- kuće PJEŠČANA UVALA bazen

  • Za upit "kuće pješčana uvala bazen" pronađeno 34 nekretnina - prosječna cijena 3.276 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 250 m2
    • do 310 m2
    • 310 m2 (prosječna površina)
    • barem 310 m2
    • 370 m2
  •  Po cijeni
    • do 210000 eura
    • do 260000 eura (prosječna cijena)
    • do 320000 eura
    • do 2600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, PJEŠČANA UVALA, 1.450.000 €, 480,00 m2 cca 3020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.12.2025.,

www.indomio.hr

Istra, Medulin, Vinkuran prodaje se samostojeća kuća ukupne veličine 480m2, u kojoj je smješteno šest stambenih jedinica, na uređenoj okućnici od 898m2. Kuća se sastoji od prizemlja i prvog kata. U prizemlju se nalaze tri jednosobna stana s terasama i garaža Na prvom katu nalaze se....

 
 
 
  Kuća, PJEŠČANA UVALA, 510.000 €, 269,00 m2 cca 1900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.07.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća u Vinkuranu, ukupne stambene površine od 210m2, udaljena svega 300 metara od mora, s dva stana i okućnicom od 200m2. Prvi se stan nalazi u prizemlju stambene zgrade i sastoji se od kuhinje i dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, kupaonice i WC-a sa izlazom na prednju....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 1.500.000 € na 1.390.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PJEŠČANA UVALA, 1.390.000 €, 550,00 m2 cca 2530 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 1.500.000 €
15.05.2026 - 1.390.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U okolici Pule prodaje se vila koja ima vanjski bazen, fitness-centar, bar, besplatan WiFi i pogled na vrt. Gostima su u sklopu objekta na raspolaganju stolovi za stolni tenis i biljar te besplatno privatno parkiralište. Ova vila uključuje 13 spavaćih soba, 7 kupaonica, posteljinu,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće pješčana uvala bazen'
1.100.000 €
300.000 €
2.100.000 €
  Kuća, PJEŠČANA UVALA, 420.000 €, 119,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.crozilla.com

Moderna kuća u nizu - prodaje se novogradnja s bazenom na samo pet minuta od centra Pule! Prodaje se suvremena kuća, prva u nizu, smještena u mirnom i ugodnom naselju, idealnom za obiteljski život ili turistički najam, a istovremeno u neposrednoj blizini centra i svih važnih sadržaja.....

 
 
 
  Kuća, PJEŠČANA UVALA, 1.100.000 €, 530,00 m2 cca 2080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, PJEŠČANA UVALA - Prekrasna privatna apartmanska vila, smještena na ekskluzivnoj lokaciji, svega nekoliko koraka do plaže! Ponosno predstavljamo ovu visoko kvalitetno i savršeno održavanu obiteljsku apartmansku vilu, smještenu na svega 1 minutu hoda od plaža. Riječ je o vili....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 950.000 € na 850.000 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PJEŠČANA UVALA, 850.000 €, 199,00 m2 cca 4270 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.01.2026 - 950.000 €
07.03.2026 - 850.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodajemo prekrasnu vilu u selu Vintijan, nekoliko kilometara od grada Pule. Ukupna površina zemljišta iznosi 2600 m2, a parcela je podijeljena na dva dijela, pri čemu je razlika u visini između gornje i donje parcele oko 12 m, što osigurava privatnost. Na gornjem dijelu moguće je....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 950.000 € na 881.900 € - 09.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PJEŠČANA UVALA, 881.900 €, 199,00 m2 cca 4430 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.10.2025 - 950.000 €
09.03.2026 - 881.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.10.2025.,

www.crozilla.com

Prodajemo moderno savršenstvo spoja prirode i ugode koje se nalazi na ukupnoj površini zemljišta od 2600 m2, skriveno među stablima i zelenilom samo 10 minuta udaljeno od grada Pule. Sastoji se od velikog zemljišta sa kamenom i autohtonom kućom sa tri apartmana. Prostire se na nekoliko....

 
 
 
  Kuća, PJEŠČANA UVALA, 1.100.000 €, 530,00 m2 cca 2080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.01.2025.,

www.investa.hr

Pula, Pješčana uvala, kuća s pet atartmana blizu mora Na prodaju je prostrana kuća smještena u mirnom okruženju okolice Pule, na samo 300m od morske obale i plaža. Okružena bujnim zelenilom, ova stambena kuća ukupne bruto površine od 530m² smjestila se na parceli od 763m². U sklopu....

 
 
 
  Kuća, PJEŠČANA UVALA, 850.000 €, 258,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Ovo posebno imanje, smješteno je u mirnom selu u blizini povijesnog rimskog grada Pule. Ova jedinstvena nekretnina prostire se na površini od gotovo 2500 m² i nudi rijetku priliku za posjedovanje jedinstvene rezidencije i odmorišta u okruženju antičke rimske povijesti, prastarih šuma....

 
 
 
  Kuća, PJEŠČANA UVALA, 1.100.000 €, 250,00 m2 cca 4400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.11.2025.,

www.eurovilla.hr

U srcu Pješčane Uvale, dragulja Medulina, smjestila se ova izuzetna samostojeća kuća, udaljena svega 200 metara od očaravajuće pješčane plaže. Izgrađena 2015. godine, ova nekretnina nudi savršen spoj luksuza, udobnosti i blizine mora.Kuća se prostire na tri etaže, ukupne površine....

 
 
 
  Kuća, PJEŠČANA UVALA, 1.100.000 €, 530,00 m2 cca 2080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na samom jugu Istarskog poluotoka smješten je jedan mali starorimski gradić zvan Pula. Pula je bogata svojom baštinom i starim Rimskim infrastrukturama i ostavštinama koje joj daju poseban ugođaj pri uživanju u ovom predivnom gradu koji postepeno u zadnjih desetak godina postaje jedna....

 
 
 
  Kuća, PJEŠČANA UVALA, 639.000 €, 237,00 m2 cca 2700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.04.2026.,

www.eurovilla.hr

U prestižnoj Pješčanoj Uvali, jednoj od najtraženijih lokacija u Puli, smjestila se ova katnica. Udaljena 300 metara od pješčane plaže i 500 metara od marine, pruža idealan ambijent za odmor ili stalni boravak.Kuća od 237 m2 prostire se na parceli od 517 m2. Sastoji se od prizemlja,....

 
 
 
  Kuća, PJEŠČANA UVALA, 1.150.000 €, 502,00 m2 cca 2290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Povijest Pule započinje prije otprilike 3000 godina kada je na brežuljku na kojem se danas nalazi Kaštel nastalo prvo gradinsko naselje, utvrda Histra. Od tada pa sve do danas Pulom su se izmjenjivali mnogobrojni vladari. Kroz većinu svoje povijesti Pula je proživljavala brojne vrhunce....

 
 
 
  Kuća, PJEŠČANA UVALA, 550.000 €, 210,00 m2 cca 2620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se kuća u nizu na vrhunskoj lokaciji sa pogledom na more. Nalazi se u mirnom mjestu Vinkuran, na udaljenosti 250 metara od mora. Ima dvije odvojene stambene jedinice no moguće je i koristititi kuću kao jedno u cijelini. Sastoji od prizemlja i dva kata, spojenim vanjskim i....

 
 
 
  Kuća, PJEŠČANA UVALA, 2.000.000 €, 350,00 m2 cca 5710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.11.2023.,

www.indomio.hr

U najatraktivnijem dijelu Pule, Pješčanoj Uvali poznatoj po besprijekorno uređenim vilama, okućnicama, lijepoj pješčanoj plaži smještenoj u centralnom dijelu Pješčane Uvale s pogledom na otvoreno more nalazi se i ova vila.Na lijepo uređenoj okućnici od 980 m2, na povišenom dijelu....

 
 
 
  Kuća, PJEŠČANA UVALA, 1.100.000 €, 430,00 m2 cca 2560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

PJEŠČANA UVALA, u ponudi je luksuzna kuća s bazenom ukupne površine 530 m², smještena na prostranoj parceli od 800 m² u jednom od najpoželjnijih dijelova Pule, svega 300 metara od mora. Nekretnina se sastoji od pet luksuzno rustikalno opremljenih stambenih jedinica ? tri dvosobna....

 
 
 
  Kuća, PJEŠČANA UVALA, 1.100.000 €, 470,00 m2 cca 2340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je predivna, osunčana i funkcionalna apartmanska kuća u Pješčanoj Uvali, smještena u mirnoj sporednoj ulici svega 200 metara od mora i šetnice Kuća se prostire na dva kata, prizemlje i prvi kat, i koncipirana je kao pet zasebnih stambenih jedinica, savršeno raspoređenih....

 
 
 
  Kuća, PJEŠČANA UVALA, 435.000 €, 622,00 m2 cca 700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju ? Građevinsko zemljište s otvorenim pogledom na more, samo 150m od obale! Prodaje se građevinsko zemljište površine cca 620 m² na ekskluzivnoj lokaciji u Vinkuranu s panoramskim pogledom na more. Udaljeno svega 150 metara od mora, ovo zemljište nudi izvanrednu priliku za....

 
 
 
  Kuća, PJEŠČANA UVALA, 1.660.000 €, 560,00 m2 cca 2960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Udaljeno samo četiri kilometra od Pule nalazi se mjesto Vinkuran. Izdvojen je iz turističke vreve, a opet tek nekoliko kilometara udaljen je od turističkog mjesta. Poznat isto tako kao malo ribarsko mjesto. Šetajući ponad Vinkuranskog zaljeva i uvale Soline provest ćete ugodan odmor....

 
 
 
  Kuća, PJEŠČANA UVALA, 570.000 €, 210,00 m2 cca 2710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Na prekrasnoj lokaciji u Vinkuranu; u mirnom rezidencijalnom dijelu Medulinske rivijere nalazi se kuća s bazenom i pogledom na more. Kuća u nizu površine 210 m2 prostire se na 3 etaže, odnosno na dvije stambene jedinice: - prizemlje (Stan 1) - kuhinja, dnevni boravak, 2 spavaće sobe,....

 
 
 
  Kuća, PJEŠČANA UVALA, 570.000 €, 210,00 m2 cca 2710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

ISTRA, VINKURAN- Kuća sa dva stana i bazenom! Blizina mora! U neposrednoj blizini grada Pule, u sklopu općine Medulin prodaje se prekrasna kuća u nizu, smještena na kraju slijepe ulice. Nekretnina se proteže na tri etaže te se sastoji od dvije stambene jedinice koje su međusobno povezane....

 
 
 
  Kuća, PJEŠČANA UVALA, 1.100.000 €, 530,00 m2 cca 2080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća na samo 100 m od mora. Kuća je samostojeća katnica stambene površine 530 m2 s terasama. Parcela na mojoj se nalazi kuća površine je 800 m2. Sastoji se od prizemlja u kojem je veliki stan površine 100 m2. Dva apartmana (prizemlje i kat) i Dva apartmana svaki je površine....

 
 
 
  Kuća, PJEŠČANA UVALA, 850.000 €, 199,00 m2 cca 4270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

U prodaji imamo jedinstvenu nekretninu smještenu u selu Vintijan, samo nekoliko kilometara od povijesnog rimskog grada Pule. Skrivena je u mjestu gdje je bio sjeverni ulaz u veliki rimski kamenolom prije 2000 godina. Ovo mjesto je posebno i ima svoju karmu, zbog svoje povijesti, privatnosti....

 
 
 
  Kuća, PJEŠČANA UVALA, 1.100.000 €, 400,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.10.2025.,

www.njuskalo.hr

NOVO U PONUDI ! Nudimo odličnu apartmansku kuću sa bazenom u Pješčanoj uvali na odličnoj lokaciji samo 350 metara od uređene plaže! Kuća se sastoji od 5 stambenih jedinica / apartmana. 3 apartmana sa 2 spavaće sobe i 2 studio apartmana. Uređena okućnica , garaža, grijani bazen , centralno....

 
 
 
  Kuća, PJEŠČANA UVALA, 635.000 €, 237,00 m2 cca 2680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Pješčana Uvala - Kuća s bazenom i apartmanom pored kuće (za stanovanje ili kao investicija za iznajmljivanje); pogled more, 300 m do plaže, restorana, beach barova i drugih sadržaja. Kuća se prostire na prizemlje i kat. U prizemlju se nalaze kuhinja i blagovaonica, ostava, prostrani....

 
 
 
  Kuća, PJEŠČANA UVALA, 800.000 €, 245,00 m2 cca 3270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Istra, Pula, okolica, lokacija ove divne kuće sa dva stana jest na samo cca 4km od antičke Pule gdje se može doživjeti jedna od najboljih turističkih ponuda u Istri dok je od svjetski poznatog Medulina udaljenost tek cca 7km. Do prve plaže potrebno je svega par minuta pješice s obzirom....

 
 
 
  Kuća, PJEŠČANA UVALA, 2.100.000 €, 245,00 m2 cca 8570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prvi red do mora i plaže ? kuća s bazenom i velikom okućnicom Na prodaju je jedinstvena kuća smještena na izuzetnoj lokaciji ? prvi red do mora i plaže! Nekretnina se nalazi na prostranoj i lijepo održavanoj okućnici koja pruža potpunu privatnost i uživanje u mediteranskom okruženju.....

 
 
 
  Kuća, PJEŠČANA UVALA, 1.500.000 €, 500,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo lukuznu nekretninu sva u zelenilu. Vila je sa 5 spavaći soba , uređena galerija, zaseban apartman. Vilom dominiraju terase. Unutrašnjost vile je detaljno i kvalitetno urađena : u dnevnim prostorijama postavljeno afričko drvo, grijanje Fan-coil jedinice za grijanja i hlađenja,....

 
 
 
  Kuća, PJEŠČANA UVALA, 450.000 €, 119,00 m2 cca 3780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, PJEŠČANA UVALA, Na upit, 600,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

Smještena u najprestižnijem dijelu Pješčane Uvale, ova impozantna vila predstavlja istinsku oazu luksuza i mira, nudeći neponovljiv pogled na otvoreno more. Na iznimnoj lokaciji, samo 50 metara od obale, osigurava apsolutnu privatnost i ekskluzivnost, čineći je pravom rijetkošću na....

 
 
 
  Kuća, PJEŠČANA UVALA, Na upit, 245,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

ISTRA, Pula, Vila 1.red od mora RE/MAX Centar nekretnina prodaje ovu samostojeća kuću 1 red do plaže. Lokacija ove nekretnine predstavlja zaista pravu rijetkost budući je udaljena od plaže i mora 10 m a opet ima privatnost i skrivena je od pogleda. Kuća se nalazi na lijepoj velikoj....