• GoHome Professional
kuće PULA moderan porasla cijena - GoHome
  • kuće PULA moderan porasla cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće PULA moderan porasla cijena

  • Za upit "kuće pula moderan porasla cijena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+7%

Promjena cijene sa 275.000 € na 295.000 € - 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, PULA, Monte Zaro, 295.000 €, 132,00 m2 cca 2240 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.09.2025 - 260.000 €
26.10.2025 - 275.000 €
17.04.2026 - 295.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Prodajemo šarmantnu kuću na Vidikovcu, stambene površine od 132 m2. Smještena u mirnom dijelu Vidikovca ova simpatična dvoetažna kuća od 132 m2 idealan je dom za obitelj ili one koje traže funkcionalan i ugodan životni prostor. Kuća se nalazi na okućnici od 116m2, te se prizemlje....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 800.000 € na 830.000 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, PULA, Centar, 830.000 €, 400,00 m2 cca 2080 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.01.2026 - 700.000 €
24.04.2026 - 800.000 €
17.05.2026 - 830.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.01.2026.,

www.indomio.hr

Pula  je najveći grad na istarskoj obali Hrvatske, smješten na jugozapadnom dijelu poluotoka Istre. Poznata je po bogatoj povijesti, a jedan od njenih najpoznatijih simbola je rimski amfiteatar, Arena, koji je jedan od najbolje očuvanih u svijetu. Pula je bogata svojom....

 
 
 
 
+14%

Promjena cijene sa 825.000 € na 940.000 € - 02.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, PULA, Veruda, 940.000 €, 310,00 m2 cca 3030 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 825.000 €
02.03.2026 - 940.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se AUSTROUGARSKA VILA u Puli na Verudi - 1 km od prvih plaža!! Pula je višetisućljetni grad koji je prošao kroz mnoge povijesne promjene. Prvo nasljeđe na koje pomišljamo kada razmišljamo o gradskom povijesnom kontekstu neizbježno je ono rimsko. Nerijetko se zaboravlja na....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 800.000 € na 850.000 € - 14.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, PULA, Veli vrh, 850.000 €, 320,00 m2 cca 2660 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.11.2025 - 800.000 €
14.03.2026 - 850.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, PULA, VELI VRH - Kvalitetna obiteljska vila nadomak plaža i centra grada. Na mirnoj lokaciji nadomak centra grada i predivnih plaža smjestila se ova kvalitetna obiteljska vila od 320m2 stambene površine na prostranoj i uređenoj parceli od 780m2. Vila se nalazi u neposrednoj....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 275.000 € na 295.000 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, PULA, Veruda, 295.000 €, 100,00 m2 cca 2950 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 275.000 €
15.04.2026 - 295.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Kuća na Vidikovcu sa terasom i vrtom, 3S + DB, PLIN U ponudi kuća na Vidikovcu stambene površine 100 m2 te okućnice i vrta oko 70 m2. Kuća se nalazi u mirnije dijelu naselja. Sastoji se od prizemlja i prvog kata. U prizemlju se nalazi ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja i blagovaona,....

 
 
 
 
+8%

Promjena cijene sa 274.000 € na 295.000 € - 14.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, PULA, 295.000 €, 132,00 m2 cca 2240 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.10.2024 - 239.000 €
11.01.2025 - 249.000 €
12.04.2025 - 260.000 €
04.04.2026 - 274.000 €
14.04.2026 - 295.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.10.2024.,

www.investa.hr

Prodaje se kuća u Puli na Vidikovcu bruto površine 132 m2 sa okućnicom od 50 m2. Kuća se nalazi u mirnom dijelu naselja, a opet nedaleko svih sadržaja potrebnih za ugodan život. Sastoji se od prizemlja i prvog kata. Prizemlje se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 800.000 € na 850.000 € - 14.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, PULA, Centar, 850.000 €, 320,00 m2 cca 2660 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2024 - 800.000 €
14.03.2026 - 850.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.07.2023.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula Na mirnoj lokaciji, u blizini škole, trgovina i ostalih potrebnih sadržaja za život prodaje se ova fantastična kuća s bazenom. Kuća je građena na zemljištu veličine 785 m2, i proteže se kroz dvije etaže, svaka sa 160m2 stambene površine. U prizemlju se nalazi apartman....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 460.000 € na 480.000 € - 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, PULA, Busoler, 480.000 €, 194,00 m2 cca 2470 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.09.2024 - 460.000 €
08.01.2025 - 440.000 €
22.09.2025 - 460.000 €
17.04.2026 - 480.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.09.2024.,

www.indomio.hr

Ova obiteljska prizemnica smjestila se na mirnoj i privatnoj lokaciji okružena obiteljskim kućama svega 4 km od centra grada Pule i 2 km od Pulske zaobilaznice nudi sve ono što je potrebno za miran i siguran obiteljski život ili idealnu opciju investicije u turističke svrhe.Na zemljištu....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 1.285.000 € na 1.350.000 € - 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, PULA, Veruda, 1.350.000 €, 342,00 m2 cca 3950 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.11.2025 - 1.285.000 €
22.03.2026 - 1.350.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Pula, prekrasan istarski grad bogat kulturno-povijesnim, gastronomskim, sportskim te turističkim angažmanom, meta je posjetitelja već dugi niz godina. Grad koji nudi za svakoga ponešto, poželjan je za život. A u samom predgrađu Pule, nedaleko prekrasnih plaža koja pulska obala pruža,....

 
 
 
 
+30%

Promjena cijene sa 770.000 € na 1.000.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, PULA, Centar, 1.000.000 €, 232,00 m2 cca 4310 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.10.2025 - 770.000 €
11.05.2026 - 1.000.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je samostojeća kuća u Puli s pet stambenih jedinica ukupne stambene površine 232m2. Razvedena je na prizemlje u kojem su tri stana i prvi kat s dva stana. Kuća je kompletno renovirana 2018., a na okućnici se nalazi bazen od 50m2 i parking za pet automobila. Idealna je za....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuće pula porasla cijena (35)
  • kuće pula moderan (205)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni