- kuće PETRINJA pala cijena

  • Za upit "kuće petrinja pala cijena" pronađeno 4 nekretnina - prosječna cijena 964 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 170 m2
    • do 220 m2
    • 220 m2 (prosječna površina)
    • barem 220 m2
    • 260 m2
  •  Po cijeni
    • do 97000 eura
    • do 120000 eura (prosječna cijena)
    • do 140000 eura
    • do 1200 eura/m2 (prosječna cijena)
  •  Po svojstvima
    • useljiva
    • okućnica
    • samostojeća
    • roh-bau
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-14%

Promjena cijene sa 69.000 € na 59.000 € - 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PETRINJA, 59.000 €, 100,00 m2 cca 590 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.02.2026 - 69.000 €
12.04.2026 - 59.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo samostojeću kuću u Sisačko Moslavačkoj županiji , 15 km udaljeno od Petrinje. Kuća se nalazi na okućnici od 2312 m2, sastoji se od jednog dvoetažnog stana od cca 100 m2. U prizemlju kuće nalazi se kuhinja, blagovaonica, kupaona sa wc-om i ostava/spremište, a na prvom katu....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 185.000 € na 175.000 € - 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PETRINJA, 175.000 €, 144,00 m2 cca 1220 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.04.2026 - 185.000 €
12.04.2026 - 175.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se obiteljska kuća u mirnom dijelu Petrinje u blizini nasipa. U prizemlju su dnevni boravak, blagavaona, kuhinja, wc i dvije ostave. Na katu su 3 sobe (2 manje i jedna veća) i kupaonica. Grijanje je na dva kamina, jedan u prizemlju, drugi na katu. Na kući je novi limeni krov....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 100.000 € na 95.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PETRINJA, 95.000 €, 300,00 m2 cca 320 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.10.2025 - 100.000 €
15.05.2026 - 95.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA: Dvije kuće u Petrinji: useljiva prizemnica 70m2 + roh bau kuća 230 m² (stambeno-poslovni objekt). Na prodaju su dvije kuće na istoj parceli ukupne površine od 1064m2 u mirnom dijelu Petrinje, idealne za obiteljski život ili investiciju. Kuća 1 ? Useljiva prizemnica Površina:....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće petrinja pala cijena'
266.000 €
266.000 €
 
-8%

Promjena cijene sa 288.000 € na 266.000 € - 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PETRINJA, 266.000 €, 218,00 m2 cca 1220 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
30.11.2025 - 288.000 €
17.04.2026 - 266.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.11.2025.,

www.indomio.hr

Kuća katnica stambene površine od 218 m2,dvorišna zgrada površine od 52 m2 i dvorište od površine od 260 m2 u Petrinji. Kuća se sastoji od 7 soba, kuhinje, kupaonice+wc-a ,1 zasebnog wc-a,ljetne kuhinje, 2 balkona i terase. Struja,voda,gradska kanalizacija,klasično grijanje(drva),telefonska....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 288.000 € na 266.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PETRINJA, 266.000 €, 218,00 m2 cca 1220 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.12.2025 - 288.000 €
18.04.2026 - 266.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.12.2025.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-3 (od ukupno 2)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!