- kuće PLOMIN pogled na more

  • Za upit "kuće plomin pogled na more" pronađeno 24 nekretnina - prosječna cijena 2.973 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 170 m2
    • do 210 m2
    • 210 m2 (prosječna površina)
    • barem 210 m2
    • 250 m2
  •  Po cijeni
    • do 190000 eura
    • do 240000 eura (prosječna cijena)
    • do 280000 eura
    • do 2400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, PLOMIN, 395.000 €, 207,25 m2 cca 1910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.06.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Kuća u mirnom naselju blizu mora sa predivnim pogledom, 15 min vožnje do Labina. Nekretnina se sastoji od prizemlja i dva kata te prostranom okućnicom sveukupne površine 554m2. U prizemlju se nalazi apartman opremljen za turistički najam površine 25,60m2. Apartman uključuje kuhinju....

 
 
 
  Kuća, PLOMIN, 104.000 €, 194,00 m2 cca 540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.09.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

ISTRA, PLOMIN - Starina s pogledom na more U naselju kraj Plomina prodajemo starinu za kompletnu renovaciju s puno potencijala i prekrasnim pogledom na Kvarnerski zaljev te otoke Cres i Lošinj. Od nekretnine do mora je udaljenost 700 metara. Nekretnina se sastoji od dvije etaže, tlocrtna....

 
 
 
  Kuća, PLOMIN, 680.000 €, 350,00 m2 cca 1940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.06.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Na prodaju je prostrana kuća s panoramskim pogledom na more. Objekt se proteže na četiri etaže ? suteren, prizemlje i dva kata ? i podijeljen je na šest potpuno opremljenih stambenih jedinica, svaka s vlastitim ulazom. Ukupno se u kući nalazi šest spavaćih soba, šest dnevnih boravaka,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće plomin pogled na more'
2.500.000 €
600.000 €
850.000 €
  Kuća, PLOMIN, 600.000 €, 210,00 m2 cca 2860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Plomin, smješten na istočnoj obali Istre, očarava svojim srednjovjekovnim šarmom i povijesnom baštinom. Ovo slikovito mjesto nudi prekrasne panorame na Kvarnerski zaljev, dok se njegove kamene ulice i stare kuće stapaju s prirodnim ljepotama okolnog krajolika. Istočna istarska obala....

 
 
 
  Kuća, PLOMIN, 2.500.000 €, 420,00 m2 cca 5950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

Istra, luksuzna vila s panoramskim pogledom na more, prodaja .

 
 
 
  Kuća, PLOMIN, 2.250.000 €, 382,00 m2 cca 5890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.12.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Istra, Plomin okolica -ekskluzivna vila s panoramskim pogledom na more i otoke RE/MAX Centar nekretnina vam nudi ovu prekrasnu ekskluzivnu vilu koja se smjestila u malom idiličnom selu na parceli od 1.156m2 na brežuljku usred čiste prirode. Ova veličanstvena vila od 382 m2 zrači neodoljivim....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 270.000 € na 255.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PLOMIN, 255.000 €, 311,00 m2 cca 820 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.06.2025 - 270.000 €
23.05.2026 - 255.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.06.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Otkrijte skriveni dragulj u istri! Prodaje se stara kamena, autohtona kuća sa panoramskim pogledom na more i otoke. Kuća je smještena u malom, mirnom naselju u okolici Brseča, sa tek nekoliko kuća u samom selu. Prostire se kroz 3 etaže sa ukupnom kvadraturom od 311 m2. Zemljište oko....

 
 
 
  Kuća, PLOMIN, 475.000 €, 100,00 m2 cca 4750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.06.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja kuću u Zagorju s bazenom smještenu na kaskadnom terenu s panoramskim pogledom na more i otok Cres. Kuća stambene površine od 100 m2 proteže se na prizemlje i prvi kat. Zbog samog izgleda terena na kojem je kuća, glavni ulaz u kuću je....

 
 
 
  Kuća, PLOMIN, 2.500.000 €, 420,00 m2 cca 5950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Luksuzna dizajnerska vila s panoramskim pogledom na more ? Istra Na jednoj od najrjeđih i najmirnijih lokacija istočne Istre, svega 500 m od mora, smještena je moderna vila koja spaja privatnost, vrhunsku arhitekturu i spektakularan pogled na Kvarner. Vila se prostire na 577 m² kroz....

 
 
 
  Kuća, PLOMIN, 125.000 €, 166,00 m2 cca 750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.01.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Kamena samostojeća kuća, okružena gradskim zidinama, u starogradskoj jezgri Plomina dominira tlocrtnom površinom od 56 kvadratnih metara, smještena na brežuljku s neometanim pogledom na more. Sastoji se od prizemlja, prvog i drugog kata, čime se ukupno dobiva korisna površina od ukupno....

 
 
 
  Kuća, PLOMIN, 1.160.000 €, 255,00 m2 cca 4550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.09.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

VILA S BAZENOM + GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE S DOZVOLOM ZA GRADNJU JOŠ JEDNE VILLE Na mirnoj i jedinstvenoj lokaciji te uzvišenju s otvorenim pogledom na more i Kvarner, u prodaji je luksuzna nekretnina koja objedinjuje kvalitetnu noviju gradnju, uređenu okućnicu, bazen. U sklopu nekretnine....

 
 
 
  Kuća, PLOMIN, 140.000 €, 166,00 m2 cca 840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.10.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Kuća, PLOMIN, 110.000 €, 120,00 m2 cca 920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.11.2025.,

www.njuskalo.hr

PLOMIN, OKOLICA, u ponudi je nekretnina na osami koja se sastoji od dvije kamene ruševne kuće, svaka tlocrtne površine od približno 60 m², smještene na zemljištu ukupne površine 360 m². Kuće nude panoramski pogled na more i Kvarner, a predstavljaju izvrsnu priliku za renovaciju. Vlasništvo....

 
 
 
  Kuća, PLOMIN, 2.500.000 €, 420,00 m2 cca 5950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Istra, Plomin-okolica, luksuzna vila u novogradnji sa panoramskim pogledom na mo Istra, luksuzna vila s panoramskim pogledom na more, prodaja Na iznimno mirnoj i prestižnoj lokaciji, smještena je ova moderna luksuzna vila u novogradnji, udaljena svega 500 metara od mora i 30 min od....

 
 
 
  Kuća, PLOMIN, 475.000 €, 104,00 m2 cca 4570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo Novu kuću u Načinovićima u blizini Labina sa otvorenim pogledom na more i Kvarner. Kuća od 104m2 na okućnici od 424m2 udaljena od mora 500m sastoji se od velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom ,toaleta, 2 spavaće sobe i kupaone. Bazen 32m2 Kuća se prodaje nenamještena,sa....

 
 
 
 
-27%

Promjena cijene sa 150.000 € na 110.000 € - 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PLOMIN, 110.000 €, 240,00 m2 cca 460 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.02.2026 - 150.000 €
01.03.2026 - 110.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Plomin, okolica, dvije ruševine sa očaravajućim pogledom na more U okolici Plomina i grada Labina nalaze se ove dvije ruševine. Ukupne površine od 240 četvornih metara, za kompletnu su adaptaciju. Ono što je svakako najzanimljivije kod ovih nekretnina, je prekrasan i otvoren pogled....

 
 
 
  Kuća, PLOMIN, 395.000 €, 207,00 m2 cca 1910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Kuća sa predivnim pogledom na more sa svih terasa. Samostojeća građevina i uz nju pomoćni objekt - garaža koje se nalaze u naselju Načinovići, Općina Kršan, kod Plomina u Istarskoj županiji. Parcela na kojoj je kuća sagrađena nalazi se unutar izgrađenog dijela građevinskog područja,....

 
 
 
  Kuća, PLOMIN, 475.000 €, 100,00 m2 cca 4750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Nova kuća smještena je u malom mjestu koje se nalazi na istočnoj obali Istre, pruža jedan od najljepših otvorenih pogleda na Kvarnerski zaljev i susjedne otoke. Samostojeća kuća se sastoji od 2 etaže; prizemlja i kata. Veliki dnevni boravak sa kuhinjom i kupatilom, ulazni hodnik,....

 
 
 
  Kuća, PLOMIN, 315.000 €, 155,00 m2 cca 2030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Plominsko Zagorje, kuća za adaptaciju sa očaravajućim pogledom na more Kuća za adaptaciju smještena je na izuzetnoj lokaciji koja oduzima dah-s otvorenim očaravajućim pogledom na more koji pruža osjećaj mira i potpune privatnosti. Okružena prirodom i mediteranskim zelenilom, ova nekretnina....

 
 
 
  Kuća, PLOMIN, 550.000 €, 150,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.11.2025.,

www.njuskalo.hr

KUCA Plomin/Nacinovici Samostojeća kuća s panoramskim pogledom i bazenom Kuca se nalazi u mjestu Plomin/Nacinovici (blizu Labina, Istra) i sastoji se od dva stana Prizemlje (ca 70 m/2): otvoreni dnevni boravak s kuhinjom, 1 spavaca soba, kupaona, ostava i natkrivena terasa ( dodatnih....

 
 
 
  Kuća, PLOMIN, 450.000 €, 100,00 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Plomin, okolica, kuća sa pogledom na more U malom mjestu u okolici Plomina, nalazi se ova kuća. Ukupne površine od 100 četvornih metara, sastoji se od prizemlja i kata. Na katu se nalazi kuhinja sa blagovaonom, dnevni boravak, toalet i velika terasa sa koje se pruža prekrasan pogled....

 
 
 
  Kuća, PLOMIN, 110.000 €, 120,00 m2 cca 920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Autentična kamena bajka- 2 starine na osami s panoramskim pogledom na more Tražite nekretninu koja pruža apsolutnu privatnost, netaknutu prirodu i spektakularan pogled na more? Ova jedinstvena kamena imanja u blizini Plomina prava su investicijska rijetkost na tržištu! Lokacija ?....

 
 
 
  Kuća, PLOMIN, 430.000 €, 261,40 m2 cca 1650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je prostrana kuća smještena u mirnom i zelenom okruženju mjesta Načinovići, nedaleko Plomina, koja nudi očaravajući, otvoreni pogled na more i potpunu privatnost. Kuća se nalazi na parceli od 620 m², a prostire se na 4 etaže (suteren, prizemlje, kat i potkrovlje) s ukupnom....

 
 
 
  Kuća, PLOMIN, 270.000 €, 311,00 m2 cca 870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.03.2026.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-24 (od ukupno 25)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Izdvojene nekretnine

Zagreb

Britanski trg, luksuzan četverosoban stan

www.eurovilla.hr

Dalmacija,

jednosoban stan u zgradi sa bazenom!

www.sajn-nekretnine.hr

Poreč, okolica

stan s korištenjem bazena i tenis terena

www.artliving-realestate.hr