletnim projektom za samostojeću vilu A1 na tri etaže s bazenom i krovnom terasom, smještenu na izuzetno....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 250.000 €, 627,00 m2 cca 400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.12.2025.,

www.crozilla.com

CRIKVENICA - Luksuzna investicija građevinsko zemljište s projektom vile i bazenom Prodaje se građevinsko zemljište površine 627 m s predanom građevinskom dozvolom i kompletnim projektom za izgradnju samostojeće vile A1 na dvije etaže s bazenom i prostranom krovnom terasom. Zemljište....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 920.000 €, 650,00 m2 cca 1420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.12.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju je samostojeća kuća ukupne površine 650 m², smještena u mirnom dijelu Crikvenice. Nekretnina se ističe jugom orijentacijom, što joj omogućuje obilje prirodne svjetlosti tijekom cijelog dana te pruža lijep pogled na more i okolicu. Kuća raspolaže s ukupno šest spavaćih soba,....