- kuće PISAROVINA moderan

  • Za upit "kuće pisarovina moderan" pronađeno 2 nekretnina - prosječna cijena 932 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 460 m2
    • do 570 m2
    • 570 m2 (prosječna površina)
    • barem 570 m2
    • 680 m2
  •  Po cijeni
    • do 41000 eura
    • do 52000 eura (prosječna cijena)
    • do 62000 eura
    • do 524 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-4%

Promjena cijene sa 218.500 € na 210.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PISAROVINA, 210.000 €, 82,00 m2 cca 2560 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.03.2026 - 218.500 €
15.05.2026 - 210.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju: Prekrasna nova montažna kuća u prirodnoj oazi ? Bratina U prodaji je šarmantna, moderno građena montažna kuća površine 82 m², smještena na velikom i sunčanom zemljištu od 1.557 m², uz sam rub šume, u mirnom mjestu Bratina (općina Pisarovina). Ova nekretnina nudi savršen....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 313.500 € na 299.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PISAROVINA, 299.000 €, 570,00 m2 cca 530 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.11.2025 - 313.500 €
06.05.2026 - 299.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju impresivna nekretnina s velikim poslovnim i investicijskim potencijalom, smještena u mirnom i zelenom okruženju mjesta Pisarovina, nadomak Zagreb. Riječ je o prostranoj kući površine 570 m, smještenoj na čak 4700 m zemljišta, koja pruža brojne mogućnosti od staračkog doma....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 313.500 € na 299.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PISAROVINA, 299.000 €, 570,00 m2 cca 530 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.11.2025 - 313.500 €
06.05.2026 - 299.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-1 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr