- kuće PISAROVINA

  • Za upit "kuće pisarovina" pronađeno 21 nekretnina - prosječna cijena 1.237 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosječna površina)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po cijeni
    • do 90000 eura
    • do 110000 eura (prosječna cijena)
    • do 130000 eura
    • do 1100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, PISAROVINA, 279.000 €, 570,00 m2 cca 490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća katnica u Bratini (Pisarovina), bruto površine 570 m2 + gospodarska zgrada 155 m2 bruto. Prizemlje: Dnevni boravak, blagavaona, kuhinja, 2 spavaće sobe, 3 spremišta, kotlovnica i garaža. 1.kat: Kuhinja i blagavaona, dnevni boravak, 3 spavaće sobe, balkon, natkrivena....

 
 
 
  Kuća, PISAROVINA, 170.000 €, 69,00 m2 cca 2460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Prekrasna kuća u izgradnji u prirodi blizu grada, odlična vrijednost za novac! Prodaje se kuća u izgradnji (69 m) na izuzetno mirnoj lokaciji u prirodi, s velikom okućnicom od 907 m. Smještena je 10 km od centra grada, dovoljno blizu za svakodnevni život, a opet dovoljno daleko da....

 
 
 
  Kuća, PISAROVINA, 121.000 €, 88,00 m2 cca 1380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća za odmor / obiteljska kuća u mirnom naselju u okolici Zagreba, smještena svega 35 ? 40 minuta vožnje automobilom od Grada Zagreba. Kuća je tlocrtne površine 88 m2 te se sastoji od: * podrumskog dijela * visokog prizemlja * tavanskog prostora koji je trenutno uređen....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće pisarovina'
180.000 €
170.000 €
180.000 €
  Kuća, PISAROVINA, 670.000 €, 590,00 m2 cca 1140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

U neposrednoj blizini Pisarovine, u malome mjestu Bratina, prodaje se prekrasna prizemnica od 590m2 sa okućnicom veličine 3868m2, pomoćnom zgradom od 70m2 i garažom. Kuća se sastoji od ulaznog hodnika, velikog dnevnog boravka, kuhinje sa blagavaonom te pet spavaćih soba i dvije kupaonice.....

 
 
 
  Kuća, PISAROVINA, 175.000 €, 177,00 m2 cca 990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.11.2025.,

www.indomio.hr

PRODAJA, BREGANA PISAROVINSKA, KUĆA 70 M2 + 1.000 M2 OKUĆNICE Prodaje se samostojeća kuća, prizemnica, u fazi ishođenja građevinske dozvole, useljenje kraj 2026 g. Kuća se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagavaonom, tri spavaće sobe, dvije kupaonice, ukupne površine 70 m2.....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 313.500 € na 299.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PISAROVINA, 299.000 €, 570,00 m2 cca 530 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.11.2025 - 313.500 €
06.05.2026 - 299.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju impresivna nekretnina s velikim poslovnim i investicijskim potencijalom, smještena u mirnom i zelenom okruženju mjesta Pisarovina, nadomak Zagreb. Riječ je o prostranoj kući površine 570 m, smještenoj na čak 4700 m zemljišta, koja pruža brojne mogućnosti od staračkog doma....

 
 
 
  Kuća, PISAROVINA, 95.000 €, 83,00 m2 cca 1150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je samostojeća kuća površine 83 m2 smještena u mirnom naselju Lučelnica, Pisarovina. Ova nekretnina nudi izuzetnu priliku za miran život u okruženju prirode, daleko od gradske vreve. Kuća se nalazi na prostranoj parceli od 5.387 m2, što omogućuje privatnost i brojne mogućnosti....

 
 
 
  Kuća, PISAROVINA, 105.000 €, 100,00 m2 cca 1050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju se nudi samostojeća kuća površine 100 m2 smještena u mirnom okruženju mjesta Bregana Pisarovinska, Pisarovina. Ova nekretnina nalazi se na prostranoj parceli veličine 3080 m2, pružajući dovoljno prostora za privatnost i uživanje u prirodi. Dva priključka struje kat i prizemlje....

 
 
 
  Kuća, PISAROVINA, 180.000 €, 83,00 m2 cca 2170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se novoizgrađena i potpuno opremljena drvena kuća. U funkciji su struja, voda, prociščivać otpadnih voda. Kuća je kompletno toplinski izolirana sa 20-25 cm kamene vune. Kategorizirana za turistički najam kao kuća za odmor sa tri zvjezidice kapaciteta 2+4 (ukupno za do 6 osoba),....

 
 
 
  Kuća, PISAROVINA, 110.000 €, 100,00 m2 cca 1100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju imanje s kućom i gospodarskim zgradama ? Lijevo Sredičko, okolica Zagreba Prodaje se imanje površine 2.504 m2 u mirnom dijelu Lijevog Sredičkog (općina Pisarovina), idealno za život, odmor ili pokretanje OPG-a. Odlična lokacija: - 850 m od rijeke Kupe (kupalište) - 25 km....

 
 
 
  Kuća, PISAROVINA, 295.000 €, 570,00 m2 cca 520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se obiteljska katnica od 570 m2 sa okućnicom 1.333 m2 + 3.300 m2 poljoprivrednog zemljišta. Kuća se sastoji od prostranog dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, pet spavaćih soba, spremišta, garaže, dvije kupanice, lift. Kuća ima prekrasno uređeno dvorište s prostorom za....

 
 
 
  Kuća, PISAROVINA, 216.000 €, 184,00 m2 cca 1170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju imamo kuću u Dvorancima - Pisarovina sa velikom okućnicom. Kuća je zidano - drvena te ima površinu od 92 m2 po etaži, odnosno 184 m2 stambenog dijela. Zidani dio (prizemlje) se sastoji od ulaznog hodnika sa stepenicama za na kat, kuhinje s blagovaonom i dnevnim boravkom....

 
 
 
  Kuća, PISAROVINA, 65.000 €, 70,00 m2 cca 930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.12.2025.,

www.indomio.hr

PARTHENON nekretnine posreduju u prodaji kuće s pripadajućim gospodarskim zgradama smještene u Donjoj Kupčini, mirnom i uređenom naselju koje nudi ugodan, siguran i kvalitetan život u prirodnom okruženju. Nekretnina se nalazi na iznimno prostranom zemljištu ukupne površine 7.477 m²,....

 
 
 
  Kuća, PISAROVINA, 32.500 €, 67,50 m2 cca 480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća/vikendica 13.5x5m, pola hrastova, pola zidana. Upisano 84m2 ( računa se i ganjak/trijem). Upisana 2 pomoćna drvena objekta od 19m2 i 58m2. Redovno održavana okućnica 621m2. Mjesto Lučelnica, okolica Pisarovine, mali zaselak s nekoliko kuća. Udaljenost od Pisarovine....

 
 
 
  Kuća, PISAROVINA, 216.000 €, 184,00 m2 cca 1170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća za adaptaciju u Dvorancima - Pisarovina sa velikom okućnicom i poljoprivrednim zemljištem. Gradnja je kombinirana zidano - drvena(prvi kat) i površine je 184 m2 stambenog dijela. Prizemlje(zidani dio) se sastoji od: - ulaznog hodnika sa stepenicama za na kat, - kuhinje....

 
 
 
  Kuća, PISAROVINA, 180.000 €, 324,00 m2 cca 560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.12.2025.,

www.njuskalo.hr

NA PRODAJU ? PROSTRANA SAMOSTOJEĆA KUĆA 324 m² NA PARCELI 1535 m² ? CENTAR PISAROVINE Prodaje se kvalitetno građena, samostojeća kuća ukupne površine 324 m², smještena na odličnoj lokaciji u samom centru Pisarovine. Kuća se sastoji od prizemlja, prvog kata i potkrovlja, te nudi izvanredno....

 
 
 
  Kuća, PISAROVINA, 86.500 €, 72,00 m2 cca 1200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se obiteljska kuća u mirnom i prirodnom okruženju, tlocrtne površine 72 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje s blagovaonicom, dvije udobne spavaće sobe, kupaonice s WC-om, ostave i potkrovlja koje je trenutno otvoren prostor ? savršena prilika da ga uredite prema vlastitim....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 218.500 € na 210.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PISAROVINA, 210.000 €, 82,00 m2 cca 2560 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.03.2026 - 218.500 €
15.05.2026 - 210.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju: Prekrasna nova montažna kuća u prirodnoj oazi ? Bratina U prodaji je šarmantna, moderno građena montažna kuća površine 82 m², smještena na velikom i sunčanom zemljištu od 1.557 m², uz sam rub šume, u mirnom mjestu Bratina (općina Pisarovina). Ova nekretnina nudi savršen....

 
 
 
  Kuća, PISAROVINA, 123.000 €, 120,00 m2 cca 1030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

a prodaju je samostojeća obiteljska kuća u mjestu Bratina, površine 120 m² po etaži, smještena na prostranoj parceli površine 5.961 m², od čega se 1.572 m² nalazi u građevinskoj zoni. Kuća je smještena u mirnoj, sporednoj ulici, udaljena od glavne ceste, čime pruža privatnost, mir....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-19 (od ukupno 19)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu