- kuće SINJ pala cijena

  • Za upit "kuće sinj pala cijena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, SINJ, 330.000 €, 117,00 m2 cca 2820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća s pomoćnim objektom u mirnom dijelu dalmatinskog zaleđa, na zemljištu ukupne površine 1.570 m. Glavna kuća ima 100 m tlocrtne površine i sastoji se od kuhinje i blagovaonice, dvije spavaće sobe, natkrivene terase te podruma. Prostor je funkcionalan i pogodan za obiteljski....

 
 
 
  Kuća, SINJ, 85.000 €, 110,00 m2 cca 770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća u naselju Gala kraj Sinja. Kuća se sastoji od dvije etaže. U suterenu su smješteni podrum i ostava te postoji mogućnost prenamjene u stambeni prostor. Na gornjem katu je kompletno renoviran dvosoban stan . Ukupna površina stambenog prostora kuće je 53m2 na prvoj i....

 
 
 
  Kuća, SINJ, 195.000 €, 100,00 m2 cca 1950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.11.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju samostojeća montažna prizemnica u mirnom dijelu Sinja (100 m) Prodaje se samostojeća montažna kuća površine 100 m, smještena u mirnom dijelu grada Sinja na parceli površine 686 m2 Kuća je izgrađena na betonskim temeljima i trenutno se nalazi u fazi visokog roh-baua, što....

 
 
 
  Kuća, SINJ, 1.100.000 €, 200,00 m2 cca 5500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

Ova luksuzna nekretnina nudi prostrani vrt i bazen, smještena u mirnom okruženju. Vila je izgrađena 2018. godine koristeći vrhunske materijale i izuzetno je dobro održavana. Ova šarmantna vila dolazi s radijatorima za grijanje i više klima uređaja za ugodan boravak tijekom cijele....

 
 
 
  Kuća, SINJ, 800.000 €, 383,00 m2 cca 2090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

***Prodaja kuće u centru grada Sinja*** Na prodaju je prostrana kuća koja se sastoji od prizemlja, tri kata te visokog potkrovlja smještena na izuzetnoj lokaciji u samom centru grada Sinja. Pripada joj okućnica od 538 m2. Kuća je idealna za renovaciju i prilagodbu vašim potrebama.....

 
 
 
  Kuća, SINJ, 950.000 €, 590,00 m2 cca 1610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.05.2024.,

www.trgostan.hr

Prekrasna kamena vila, zaštićena kako kulturno dobro, na atraktivnoj lokaciji u strogom centru Sinja, ukupne bruto površine cca 550 m2, na zemljištu površine cca 1.200 m2, s dodatnim pomoćnim objektom, sve ograđeno zidom, prekrasni održavani vrt -perivoj, koja vila se sastoji od tri....

 
 
 
  Kuća, SINJ, 155.625 €, 83,00 m2 cca 1880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je samostojeća kuća površine 83 m² smještena u mirnom dijelu Sinja, naselje Glavice, na prostranoj parceli od 850 m². Ova kuća nudi funkcionalan raspored s dvije spavaće sobe i orijentacijom prema sjeveru, što osigurava ugodno osvjetljenje tijekom dana. Grijanje je na struju,....

 
 
 
  Kuća, SINJ, 230.000 €, 145,00 m2 cca 1590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.crozilla.com

Na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u Glavicama (Gornjim), u neposrednoj blizini Sinja, smještena je ova nekretnina s urednim vlasništvom i izravnim pristupom na ulicu. Okruženje je ugodno i pretežno izgrađeno stambenim kućama, što dodatno potvrđuje kvalitetu i potencijal lokacije. Na....

 
 
 
  Kuća, SINJ, 480.000 €, 230,00 m2 cca 2090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Sinj, samostojeća kuća u samom centru grada, tlocrtne površine 140 m2, izgrađena na parceli od 1600 m2. Sastoji se od prizemlja koje je u naravi ostava i vinski podrum cca 50 m2. Na prvoj etaži od 100 m2 se nalazi stan od tri sobe, kuhinje, te dnevnog boravka koji je četvrta soba,....

 
 
 
  Kuća, SINJ, 160.000 €, 94,00 m2 cca 1700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.02.2026.,

www.indomio.hr

U naselju Glavice, 1,3 kilometra od centra Sinj, nalazi se seosko imanje ukupne površine 5.800 m. Od toga je 1.000 m građevinsko zemljište, dok se preostalih 4.800 m nalazi u poljoprivrednoj zoni. Na parceli se nalazi stara kamena kuća površine 94 m, konoba od 94 m te potkrovlje od....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate