- kuće POLIČNIK parking

  • Za upit "kuće poličnik parking" pronađeno 30 nekretnina - prosječna cijena 2.897 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 160 m2
    • do 200 m2
    • 200 m2 (prosječna površina)
    • barem 200 m2
    • 250 m2
  •  Po cijeni
    • do 210000 eura
    • do 270000 eura (prosječna cijena)
    • do 320000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, POLIČNIK, 480.000 €, 144,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.11.2025.,

www.indomio.hr

VISOČANE, POLIČNIK, KUĆA S BAZENOM. U ponudi je prekrasna i elegantna kuća, novogradnja s bazenom, smještena u mjestu Visočane, općina Poličnik. Kuća odiše prozračnošću i komforom zahvaljujući elegantnom stilu gradnje. Prostire se na dvije etaže povezane unutarnjim stepeništem, s....

 
 
 
  Kuća, POLIČNIK, 900.000 €, 185,00 m2 cca 4870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJA - VILA S BAZENOM I OKUĆNICOM - POLIČNIK Prodajemo modernu vilu ukupne površine od 185m2 u Poličniku. Izgrađena je na parceli od 468m2. U mirnoj ulici, u blizini trgovine, vrtića i osnovne škole. Do Zadra udaljena je 15min vožnje. Sastoji se od podruma, prizemlja i prvoga kata.....

 
 
 
  Kuća, POLIČNIK, 280.000 €, 219,00 m2 cca 1280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se kuća s bazenom i pomoćnim objektom u izgradnji, smještena u naselju Poličnik, a izgrađena na zemljištu sveukupne površine 1022 m2. Kuća sadrži prizemlje i kat. Na prizemlju se nalazi hodnik, wc/praonica, spavaća soba s kupaonicom, ostava te prostrani dnevni boravak, kuhinja....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće poličnik parking'
639.000 €
700.000 €
415.000 €
  Kuća, POLIČNIK, 490.000 €, 335,00 m2 cca 1460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaja kuće u Murvici, Zadar Prostrana i moderna samostojeća kuća s dva stana i velikom okućnicom Na prodaju je potpuno namještena samostojeća kuća smještena u mirnom naselju Murvica, u neposrednoj blizini Zadra. Ova prostrana katnica idealna je za obitelj ili investiciju, jer se....

 
 
 
  Kuća, POLIČNIK, 890.000 €, 286,00 m2 cca 3110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodajemo prekrasnu, novosagrađenu prostranu kuću sa velikim dvorištem smještenoj na parceli od 2000 m2 i povezanim maslinikom od 4000 m2. Ova prekrasna prizemnica je komforna obiteljska Villa veličine 226 m2 koja pruža potpunu privatnost svojim gostima, jer je potpuno okrenuta prema....

 
 
 
  Kuća, POLIČNIK, 937.500 €, 170,00 m2 cca 5520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.04.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je moderna i potpuno opremljena villa smještena u mirnom dijelu Gornje Murvice, idealna za obiteljski život, ali i kao izvrsna investicija za turistički najam. Ova novogradnja iz 2025. godine prostire se na dvije etaže i odlikuje se funkcionalnim rasporedom te suvremenim....

 
 
 
  Kuća, POLIČNIK, 620.000 €, 241,00 m2 cca 2570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ZADAR, MURVICA - Dvojna kuća - NOVOGRADNJA U suterenu se nalaze spremište, vinoteka i soba za fitness. Prizemlje uključuje natkrivenu terasu, kuhinju s izbom, blagovaonicu, dnevni boravak, zaseban WC, kupaonicu s WC-om te jednu spavaću sobu. Na prvom katu smještene su tri prostrane....

 
 
 
  Kuća, POLIČNIK, 280.000 €, 275,00 m2 cca 1020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ZADAR, POLIČNIK - Kuća sa bazenom u Roh-Bau. U mirnom okruženju Poličnika, na savršenoj distanci između netaknute prirode i užurbanog ritma Zadra, smjestila se ova impresivna novogradnja koja redefinira pojam prostranosti. Izgrađena 2024. godine, ova moderna kuća od 275 m² trenutno....

 
 
 
  Kuća, POLIČNIK, 415.000 €, 170,00 m2 cca 2440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ZADAR, MURVICA ? Moderna kuća s prostranim dvorištem ? Novogradnja! U mirnom naselju Murvica, prodaje se moderna prizemnica. Kuća se prostire na 120 m² stambene površine i odlikuje se promišljenim rasporedom prostorija. Prostrani dnevni boravak povezan je s kuhinjom i blagovaonicom,....

 
 
 
  Kuća, POLIČNIK, 480.000 €, 143,53 m2 cca 3340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Kuća, POLIČNIK, 370.000 €, 92,00 m2 cca 4020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaju se dva mala, specifična objekta s bazenom i velikom okućnicom od 1000 m2 u mjestu Murvica 10-ak km od Zadra. Ove dvije lijepe kuće nalaze se na mirnom djelu mjesta okružene prirodom i potpunom privatnošću za savršen odmor i život. Oko kuće nalazi se prostrano dvorište sa posebno....

 
 
 
  Kuća, POLIČNIK, 730.000 €, 331,00 m2 cca 2210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Murvica - Zadar Izuzetna nekretnina na samom ulazu u grad Zadar; turističko-ugostiteljski kompleks s bazenom smješten na parceli površine 1493 m2. Stambeni objekt površine 175m2 i ugostiteljski lokal (konoba) površine 156m2, vanjski bazen, podrum, garaža, vanjski djelomično natkriveni....

 
 
 
  Kuća, POLIČNIK, 880.000 €, 330,00 m2 cca 2670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

KUĆA S BAZENOM U BLIZINI ZADRA - ROH BAU FAZA KAO ŠTO JE NA SLIKAMA Na prodaju je atraktivna kuća s bazenom u mirnom dijelu Zadra, u blizini Murvice. Kuća je u roh-bau fazi, a postavljena je kvalitetna stolarija i provedene su sve instalacije, što omogućuje kupcu da samostalno dovrši....

 
 
 
  Kuća, POLIČNIK, 330.000 €, 103,00 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Na dobroj lokaciji u Briševu, svega 10 min vožnje od Zadra, prodaje se nova moderna prizemnica stambene površine 103 m², smještena na prostranoj parceli od 650 m². Nekretnina se prodaje u završnoj fazi izgradnje i predstavlja idealan spoj suvremenog dizajna, funkcionalnosti i privatnosti....

 
 
 
  Kuća, POLIČNIK, 260.000 €, 101,21 m2 cca 2570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvojna kuća s bazenom u Poličniku. Radi se o modernoj novogradnji. Kuća se sastoji od prizemlja i prvog kata. Raspored prostorija u prizemlju čine hodnik, WC, kuhinja s blagovaonicom i dnevnim boravkom te natkrivena terasa. Unutarnje stepenice vode na prvi kat gdje se nalaze....

 
 
 
  Kuća, POLIČNIK, 246.000 €, 85,42 m2 cca 2880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderna kuća (dvojnica) s bazenom i okućnicom u mjestu Poličnik, blizina Zadra. Na mirnoj lokaciji, nadaleko od gradskih gužvi i žamora u izgradnji je moderna dvoetažna kuća projektirana kao polovica dvojne kuće, idealno za obiteljski život ili kao investicija za najam.....

 
 
 
  Kuća, POLIČNIK, 350.000 €, 92,00 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.02.2025.,

www.indomio.hr

Zadar, Murvica, u mirnom mjestu, udaljenom oko 10 km od Zadra, nalaze se dvije šarmantne kuće s bazenom, smještene na prostranoj okućnici od 1000 m². Ove nekretnine, izgrađene 2018. godine, idealne su za one koji traže privatnost i bijeg od gradske vreve.Prva kuća, površine 50 m²,....

 
 
 
  Kuća, POLIČNIK, 370.000 €, 88,00 m2 cca 4210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaju se dvije prekrasne kuće smještene na mirnom dijelu Murvice, okružene netaknutom prirodom i pružajući potpunu privatnost za savršen odmor i život. Detalji nekretnina: Prva kuća: Površina: 47 m² Prostorije: predsoblje, dvije spavaće sobe, kuhinja s blagovaonicom i dnevnim boravkom,....

 
 
 
  Kuća, POLIČNIK, 330.000 €, 103,00 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je kompletno renovirana kuća prizemnica površine 103 m², smještena u mirnom naselju Briševo, svega 750 m od centra mjesta i 7,3 km od mora. Ova nekretnina nudi savršenu kombinaciju mirne lokacije i funkcionalnog rasporeda, idealna je za obiteljski život ili odmor u blizini....

 
 
 
  Kuća, POLIČNIK, 420.000 €, 142,53 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U mirnom mjestu Visočane, općina Poličnik, prodaje se moderna novogradnja s bazenom, udaljena svega 6 km od mora i 300 m od centra mjesta. Kuća se prostire na dvije etaže, a raspored prostorija pažljivo je osmišljen za udoban boravak. U prizemlju se nalazi hodnik, spavaća soba s vlastitom....

 
 
 
 
+8%

Promjena cijene sa 375.000 € na 405.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, POLIČNIK, 405.000 €, 144,00 m2 cca 2810 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.10.2025 - 375.000 €
22.05.2026 - 405.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se novosagrađena katnica bruto površine 214 m2, neto 144 m2 na parceli od 497 m2. Sistem gradnje montažna nisko energetska kuća. U prizemlju se nalazi veliki dnevni boravak sa kuhinjom i blagovaonom, mala teretana sa saunom i kupaonom, gostinjski WC. Na katu su 3 spavaće sobe,....

 
 
 
  Kuća, POLIČNIK, 490.000 €, 200,00 m2 cca 2450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji lijepe luksuzne vile u Poličniku, samo 15 kilometara od grada Zadra. Novoizgrađena vila je smještena u mirnom predjelu, savršenom mjestu za bijeg od svakodnevnih obaveza i užurbanosti gradskog života. Lijepa vila ima pet prostranih i udobnih spavaćih soba, četiri....

 
 
 
  Kuća, POLIČNIK, 490.000 €, 200,00 m2 cca 2450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji kuće za odmor u Poličniku, samo 15 kilometara od grada Zadra. Novoizgrađena vila je smještena u mirnom predjelu, savršenom mjestu za bijeg od svakodnevnih obaveza i užurbanosti gradskog života. Kuća ima pet prostranih i udobnih spavaćih soba, četiri kupaonice,....

 
 
 
  Kuća, POLIČNIK, 650.000 €, 130,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na svega nekoliko minuta od Zadra, u mirnoj zoni Murvice, nalazi se ova moderna vila koja nudi ono što većina kupaca danas traži ? privatnost, funkcionalnost i gotov proizvod koji odmah generira vrijednost. Riječ je o samostojećoj vili stambene površine 130 m², raspoređenoj na dvije....

 
 
 
  Kuća, POLIČNIK, 240.000 €, 104,99 m2 cca 2290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvojna kuća s bazenom u Poličniku. Radi se o modernoj novogradnji. Kuća se sastoji od prizemlja i prvog kata. Raspored prostorija u prizemlju čine ulaz, spremište, wc, kuhinja s blagovaonicom i dnevnim boravkom te dvije natkrivene terase. Unutarnje stepenice vode dalje....

 
 
 
  Kuća, POLIČNIK, Na upit, 210,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.terradalmatica.hr

Predstavljamo vam ovu tradicionalnu prizemnicu u mirnom mjestu Poličnik, nadomak Zadra, idealnu za obiteljski život, odmor ili kao investiciju za turistički najam. Kuća je smještena na velikoj parceli površine 2.720 m². Klima, Roštilj, Terasa, Konoba, Klimatizacija, Parking, Bazen-vanjski,....

 
 
 
  Kuća, POLIČNIK, Na upit, 210,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ZADAR, MURVICA - Prekrasna vila s bazenom Ova prekrasna vila s bazenom, smještena na izoliranoj lokaciji u mjestu Murvica pokraj Zadra pruža mir i privatnost. Okružena netaknutom prirodom, u ambijentu suvremenog luksuza, ova vila raspolaže s pet spavaćih soba od kojih se četiri nalaze....