- kuće VINKOVCI pala cijena

  • Za upit "kuće vinkovci pala cijena" pronađeno 6 nekretnina - prosječna cijena 1.382 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 220 m2
    • do 270 m2
    • 270 m2 (prosječna površina)
    • barem 270 m2
    • 320 m2
  •  Po cijeni
    • do 61000 eura
    • do 77000 eura (prosječna cijena)
    • do 92000 eura
    • do 772 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-5%

Promjena cijene sa 200.000 € na 190.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, VINKOVCI, 190.000 €, 269,00 m2 cca 710 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.03.2026 - 200.000 €
06.05.2026 - 190.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.indomio.hr

Kuća smještena u mirnoj ulici u Vinkovcima nalazi se na iznimno poželjnoj lokaciji koja nudi savršen balans između privatnosti i dostupnosti svih ključnih sadržaja. U neposrednoj blizini nalaze se škole, vrtići, trgovine, gradski prijevoz, crkva i park, što ovu nekretninu čini idealnom....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 150.000 € na 135.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, VINKOVCI, 135.000 €, 180,00 m2 cca 750 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.04.2026 - 150.000 €
24.05.2026 - 135.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem nedovršenu kuću u Vinkovcima (naselje Mala Bosna, Cerićka 23) Mogućnost zamjene za stan Sve informacije na broj +385992164958 Kuća: Vinkovci, 180.00 m2 (prodaja).

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 180.000 € na 170.000 € - 06.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, VINKOVCI, 170.000 €, 220,00 m2 cca 770 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.11.2025 - 195.000 €
18.12.2025 - 189.000 €
19.01.2026 - 180.000 €
06.04.2026 - 170.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajem prostranu obiteljsku kuću u ulici Kneza Trpimira, potpuno renoviranu 2016. godine! Kuća od 220 m² nudi: > **TOP RENOVIRANE KARAKTERISTIKE (2016):** > - **Nova toplinska izolacija fasade** > - **Potpuno novo krovno pokrivanje** > - **Visokokvalitetni PVC prozori** > - ** Sustav....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće vinkovci pala cijena'
650.000 €
360.000 €
 
-6%

Promjena cijene sa 80.000 € na 75.000 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, VINKOVCI, Zagrebački Blok, 75.000 €, 80,00 m2 cca 940 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.12.2025 - 70.000 €
12.03.2026 - 80.000 €
15.04.2026 - 75.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Kuća na prodaju. Nalazi se u Vinkovcima. Blizina centra grada,bolnice,tržnice i kolodvora. Kuća se sastoji od 2 spavaće sobe i dnevnog boravka s kuhinjom. Od priključaka ima plin,struju,vodu i kanalizaciju. Ima garažu koja služi kao ljetna kuhinja. U dvorištu se nalaze nusprostorije....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 2)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!