- kuće PRIDRAGA porasla cijena

  • Za upit "kuće pridraga porasla cijena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, PRIDRAGA, 260.000 €, 228,10 m2 cca 1140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.05.2026.,

www.eurovilla.hr

U mirnoj i slikovitoj Pridragi, nedaleko Zadra, nalazi se izvanredna prilika za kreiranje luksuznog doma. Ova moderna obiteljska kuća u fazi visokog roh-bau, smještena u okruženju novijih objekata i netaknute prirode, nudi savršen spoj privatnosti i pristupačnosti.Projektirana kao....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 850.000 €, 225,00 m2 cca 3780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ZADAR, PRIDRAGA - Moderna vila s prekrasnim pogledom na more Prodaje se prizemnica stambene povšine 225 m2, a sastoji se od prostranog dnevnog boravka povezanog s kuhinjom i blagavaonicom (50 m2) ispred kojega je natkrivena terasa s bazenom. Prizemnica ima ukupno četiri spavaće sobe,....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 750.000 €, 230,00 m2 cca 3260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.07.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Uživajte u životu iz snova u modernoj vili smještenoj na idiličnoj lokaciji udaljenoj samo 60 metara od mora u Novigradu, Zadarska županija. Ova ekskluzivna nekretnina u visokom stupnju izgradnje nudi spektakularan pogled na more i Velebit, savršena za obiteljski život ili luksuzni....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 275.000 €, 117,00 m2 cca 2350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.12.2023.,

www.bova.hr

Novigrad ? Pridraga .

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 290.000 €, 177,00 m2 cca 1640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se samostojeća visoka prizemnica na površini zemljišta od 450m2. Sveukupna stambena površina visoke prizemnice iznosi 177m2, a sastoji se suterena i visokog prizemlja. SUTEREN Stambena površina suterena iznosi cca.40m2, a sastoji se od kuhinje s blagavaonom, dvije spavaće....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 265.000 €, 154,00 m2 cca 1720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.11.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se isplativa obiteljska kuća dvokatnica u srcu Pridrage, smještena na izvrsnoj lokaciji ? samo 100 m od mora! Kuća ima 154 m² stambenog prostora, PVC stolariju i prostranu okućnicu od oko 475 m². Svaki kat posjeduje vlastitu kupaonicu, a tu su i dva natkrivena balkona/terase,....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 1.000.000 €, 181,20 m2 cca 5520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Pridraga - Prodaje se luksuzna novoizgrađena vila s bazenom, smještena na mirnoj lokaciji, s panoramskim pogledom na more i prirodu. Vila je prizemnica montažnog tipa gradnje, moderno uređena i opremljena namještajem po mjeri. Sadrži podrum, strojarnicu, hodnik, sveukupno tri kupaonice,....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 230.000 €, 122,00 m2 cca 1890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

NOVIGRAD,PRIDRAGA - kuća sa bazenom U Novigradu, na mirnoj lokaciji, prodajemo kuću sa ograđenom okućnicom. Kuća je visoka prizemnica iz 80ih, održavana i vrlo funkcionalna. Sastoji se od dva stana. Manji ima jednu spavaću sobu, kupaonicu te dnevni prostor sa kuhinjom i izlazom na....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 690.000 €, 172,00 m2 cca 4010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ZADAR, PRIDRAGA - Luksuzna vila s bazenom u blizini mora Prodaje se predivna prizemnica s bazenom u mjestu Pridraga pokraj Zadra. Objekt ukupne stambene površine 172 m2 izgrađen je na parceli od 589 m2. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice s izlazom na....

 
 
 
  Kuća, PRIDRAGA, 125.000 €, 102,00 m2 cca 1230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.08.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se započeta gradnja (102 m²) na prostranom zemljištu od 649 m² u atraktivnom dijelu Pridrage, svega 200 metara od mora! Lokacija je izuzetno mirna, okružena novim kućama za odmor i vilama s bazenima ? savršeno za investiciju ili izgradnju vlastite oaze mira! ? Idealno za gradnju....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuće pridraga (64)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!