- kuće SEGET parking

  • Za upit "kuće seget parking" pronađeno 26 nekretnina - prosječna cijena 3.812 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 210 m2
    • do 270 m2
    • 270 m2 (prosječna površina)
    • barem 270 m2
    • 320 m2
  •  Po cijeni
    • do 290000 eura
    • do 360000 eura (prosječna cijena)
    • do 430000 eura
    • do 3600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, SEGET, 345.000 €, 410,00 m2 cca 840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.08.2022.,

www.indomio.hr

Ekskluzivno prodajemo kuću u izgradnji (roh-bau) sa ukupno 9 stambenih jedinica u mjestu Seger Vranjica pored Trogira. Ukupna površina kuće iznosi 410 m2 na 3 etaže, a okućnice 282 m2 na kojoj se može napraviti parking za buduće stanove (apartmane). Kuća je južne orijentacije i sa....

 
 
 
  Kuća, SEGET, 1.100.000 €, 163,00 m2 cca 6750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju je vila s bazenom i prekrasnim pogledom na more blizu Trogira. Villa se prostire na podrum, prizemlje i kat. Ima ukupnu neto stambenu površinu od 163 m2,a nalazi se na zemljištu od 483 m2. U podrumu se nalaze ostava od 13 m2 i tehnička soba od 14 m2. Prizemlje od 48 m2....

 
 
 
  Kuća, SEGET, 900.000 €, 437,00 m2 cca 2060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

PRODAJE SE VIŠESTAMBENA KUĆA S OTVORENIM POGLEDOM NA MORE ? 6 STANOVA + STUDIO, VELIKA OKUĆNICA, GARAŽA I VIŠE OSTAVA! Na prodaju je prostrana višestambena kuća smještena na kaskadnom terenu, što omogućuje otvoren pogled na more sa svih etaža te obilje prirodnog svjetla u svim stambenim....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće seget parking'
1.000.000 €
1.200.000 €
460.000 €
  Kuća, SEGET, 1.394.000 €, 370,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.09.2025.,

www.crozilla.com

1. red do mora! Prodaje se luksuzno novouređena villa koja se sastoji od tri apartmana. Svaki ima ima zaseban ulaz i vlastiti parking. Nalazi se prvi red do mora, uz samu plažu. Svaki apartman ima prekrasan pogled na more. Objekat je u samom finišu uređenja, te će biti gotov prije....

 
 
 
  Kuća, SEGET, 1.390.000 €, 250,00 m2 cca 5560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.11.2024.,

www.simicdom.com

Na prodaju je predivna vila s bazenom smještena u mirnom mjestu pored Trogira, Seget Vranjici. Vila je smještena na povišenoj lokaciji s koje se pruža spektakularan panoramski pogled na more i otoke, a udaljena je samo 400m od mora. Ovaj ekskluzivni projekt je detaljno razrađen da....

 
 
 
  Kuća, SEGET, 1.500.000 €, 480,00 m2 cca 3130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Khalas nekretnine posreduju u prodaji apartmanske vile u Seget Vranjici s predivnim pogledom i smještenoj na 375 m od mora. Vila je komforna, održavana, u odličnom stanju, sa svim potrebnim pomoćnim prostorijama i spremna za najam već u ovoj sezoni. A ako sanjate o otvaranju malog....

 
 
 
 
-12%

Promjena cijene sa 1.200.000 € na 1.050.000 € - 14.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SEGET, 1.050.000 €, 427,00 m2 cca 2460 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.11.2025 - 1.200.000 €
14.03.2026 - 1.050.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Seget, Seget Donji Prekrasna kuća sa 3 moderno dizajnirana stana u Segetu Donjem s pogledom na more Površina kuće: 427m2 Površina zemljišta: 547m2 Objekt se sastoji od: SUTEREN 2 garaže i sprema PRIZEMLJE stan koji se sastoji od kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka, 2 spavaće sobe,....

 
 
 
  Kuća, SEGET, 450.000 €, 180,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.04.2023.,

www.simicdom.com

Prodaje se kuća s tri apartmana na području Trogira. Apartman u prizemlju ima površinu 37 m2, a sastoji se od sobe, kuhinje i kupaonice. Apartman na prvom katu ima površinu 50 m2, a sastoji se od kuhinje, dvije sobe, kupaonice, hodnika i balkona površine 20 m2 s kojeg se pruža prekrasan....

 
 
 
  Kuća, SEGET, 1.345.000 €, 350,00 m2 cca 3840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2025.,

www.simicdom.com

Posredujemo u prodaji novouređene samostojeće kuće u mirnom mjestu pored Trogira, u Seget Vranjici. Kuća je smještena uz plažu koja je idealna za obitelji sa djecom i kupce koji žele privatnost i mir budući da nema ceste između kuće i plaže. Kuća se sastoji od tri apartmana, koji....

 
 
 
  Kuća, SEGET, 1.400.000 €, 272,00 m2 cca 5150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.07.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju je atraktivna kuća na TOP lokaciji, prvi red uz more, s direktnim izlazom na plažu ? rijetkost na tržištu! Smještena u Seget Vranjici, šarmantnom ribarskom mjestu s mediteranskim duhom, udaljenom svega nekoliko minuta vožnje od Trogira, UNESCO grada. Kuća je okružena zelenilom....

 
 
 
  Kuća, SEGET, 1.400.000 €, 250,00 m2 cca 5600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Seget Vranjica, prekrasna apartmanska kuća prvi red domora sa 3 parkirna mjesta površine 250m2. U kući se nalaze 3 odvojena apartmana pa je idealna kao baza za veću obitelj ili za turističko iznajmljivanje. Nalazi se na parceli površine 344 m2, a ukupna korisna površina kuće je cca.....

 
 
 
  Kuća, SEGET, 1.200.000 €, 439,00 m2 cca 2730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.09.2024.,

www.indomio.hr

Kompletno renovirana i namještena kuća na tri kata - tri komforna, luksuzna, trosobna apartmana spremna za prvo useljenje. Na parceli veličine 550 m2, smjestio se objekt razveden na četiri etaže, koje su povezane vanjskim stepeništem. U suterenu se nalaze dvije garaže za 2 automobila....

 
 
 
  Kuća, SEGET, 1.355.000 €, 385,00 m2 cca 3520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.11.2023.,

www.indomio.hr

Villa D1 nalazi se na parceli veličine 630 m2, proteže se na na tri etaže ukupne bruto površine 385 m2 m2 i neto korisne površine 331 m2 .PODRUM (105,6 m2) se sastoji od zatvorenog dijela spremišta i prostorije s bazenskom opremom te vanjskog natkrivenog dijela koji je parking s tri....

 
 
 
  Kuća, SEGET, 1.075.000 €, 263,00 m2 cca 4090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.11.2023.,

www.indomio.hr

Villa D2 nalazi se na parceli veličine 533 m2, proteže se na na tri etaže ukupne bruto površine 263 m2 m2 i neto korisne površine 262 m2 .PODRUM (71,4 m2) se sastoji od zatvorenog dijela spremišta i prostorije s bazenskom opremom te vanjskog natkrivenog dijela koji je parking s tri....

 
 
 
  Kuća, SEGET, 315.000 €, 172,00 m2 cca 1830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je prekrasna kuća za odmor kategorizirana s 4 zvjezdice, smještena u mirnom i atraktivnom dijelu Segeta Vranjice, svega 170 metara od mora i plaže. Nekretnina se sastoji od tri potpuno opremljena apartmana koji se prodaju isključivo zajedno, a pripadaju joj i dva natkrivena....

 
 
 
  Kuća, SEGET, 1.500.000 €, 345,00 m2 cca 4350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.12.2025.,

www.indomio.hr

Ova kuća s ukupnom bruto građevinskom površinom od 345 m2 smjestila se na zemljištu od 586 m2. Sadrži četiri etaže: suteren, prizemlje, prvi i drugi kat. U suterenu se nalazi prostrana garaža. Manji dio garaže je prenamijenjen u spavaću sobu i kupaonicu. Etaže prizemlja, prvog i drugog....

 
 
 
  Kuća, SEGET, 1.290.000 €, 394,00 m2 cca 3270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Seget Vranjica,južna strana poluotoka,dvije apartmanske kuće,ukupno 394 m2 i 4 kompletno opremljena apartmana ,u naravi jedna novosagrađena kuća sa tri apartmana i bazenom,te jedna renovirana manja gostinjska kuća na dvije etaže,sa još jednim bazenom,te uređenom okućnicom,velikom....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 450.000 € na 470.000 € - 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, SEGET, 470.000 €, 155,00 m2 cca 3030 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.12.2025 - 450.000 €
20.03.2026 - 470.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.12.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvojna kuća s pogledom na more. Katnost kuće: suteren, prizemlje i prvi kat. Kuća ima ukupnu bruto površinu 210 m2, a smjestila se na zemljištu od 292 m2. U suterenu se smjestio jednosobni stan ukupne površine 32 m2. Sastoji se od dnevnog boravka, ljetne kuhinje i male....

 
 
 
  Kuća, SEGET, 480.000 €, 180,00 m2 cca 2670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.12.2025.,

www.indomio.hr

Kuća za renovaciju je smještena u mirnom okruženju Segeta Donjeg. Ova polovica dvojne kuća nudi 180 m2 stambenog prostora na dvije etaže. S južnom orijentacijom, kuća se ponosi prekrasnim pogledom na more, te jednostavnim i brzim pristupom do ceste. Kuća na svakoj etaži ima 3 spavaćie....

 
 
 
  Kuća, SEGET, 1.075.000 €, 164,00 m2 cca 6560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je spektakularna villa u novom luksuznom kompleksu u mjestu Seget Donji.   Seget Donji je najveće naselje u sastavu općine Seget. Smješten je dva kilometra zapadno od UNESCO-ova grada Trogira. Zahvaljujući blagoj klimi, stanovništvo se i danas bavi poljoprivredom i....

 
 
 
  Kuća, SEGET, 990.000 €, 608,00 m2 cca 1630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Seget Donji,samostojeća apartmanska kuća 608 m2 na parceli od 772 m2,sa velikim terasama i garažama na odličnoj lokaciji samo 100 udaljenoj od mora i plaže,te pogledom na more sa svih etaža.Kuća ima osam stambenih jedinica ,na prizemlju dva dvosobna apartmana s ogromon terasom,na....

 
 
 
  Kuća, SEGET, 1.400.000 €, 450,00 m2 cca 3110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.07.2024.,

www.indomio.hr

Prekrasna kuća prvi red do mora.Kuća se sastoji od 3 apartmanske jedinice, svaka ima poseban ulaz, a donji stan je čak povezan s gornjim unutarnjim stubištem koje je potpuno zvučno izolirano i može se potpuno zatvoriti. Svaki apartman ima svoju terasu cijelom širinom kuće. Srednji....

 
 
 
  Kuća, SEGET, 760.000 €, 258,00 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se moderna apartmanska kuća površine 258 m², smještena na tri etaže, izgrađena 2020. godine, na parceli od 501 m². Nekretnina se nalazi na svega 500 metara od mora i plaže, pružajući idealnu kombinaciju privatnosti i blizine prirode. Opis nekretnine: Suteren: Prostor je trenutno....

 
 
 
  Kuća, SEGET, 490.000 €, 164,00 m2 cca 2990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Seget Vranjica,troetažan 4-soban stan 164 m2 (100m2 stan+37m2 garaža+16m2 ostava+23 m2 bazen) + veliki vrt (290 m2) u novogradnji.Orijentacija stana je sjever-jug-istok.Stan se nalazi na dvije etaže,te ima garažu i ostavu u podrumu ispod stana.Na prizemnoj etaži se nalaze spavaća....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-24 (od ukupno 22)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com