- kuće SEGET balkon

  • Za upit "kuće seget balkon" pronađeno 20 nekretnina - prosječna cijena 3.392 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 270 m2
    • do 340 m2
    • 340 m2 (prosječna površina)
    • barem 340 m2
    • 400 m2
  •  Po cijeni
    • do 250000 eura
    • do 310000 eura (prosječna cijena)
    • do 370000 eura
    • do 3100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, SEGET, 1.493.000 €, 370,00 m2 cca 4040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2024.,

www.indomio.hr

Seget Vranjica, prekrasna kuća u prvom redu do mora.Podjeljena je na tri apartmana s prekrasnim otvorenim pogledom na more.Prvi apartman se nalazi u prizemlju te se sastoji od dnevnog boravka s blagovaonicom, spavaćom sobom, walk in ormarom, wc i velikom prostranom terasom.Drugi apartman....

 
 
 
  Kuća, SEGET, 345.000 €, 410,00 m2 cca 840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.08.2022.,

www.indomio.hr

Ekskluzivno prodajemo kuću u izgradnji (roh-bau) sa ukupno 9 stambenih jedinica u mjestu Seger Vranjica pored Trogira. Ukupna površina kuće iznosi 410 m2 na 3 etaže, a okućnice 282 m2 na kojoj se može napraviti parking za buduće stanove (apartmane). Kuća je južne orijentacije i sa....

 
 
 
  Kuća, SEGET, 450.000 €, 260,00 m2 cca 1730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.indomio.hr

Seget Donji,samostojeća kuća 260 m2 na velikoj parceli od 1031 m2,sa prelijepim panoramskim pogledom na more i otoke.Sastoji se od dvije etaže, na prizemlju se nalazi hodnik,kuhinja sa blagovaonicom i dnevni boravak,jedna spavaća soba,kupatilo,konoba i vatrena kuća(komin) te unutarnje....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće seget balkon'
1.400.000 €
1.200.000 €
1.394.000 €
  Kuća, SEGET, 1.500.000 €, 480,00 m2 cca 3130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Khalas nekretnine posreduju u prodaji apartmanske vile u Seget Vranjici s predivnim pogledom i smještenoj na 375 m od mora. Vila je komforna, održavana, u odličnom stanju, sa svim potrebnim pomoćnim prostorijama i spremna za najam već u ovoj sezoni. A ako sanjate o otvaranju malog....

 
 
 
  Kuća, SEGET, 1.345.000 €, 350,00 m2 cca 3840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2025.,

www.simicdom.com

Posredujemo u prodaji novouređene samostojeće kuće u mirnom mjestu pored Trogira, u Seget Vranjici. Kuća je smještena uz plažu koja je idealna za obitelji sa djecom i kupce koji žele privatnost i mir budući da nema ceste između kuće i plaže. Kuća se sastoji od tri apartmana, koji....

 
 
 
  Kuća, SEGET, 174.900 €, 530,00 m2 cca 330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

Seget Vranjica zemljište s građevinskom dozvolom i plaćenim komunalnim doprinosom za gradnju vile s bazenom na uzvisini s pogledom na more od kojeg je udaljeno 450 m.Zemljište površine 530 m2, na povišenoj lokaciji koja osigurava prekrasan pogled i osiguravaju privatnost, južna strana....

 
 
 
  Kuća, SEGET, 675.000 €, 240,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Trogir, Donji Seget, na samo dva kilometra od stare jezgre Trogira i na oko 600 metara od plaža prodaje se kuća na dvije etaže. U naravi to je ukupno 200 m2 stambenog prostora, sa po jednim stanom po etaži. Stanovi su potpuno namješteni a svaki se sastoji od četiri sobe, kupaonice,....

 
 
 
  Kuća, SEGET, 450.000 €, 180,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.04.2023.,

www.simicdom.com

Prodaje se kuća s tri apartmana na području Trogira. Apartman u prizemlju ima površinu 37 m2, a sastoji se od sobe, kuhinje i kupaonice. Apartman na prvom katu ima površinu 50 m2, a sastoji se od kuhinje, dvije sobe, kupaonice, hodnika i balkona površine 20 m2 s kojeg se pruža prekrasan....

 
 
 
  Kuća, SEGET, 550.000 €, 159,00 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.simicdom.com

Prodaje se prekrasna samostojeća kuća u blizini Trogira, u Segetu. Kuća se nalazi samo 150m od šljunčane plaže idealne za obitelj s djecom i 15 minuta hoda od centra Trogira te je i blizu je svih dodatnih sadržaja. Parcela kuće je ukupne površine 592m2 dok je ukupna stambena površina....

 
 
 
  Kuća, SEGET, 510.000 €, 195,00 m2 cca 2620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Vila ima ukupnu neto površinu od 195 m2, a smjestila se na zemljištu od 424 m2. Katnost: prizemlje i kat. Sadrži dvije stambene jedinice, jednu u prizemlju, a drugu na katu. S obje etaže se pruža otvoreni i nezaklonivi pogled na more. U prizemlju se nalazi stan od 80 m2 koji se sastoji....

 
 
 
  Kuća, SEGET, 1.050.000 €, 200,00 m2 cca 5250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.crozilla.com

"Luksuzna vila s infinity bazenom i panoramskim pogledom ? Seget Gornji" Smještena u mirnom i idiličnom okruženju Segeta Gornjeg, ova impresivna vila nudi savršen spoj suvremene arhitekture i autentičnog ambijenta Trogirske rivijere. Udaljena svega 700 metara od mora i 3....

 
 
 
 
-12%

Promjena cijene sa 1.200.000 € na 1.050.000 € - 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SEGET, 1.050.000 €, 427,00 m2 cca 2460 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.11.2025 - 1.200.000 €
15.03.2026 - 1.050.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Seget, Seget Donji Prekrasna kuća sa 3 moderno dizajnirana stana u Segetu Donjem s pogledom na more Površina kuće: 427m2 Površina zemljišta: 547m2 Objekt se sastoji od: SUTEREN 2 garaže i sprema PRIZEMLJE stan koji se sastoji od kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka, 2 spavaće sobe,....

 
 
 
  Kuća, SEGET, 2.300.000 €, 322,00 m2 cca 7140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju su dvije moderne vile koje zajedno čine atraktivan duplex objekt, a nalaze se u mirnom dijelu naselja nedaleko od grada Trogira. Iako su povezane u jednu cjelinu, vile su u naravi potpuno odvojene, s vlastitim ulazima, što osigurava visok stupanj privatnosti i udobnosti.....

 
 
 
  Kuća, SEGET, 1.394.000 €, 370,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Seget Vranjica, samostojeća kuća na odličnoj lokaciji, prvi red do mora i plaže. Sastoji od tri stambene jedinice, svaka ima svoj zasebni ulaz te predivan pogled na more. Na etaži prizemlja nalazi seprostrani dnevni boravak s blagovaonicom i kuhinjom, jedna spavaća soba, kupaonica,....

 
 
 
  Kuća, SEGET, 480.000 €, 180,00 m2 cca 2670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.12.2025.,

www.indomio.hr

Kuća za renovaciju je smještena u mirnom okruženju Segeta Donjeg. Ova polovica dvojne kuća nudi 180 m2 stambenog prostora na dvije etaže. S južnom orijentacijom, kuća se ponosi prekrasnim pogledom na more, te jednostavnim i brzim pristupom do ceste. Kuća na svakoj etaži ima 3 spavaćie....

 
 
 
  Kuća, SEGET, 1.200.000 €, 205,00 m2 cca 5850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.03.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je prekrasna dvojna vila smještena na izvanrednoj lokaciji, svega 80 metara od mora, u mirnom naselju nedaleko od grada Trogira. Vila se prostire na ukupno 158,46 m² stambene površine, raspoređene na tri etaže povezane unutarnjim stubištem: prizemlje, prvi i drugi kat.....

 
 
 
  Kuća, SEGET, 850.000 €, 493,00 m2 cca 1720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.12.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju je zanimljiva apartmanska kuća smještena na odličnoj lokaciji u Segetu Donjem, u blizini samog centra grada Trogira. Nekretnina se nalazi na zemljištu od 484 m2, a ukupna bruto građevinska površina kuće iznosi 493,14 m2, raspoređena na četiri etaže: prizemlje, prvi, drugi....

 
 
 
  Kuća, SEGET, 870.000 €, 400,00 m2 cca 2180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća u Segetu Na prodaju je prostrana kuća na atraktivnoj lokaciji u Segetu, idealna za obiteljski život ili turistički najam. Kuća se sastoji od prizemlja, prvog kata, drugog kata i potkrovlja, a svi katovi povezani su unutarnjim stepeništem. Uz kuću se nalazi dvorište....

 
 
 
 
Sve za uređenje vašeg doma!