• GoHome Professional
kuće PULA tržnica porasla cijena - GoHome
  • kuće PULA tržnica porasla cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće PULA tržnica porasla cijena

  • Za upit "kuće pula tržnica porasla cijena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+7%

Promjena cijene sa 275.000 € na 295.000 € - 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, PULA, Veruda, 295.000 €, 100,00 m2 cca 2950 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 275.000 €
17.04.2026 - 295.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja dvojnu kuću površine 100 m2 smještenu u Puli. Kuća se sastoji od prizemlja i kata, a koncipirana je kao 3S+DB. Kuća ima dvije terase i uređenu okućnicu površine 117 m2. Grijanje centralno na plin. Nekretnina idealna za obiteljski život. ID KOD AGENCIJE: 123-32 MANOR....

 
 
 
 
+8%

Promjena cijene sa 274.000 € na 295.000 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, PULA, Veruda, 295.000 €, 132,00 m2 cca 2240 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 260.000 €
03.04.2026 - 274.000 €
15.04.2026 - 295.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća u Puli na Vidikovcu bruto površine 132 m2 sa okućnicom od 50 m2. Kuća se nalazi u mirnom dijelu naselja, a opet nedaleko svih sadržaja potrebnih za ugodan život. Sastoji se od prizemlja i prvog kata. Prizemlje se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 800.000 € na 850.000 € - 14.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, PULA, Veli vrh, 850.000 €, 320,00 m2 cca 2660 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.11.2025 - 800.000 €
14.03.2026 - 850.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, PULA, VELI VRH - Kvalitetna obiteljska vila nadomak plaža i centra grada. Na mirnoj lokaciji nadomak centra grada i predivnih plaža smjestila se ova kvalitetna obiteljska vila od 320m2 stambene površine na prostranoj i uređenoj parceli od 780m2. Vila se nalazi u neposrednoj....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 369.000 € na 380.000 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, PULA, Centar, 380.000 €, 83,00 m2 cca 4580 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.11.2025 - 369.000 €
07.03.2026 - 380.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

PULA - CENTAR Ovaj poseban stan se nalazi u vili Münz, arhitektonsko-urbanističkoj krasotici izgrađenoj početkom prošlog stoljeća u prepoznatljivom secesijskom stilu i s obiljem arhitektonskih dekoracija, smještenoj na samoj obali. Vila Münz, čudesno zdanje koje i danas privlači pozornost,....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 800.000 € na 830.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, PULA, Centar, 830.000 €, 400,00 m2 cca 2080 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.01.2026 - 700.000 €
25.04.2026 - 800.000 €
16.05.2026 - 830.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.01.2026.,

www.crozilla.com

Pula  je najveći grad na istarskoj obali Hrvatske, smješten na jugozapadnom dijelu poluotoka Istre. Poznata je po bogatoj povijesti, a jedan od njenih najpoznatijih simbola je rimski amfiteatar, Arena, koji je jedan od najbolje očuvanih u svijetu. Pula je bogata svojom....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 800.000 € na 850.000 € - 14.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, PULA, Centar, 850.000 €, 320,00 m2 cca 2660 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2024 - 800.000 €
14.03.2026 - 850.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.07.2023.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula Na mirnoj lokaciji, u blizini škole, trgovina i ostalih potrebnih sadržaja za život prodaje se ova fantastična kuća s bazenom. Kuća je građena na zemljištu veličine 785 m2, i proteže se kroz dvije etaže, svaka sa 160m2 stambene površine. U prizemlju se nalazi apartman....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 275.000 € na 295.000 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, PULA, 295.000 €, 100,00 m2 cca 2950 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 275.000 €
15.04.2026 - 295.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Kuća na Vidikovcu sa terasom i vrtom, 3S + DB, PLIN U ponudi kuća na Vidikovcu stambene površine 100 m2 te okućnice i vrta oko 70 m2. Kuća se nalazi u mirnije dijelu naselja. Sastoji se od prizemlja i prvog kata. U prizemlju se nalazi ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja i blagovaona,....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 275.000 € na 295.000 € - 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, PULA, Monte Zaro, 295.000 €, 132,00 m2 cca 2240 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.09.2025 - 260.000 €
26.10.2025 - 275.000 €
17.04.2026 - 295.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Prodajemo šarmantnu kuću na Vidikovcu, stambene površine od 132 m2. Smještena u mirnom dijelu Vidikovca ova simpatična dvoetažna kuća od 132 m2 idealan je dom za obitelj ili one koje traže funkcionalan i ugodan životni prostor. Kuća se nalazi na okućnici od 116m2, te se prizemlje....

 
 
 
 
+30%

Promjena cijene sa 770.000 € na 1.000.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, PULA, Centar, 1.000.000 €, 232,00 m2 cca 4310 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.10.2025 - 770.000 €
11.05.2026 - 1.000.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je samostojeća kuća u Puli s pet stambenih jedinica ukupne stambene površine 232m2. Razvedena je na prizemlje u kojem su tri stana i prvi kat s dva stana. Kuća je kompletno renovirana 2018., a na okućnici se nalazi bazen od 50m2 i parking za pet automobila. Idealna je za....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 800.000 € na 830.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, PULA, Centar, 830.000 €, 400,00 m2 cca 2080 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.01.2026 - 700.000 €
22.04.2026 - 800.000 €
15.05.2026 - 830.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Pula je najveći grad na istarskoj obali Hrvatske, smješten na jugozapadnom dijelu poluotoka Istre. Poznata je po bogatoj povijesti, a jedan od njenih najpoznatijih simbola je rimski amfiteatar, Arena, koji je jedan od najbolje očuvanih u svijetu. Pula je bogata svojom baštinom i starim....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuće pula porasla cijena (35)
  • kuće pula tržnica (46)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.