- kuće PERUŠKI

  • Za upit "kuće peruški" pronađeno 28 nekretnina - prosječna cijena 2.852 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2
    • do 140 m2
    • 140 m2 (prosječna površina)
    • barem 140 m2
    • 180 m2
  •  Po cijeni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosječna cijena)
    • do 350000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, PERUŠKI, 680.000 €, 174,85 m2 cca 3890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2023.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula, okolica U mirnom kvartu u okolici Marčane nalazi se luksuzna kuća modernog dizajna. Kuća je lokacijski na kraju sela u prirodi okružena zelenilom i mirom. Predivna okućnica ima dva parkirna mjesta i bazen. Ulaz u strojarnicu nalazi se ispod natkrivene terase. Kuća je....

 
 
 
  Kuća, PERUŠKI, 65.000 €, 100,00 m2 cca 650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

U sve popularnijem mjestu za investiciju u nekretnine, nudimo vam staru zgradu (izgrađenu prije 1968 godine) za obnovu i uređenje po vlastitim željama i mogućnostima. Tlocrtne veličine 50 m2, ima sigurno 2 etaže, a moglo bi se napraviti i komotno potkrovlje kao 3.etaža. Sve skupa....

 
 
 
  Kuća, PERUŠKI, 290.000 €, 94,00 m2 cca 3090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Renovirana namještena kamena kuća za odmor s bazenom, okružena zelenilom i ograđenim vrtom gdje se nalazi i garaža. Renovirana je 2022. godine, a sastoji se od hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, kupaone i 2 spavaće sobe + vanjska natkrivena terasa. Dvorište je djelomično podijeljeno....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće peruški'
482.000 €
65.000 €
400.000 €
  Kuća, PERUŠKI, 290.000 €, 94,00 m2 cca 3090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

Istra, Marčana - obnovljena kamena kuća s bazenom, smještena na mirnoj i tihoj lokaciji na 20 km udaljenosti od grada Pule u naselju Peruški, Marčana. Marčana je smještena na jugoistoku Istre, udaljena oko 15 km od Pule. Područje Marčane može se pohvaliti brojnim područjima netaknute....

 
 
 
  Kuća, PERUŠKI, 300.000 €, 206,00 m2 cca 1460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2023.,

www.diamond-realestate.hr

U manjem naselju pokraj Marčane poznatom po lijepom pogledu na more i prekrasnim kućama za odmor, prodajemo kuću za odmor modernog dizajna s bazenom. Kuća je koncipirana kao katnica a ukupne je kvadrature 206 m2. Kat predstavlja noćni dio sa tri spavaće sobe od kojih jedna ima vlastitu....

 
 
 
  Kuća, PERUŠKI, 290.000 €, 94,00 m2 cca 3090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.11.2024.,

www.remax-plus.info

ISTRA,MARČANA,OBNOVLJENA KAMENA KUĆA S BAZENOM I GARAŽOM U mirnom naselju, svega 2 km od prvih plaža, smjestila se lijepa obnovljena kamena dvojna kuća površine 94 m2. Na lijepo uređenoj i ograđenoj okućnici smjestio se bazen, zasebno spremište, vanjski tuš, roštilj i natkriveno parkiralište....

 
 
 
  Kuća, PERUŠKI, 290.000 €, 75,00 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.opereta.hr

Kuća, prodaja, Marčana. Na prodaju je prekrasna dvojna kuća s bazenom, smještena u mirnom okruženju zelenila i prirode. Kuća, renovirana 2020. godine, površine 60 m² (terasa od 34m² koja se može zatvoriti i legalizirana je kao dio stambenog prostora), s dodatnom garažom od 19 m² i....

 
 
 
  Kuća, PERUŠKI, 623.000 €, 100,00 m2 cca 6230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

U ponudi imamo ovu jedinstvenu nekretninu sa prostranim vrtom, maslinama (95 komada) i nevjerojatnim panoramskim pogledom što čini ovu kuću idealnim mjestom za miran obiteljski životi ili kao investiciju u svrhu turističkog najma!. GLAVNE ZNAČAJKE: *na uzvisini *panoramski pogled....

 
 
 
  Kuća, PERUŠKI, 520.000 €, 145,70 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2023.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula, okolica, U mirnom kvartu u okolici Marčane nalazi se luksuzna kuća modernog dizajna. Kuća je lokacijski na kraju sela u prirodi okružena zelenilom i mirom. Predivna okućnica ima dva parkirna mjesta i bazen. Kuća je koncipirana kao katnica s dnevnim dijelom u prizemlju....

 
 
 
  Kuća, PERUŠKI, 700.000 €, 146,00 m2 cca 4800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Istočna Istra, Marčana, prodajemo prekrasnu novoizgrađenu modernu Vilu s bazenom i pogledom na more. Ova prekrasna kuća modernog dizajna koncipirana je kao katnica ukupne bruto površine 245m2. U gradnji ove kuće korišteni su materijali vrhunske kvalitete a ugrađena oprema omogućuje....

 
 
 
  Kuća, PERUŠKI, 550.000 €, 206,00 m2 cca 2670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2023.,

www.diamond-realestate.hr

 
 
 
  Kuća, PERUŠKI, 1.200.000 €, 296,00 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.11.2023.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula, okolica Istra je posebna po mnogo tome, a jedna od posebnosti su Kažuni. To su male kamene kućice građene u tehnici suhozida, što znači da se nije koristio vezivni materijal nego isključivo kamen koji se sakupljao u bližoj okolici. Na prekrasnom i mirnom mjestu nalazi....

 
 
 
  Kuća, PERUŠKI, 749.000 €, 300,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2021.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar nekretnina izdvaja iz ponude, dvije kamene kuće sa bazenom u mjestu Peruški. Kvalitetno uređena nekretnina koja se sastoji od dvije obnovljene stare kamene Istarske kuće, stambene kvadrature od 300m2, sa bazenom na čestici od 470 m2. Nekretnina je udaljena samo 2,5 km....

 
 
 
 
+28%

Promjena cijene sa 218.000 € na 280.000 € - 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, PERUŠKI, 280.000 €, 117,20 m2 cca 2390 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.03.2025 - 182.000 €
22.11.2025 - 218.000 €
25.03.2026 - 280.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Dobili smo u ponudu kuću u fazi izgradnje sa bazenom. Radovi su prekinuti zbog turističke sezone. Kuća ima 117 m², što pruža dovoljno prostora za ugodan boravak a predviđena je za : *Hodnik *kuhinju *dnevni boravak *dve sobe *dve kupaone *bazen ispred kuće na okućnici od 368m2 Plaćeni....

 
 
 
  Kuća, PERUŠKI, 130.000 €, 543,00 m2 cca 240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.06.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Peruški, Prodajemo atraktivno zemljište od 543 m2, s već izgrađenom Roh bau kućicom. Ova nekretnina nudi pogled na more i smještena je u mirnoj ulici, pružajući idealno okruženje za opuštanje i uživanje. Savršeno pozicionirana, kuća je u neposrednoj blizini trgovine, odlična....

 
 
 
  Kuća, PERUŠKI, 485.000 €, 167,00 m2 cca 2900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Samostojeća kuća za završetak s puno mogućnosti 2000 m od mora. Na prodaju je samostojeća kuća u roh-bau fazi, smještena na prostranoj građevinskoj parceli od 1507 m2 u Šegotićima. Ova atraktivna nekretnina obuhvaća ukupnu površinu od 330 m2, a posebnost joj daje stan u prizemlju....

 
 
 
  Kuća, PERUŠKI, 470.000 €, 237,00 m2 cca 1980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.08.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja kuću s pogledom na more. Prodaje se kuća ukupne stambene površine 237 m2, smještena u mirnom istarskom selu Peruški. Nekretnina se nalazi na parceli od 2.181 m2 i ima otvoren pogled na more. Udaljena je svega 1 km od obale, što omogućava....

 
 
 
  Kuća, PERUŠKI, 380.000 €, 193,00 m2 cca 1970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2024.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar nekretnina prodaje kuću u općini Marčana, u mjestu Peruški. Kuća se nalazi u slijepoj ulici i ima lijep otvoren pogled na more. Sastoji se od 2 dvosobna stana:jedan u prizemlju i jedan na katu. Stan na katu ima vlastiti odvojen ulaz i 2 velike terase, dok stan u prizemlju....

 
 
 
  Kuća, PERUŠKI, 550.000 €, 141,20 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

U Marčani, predivnom dijelu Istre, na prodaju je kuća koja se trenutno gradi, smještena na okućnici od 600m2. Ova kuća nudi sve što vam je potrebno za udoban i luksuzan život na prekrasnom istarskom poluotoku. Kuća se sastoji od prizemlja i prvog kata. U prizemlju ćete pronaći prostrani....

 
 
 
  Kuća, PERUŠKI, 395.000 €, 117,00 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

ISTRA, PERUŠKI ? KUĆA S DVA STANA I VELIKOM GRAĐEVINSKOM PARCELOM NADOMAK MORA U mirnom i sve traženijem naselju Peruški, svega 2 km od mora i prekrasnih divljih plaža, smjestila se ova nekretnina s iznimnim potencijalom ? idealna za obiteljski život, odmor ili ozbiljnu investiciju....

 
 
 
  Kuća, PERUŠKI, 500.000 €, 237,00 m2 cca 2110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Ova velika kuća od 120 kvadrata smještena je u mirnom i idiličnom mjestu Peruški, idealnom za obiteljski život ili odmor u prirodi. Kuća je prostorno vrlo funkcionalna, s prostranom dnevnom sobom, kuhinjom, blagovaonicom, dvije udobne spavaće sobe i kupaonice. Interijer je svijetao....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 182.500 € na 180.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PERUŠKI, 180.000 €, 150,00 m2 cca 1200 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.04.2026 - 187.599 €
18.04.2026 - 182.500 €
25.04.2026 - 180.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, PERUŠKI - Kamena kuća za adaptaciju Kamena kuća s dvorištem u srcu Peruški ? nekretnina s velikim potencijalom Na prodaju je stara kamena kuća u nizu smještena u srcu mirnog istarskog mjesta Peruški, s vlastitim ograđenim dvorištem i dodatnim objektima. Ova nekretnina predstavlja....

 
 
 
  Kuća, PERUŠKI, 65.000 €, 120,00 m2 cca 540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je kuća u selu Peruški, smještenom nedaleko prekrasne istočne obale Istre. Ova kuća u nizu nudi nevjerojatnu priliku za potpunu adaptaciju i stvaranje vašeg vlastitog rajskog kutka. Značajke nekretnine: *Površina: 60 m2 (prizemlje) + 60 m2 (kat) *Novi krov *Prostrana terasa....

 
 
 
  Kuća, PERUŠKI, 400.000 €, 180,00 m2 cca 2220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Kuća za život ili dobra prilika za najam u Istri, u blizini mora, na pješačkoj distanci od 2,3km, a istovremeno u blizini većeg grada, odnosno Pule koja je na 20km. Kuća se nalazi na predivnoj parceli sa maslinjakom površine 400m2, pri čemu je moguća preparcelisati i kupiti kuću sa....

 
 
 
  Kuća, PERUŠKI, 700.000 €, 145,61 m2 cca 4810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.01.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Vaša nova priča počinje: Luksuzna vila s bazenom i predivnim pogledom na more i zelenilo! Smještena u mirnom i autentičnom istarskom naselju, u blizini Krnice, ova prostrana vila s bazenom nudi savršen spoj modernog dizajna i tradicionalnog mediteranskog šarma. Vila je idealna za....

 
 
 
  Kuća, PERUŠKI, 566.500 €, 165,00 m2 cca 3430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Ova prekrasna prizemnica s bazenom u Peruškima savršena je prilika za one koji traže miran kutak blizu prirodnih plaža. Kuća se nalazi u zelenilu, na rubnom dijelu naselja, što osigurava privatnost i tišinu. S ukupnom površinom od 165 m², kuća se prostire na zemljištu od 1034 m² i....

 
 
 
  Kuća, PERUŠKI, 700.000 €, 145,61 m2 cca 4810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Luksuzna vila s bazenom i pogledom na more ? okolica Krnica, Istra U mirnom i autentičnom istarskom naselju, nadomak Krnice, smjestila se ova elegantna vila koja spaja suvremenu arhitekturu, vrhunsku opremu i bezvremenski mediteranski šarm. Okružena zelenilom i prirodom, pruža potpunu....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-27 (od ukupno 28)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me