- kuće SABORSKO dvorište

  • Za upit "kuće saborsko dvorište" pronađeno 8 nekretnina - prosječna cijena 1.378 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • do 120000 eura
    • do 150000 eura (prosječna cijena)
    • do 180000 eura
    • do 1500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-2%

Promjena cijene sa 120.000 € na 118.000 € - 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SABORSKO, 118.000 €, 77,00 m2 cca 1530 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.01.2026 - 120.000 €
25.02.2026 - 118.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.01.2026.,

www.indomio.hr

Kuća na lokaciji NP Plitvička jezera, površine 77m2 u roh-bau stanju. Kuća ima građevinsku i uporabnu dozvolu te već spreman tlocrt unutrašnjosti ukoliko ste zainteresiran za nešto gotovo . Struja i voda su provedene. Ukupna površina terena 1853m2 (unutar NP Plitvička jezera), od....

 
 
 
  Kuća, SABORSKO, 60.000 €, 60,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.crozilla.com

Kuća 25 km udaljena od Plitvičkih jezera, nalazi se unutar mjesta i useljiva je odmah. Prostrano zeleno dvorište od 1300m2 vrlo je pogodno da se objekt koristi kao vikendica ili da se iznajmljuje kao kuća za odmor. .

 
 
 
  Kuća, SABORSKO, 100.000 €, 49,00 m2 cca 2040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.07.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Dvojna kuća od 49 m2 s prizemljem i potkrovljem, zasebnim ulazom, okućnicom od 132 m2 i dodatnim dvorištem od 1781 m2 na kojem se nalazi drvarnica. Ukupna površina čestica 1962 m2. Vlasnistvo 1/1. -potkrovlje se sastoji od 2 spavaće sobe, zasebne kuhinje i blagovaonice, te dnevne....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće saborsko dvorište'
80.000 €
118.000 €
  Kuća, SABORSKO, 250.000 €, 176,00 m2 cca 1420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se jedinstvena nekretnina dva objekta u Saborskom (700 m n.v.), idealna za one koji traže miran život u prirodi uz siguran i već uhodan posao. Smještena na prostranoj parceli od 2411 m², okružena netaknutom šumom, ova nekretnina pruža savršen spoj privatnosti i turističkog....

 
 
 
  Kuća, SABORSKO, 130.000 €, 57,00 m2 cca 2280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.08.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Kuća na prodaju u Saborskom, svega 20 kilometara od svjetski poznatog Nacionalnog parka Plitvička jezera, pruža izvanrednu priliku za one koji traže miran obiteljski život ili žele nastaviti uspješan posao iznajmljivanja. Smještena na vrlo pristupačnoj lokaciji, svega 50 metara od....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 60.000 € na 58.000 € - 23.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SABORSKO, 58.000 €, 150,00 m2 cca 390 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.12.2025 - 60.000 €
23.03.2026 - 58.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Kuća u mjestu Saborsko na prodaju oko 150m2 stambeno sa terasom + 25m2 podrum. Blizina Plitvičkih jezera, pogodna za turizam. Udaljenost od Plitvičkih jezera je oko 20 minuta vožnje. Udaljenost od Zagreba oko 140 km. U mjestu Saborsko već se duže godina ljudi bave turizmom s obzirom....

 
 
 
  Kuća, SABORSKO, 220.000 €, 242,00 m2 cca 910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na parceli 1404 m2 samostojeća kuća 22.90 m x 8.85 m, dvor i gospodarske zgrade (garaža s jamom 68 m2, pečenjara i drvarnica) ukupno 884 m2. Prostrani parking i voćnjak 520 m2. Dvorište je potpuno ograđeno visokim kamenim zidom, ima kolni ulaz. Ostala okućnica (van zidina) iznosi....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 6)

<< <1> >>