- kuće SLATINE

  • Za upit "kuće slatine" pronađeno 62 nekretnina - prosječna cijena 3.435 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 210 m2
    • do 260 m2
    • 260 m2 (prosječna površina)
    • barem 260 m2
    • 310 m2
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosječna cijena)
    • do 420000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, SLATINE, 1.250.000 €, 250,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Kuća u Slatinama ? investicija uz more Na prodaju kuća u Slatinama, smještena na atraktivnoj lokaciji u blizini mora. Ukupna površina zemljišta iznosi 1800 m², što pruža izniman potencijal za daljnji razvoj. Moguća je: dogradnja postojećeg objekta adaptacija prema vlastitim željama....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 800.000 € na 825.000 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, SLATINE, 825.000 €, 250,00 m2 cca 3300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.11.2025 - 800.000 €
21.03.2026 - 825.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Kuća s 6 apartmana ? 70 m od mora, Čiovo (Slatine) Prodaje se samostojeća kuća s 6 etažiranih apartmana, idealna za turistički najam ili obiteljski odmor. Lokacija: Slatine, otok Čiovo Godina izgradnje: 1996. Dokumentacija: Rješenje o izvedenom stanju / uporabna dozvola OPIS NEKRETNINE....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 550.000 € na 510.000 € - 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SLATINE, 510.000 €, 86,00 m2 cca 5930 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.03.2026 - 550.000 €
30.03.2026 - 510.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je kuća na kat u 1. redu do mora uz ,pješčanu plažu i kristalno čisto more. Nalazi se u mirnom dijelu otoka privlačnom za odmor i uživanje. Ima dobru prometnu povezanost ,ljeti i brodsku liniju za Split. Restorani i kafići su na 5 minuta pješačkog hoda, pošta i supermarket....

 
 
 
  Kuća, SLATINE, 1.200.000 €, 260,00 m2 cca 4620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.05.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je kuća u Slatinama na Čiovu, smještena prvi red do mora s direktnim izlazom na plažu! Kuća raspolaže s ukupno 260 m2 unutrašnjeg prostora, a raspored po etažama je sljedeći: Prizemlje: garaža (cca 80 m2), ostava, prostor za rekreaciju Prvi kat: dnevni boravak, kuhinja....

 
 
 
  Kuća, SLATINE, 280.000 €, 125,00 m2 cca 2240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji kuće površine 125 m² smještene u staroj jezgri mjesta Slatine na otoku Čiovu. Kuća se prostire na tri etaže ? prizemlje i dva kata ? s funkcionalnim rasporedom i pažljivo uređenim detaljima. U prizemlju se nalaze kuhinja s blagovaonicom, dnevni boravak i kupaonica.....

 
 
 
  Kuća, SLATINE, 530.000 €, 140,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Samostojeća kuća sa dva odvojena stana po 70 m2, na lokaciji koja je samo 90 m udaljena od mora. Ukupna površina nekretnine je 224 m2, a svaka etaža (prizemlje i kat) nudi po 1 stan. Stan u prizemlju ima dvije spavaće sobe, kupaonicu, prostrani hodnik te veliki dnevni boravak s kuhinjom....

 
 
 
  Kuća, SLATINE, 1.200.000 €, 260,00 m2 cca 4620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju vam nudimo kuću na izuzetno atraktivnoj lokaciji; da je pet metara bliže, bila bi u moru. Kuća je stambene površine 230 m2, a sadrži 6 soba, 2 kupaonice i 2 zasebna toaleta. Prostrana okućnica je površine 750 m2, opremljena sadržajima za odmor i uživanje. Kuća se nudi kao....

 
 
 
  Kuća, SLATINE, 850.000 €, 200,00 m2 cca 4250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća na otoku Čiovu , mjesto Slatine, u prvom redu do mora. Kuća je u duplexu te ima površinu od 200m2 na terenu od 550m2, udaljenost od mora je 10m. Pogled na Split i kaštelanski zaljev. Za više detalja i slika nazovite agenta. Cijena 850.000€ ?Kupac plaća agencijsku proviziju....

 
 
 
  Kuća, SLATINE, 2.000.000 €, 579,00 m2 cca 3450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo pri prodaji luksuzne vile u izzgradnji koja se nalazi na Čiovu. Ova vila predstavlja novogradnju koja će biti potpuno završena do ljeta 2024. godine. Smještena na prostranoj parceli od 530 m², vila se proteže na četiri kata i nudi ukupno 579 m² luksuznog stambenog prostora.Podrum....

 
 
 
  Kuća, SLATINE, 800.000 €, 421,21 m2 cca 1900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Stambena kuća u prvom redu do mora u Slatinama, prava ljetna rezidencija za odmor i uživanje. Uzdiže se na tri etaže s 421 kvadrata bruto stambenog prostora, čvrste i kvalitetne gradnje, vrlo dobro opremljena i u cijelosti namještena. U prizemlju je smještena radionica i nekoliko....

 
 
 
  Kuća, SLATINE, 760.000 €, 301,53 m2 cca 2520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Agencija za nekretnine Angelus nekretnine Vam nude na prodaju kuću u Slatinama: LOKACIJA Kuća se nalazi u malom mirom mjestu Slatine, sjeveroistočnom dijelu otoka Čiova. Nalazi 500 m od lijepih šljunčanih plaža u Slatinama na otoku Čiovu u mirnom predjelu. Otok Čiovo je sa dva mosta....

 
 
 
  Kuća, SLATINE, 1.800.000 €, 230,00 m2 cca 7830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na atraktivnoj lokaciji u Slatinama, prodaje se samostojeća kuća površine 230m2 uz 100m2 garažnih i podrumskih prostorija. Samo zemljište se prostire na 800m2. Kuća je smještena uz samu plažu s prekrasnim uređenim dvorištem s bazenom. Sastoji je od velikog dnevnog boravka, 6 spavaćih....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 400.000 € na 380.000 € - 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SLATINE, 380.000 €, 303,36 m2 cca 1250 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.03.2026 - 400.000 €
01.04.2026 - 380.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je samostojeća kuća ukupne površine 303,36 m2, smještena u mirnom okruženju mjesta Slatine. Ova prostrana nekretnina raspolaže s čak sedam spavaćih soba, što je čini izuzetno pogodnom za veće obitelji ili investitore koji traže objekt s velikim smještajnim kapacitetom.....

 
 
 
  Kuća, SLATINE, 900.000 €, 250,00 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Slatine, kuća oko 250 m2 stambenog prostora sa okućnicom oko 650 m2, koja se sastoji od prizemlja gdje je ljetna kuhinja sa blagavaonom, spremište i mali WC, na prvom katu je dvosoban komforan stan a na drugom katu luksuzan dvosoban stan. Kuća ima veliku okućnicu i parking za više....

 
 
 
  Kuća, SLATINE, 380.000 €, 312,00 m2 cca 1220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u kupoprodaji kuće koja je u roh bau gotovosti. Kuća se sastoji iz podruma i dva kata ukupne površine 312 m2. Prostrana okućnica pravilnog oblika prostire se na 800 m2 uz mogućnost kupnje dodatnih 200 m2 po želji kupca. Izuzetno mirna lokacija u neposrednoj blizini centra....

 
 
 
  Kuća, SLATINE, 1.200.000 €, 240,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Kuća je na velikom zemljištu od skoro 800m2 a proteže se na tri etaže + nisko potkrovlje: ? U prizemlju se nalazi garaža od cca 80m2, gdje dio prostora služi kao ostava. Na ovoj etaži ima i dodatna prostorija s pogledom na more, nekad ljetna kuhinja a danas prostor pretvoren u mini....

 
 
 
  Kuća, SLATINE, 360.000 €, 240,00 m2 cca 1500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

-METKOVIĆ, Platan (prema Slatinama - Ul. Ilije Bošnjaka - Slatine, lijeva strana grada - KUPAC ima pravnu pomoć s ugovorom pri kupnji - Poseban naglasak; izvrsna prilika za obiteljski dom na mirnoj lokaciji u neposrednoj blizini centra grada. Gradimo za vas kuću po 1500 eura/m2 plus....

 
 
 
 
-24%

Promjena cijene sa 1.250.000 € na 950.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SLATINE, 950.000 €, 184,00 m2 cca 5160 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.03.2026 - 1.250.000 €
22.05.2026 - 950.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.njuskalo.hr

rodaje se atraktivna kuća smještena u Slatinama na otoku Čiovu, udaljena svega 70 metara od predivne plaže. Ova nekretnina se nalazi na prostranoj parceli od 1660 m2 koja nudi sve uvjete za dodatnu gradnju, što je čini izuzetno primamljivom za investitore. Kuća se sastoji od prizemlja....

 
 
 
  Kuća, SLATINE, 300.000 €, 150,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je dvojna kuća površine 150 m2, smještena u mirnom dijelu Slatina, s orijentacijom na zapad, jug i istok. Ova nekretnina nudi izuzetnu kombinaciju funkcionalnosti i udobnosti, idealnu za obiteljski život ili kao investiciju. Kuća se sastoji od tri spavaće sobe te je opremljena....

 
 
 
  Kuća, SLATINE, 290.000 €, 100,00 m2 cca 2900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u kupoprodaji izuzetno lijepe kuće u mjestu Slatine. Ista je kompletno adaptirana i opremljena. Sastoji se iz prizemlja, kata i krovne terase sa sušionom. Kuća je locirana na lijepom i starom predjelu mjesta i na idealnoj udaljenosti od centra mjesta. Rijetkost za ovakve....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 43-62 (od ukupno 64)

<< <1 2> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com

Vodnjan