- kuće PAZIN suteren okućnica

  • Za upit "kuće pazin suteren okućnica" pronađeno 13 nekretnina - prosječna cijena 2.331 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 180 m2
    • do 230 m2
    • 230 m2 (prosječna površina)
    • barem 230 m2
    • 280 m2
  •  Po cijeni
    • do 160000 eura
    • do 200000 eura (prosječna cijena)
    • do 240000 eura
    • do 2000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, PAZIN, 1.455.000 €, 230,00 m2 cca 6330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien nudi vilu s bazenom u mirnom naselju u srcu Istre, blizu Pazina. Vila ima 230 m2 neto površine i oko 1300 m2 ograđene okućnice. Sastoji se od prizemlja u kojem nalazimo dnevni boravak, blagovaonicu, potpuno opremljenu kuhinju, zasebni wc, jednu dvokrevetnu sobu s....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 260.000 €, 232,00 m2 cca 1120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Lindar, blizina Pazina - prodajemo započetu gradnju s pravomoćnim Rješenjem o izmjenama Građevinske dozvole, plaćenim komunalijama, voda i struja na terenu, napravljena septička. Izvorni projekt je moderniziran te je sada dozvoljen nastavak gradnje visoke prizemnice s jednim stanom.....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 1.400.000 €, 350,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Pazin, okolica, prekrasna rustikalna vila s pogledom na prirodu Prodaje se rustikalna vila ukupne površine 350 četvornih metara, sagrađena na okućnici od 1320 četvornih metara. Nalazi se u okolici Pazina, na mirnoj lokaciji. Objekt se sastoji od suterena, prizemlja, i prvog kata.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće pazin suteren okućnica'
275.000 €
275.000 €
124.500 €
  Kuća, PAZIN, 1.400.000 €, 340,00 m2 cca 4120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

U samom srcu Istre, u Pazinu, prodaje se ova jedinstvena kuća za odmor. Kuća ima sveukupno 275m2, i okućnicu od 2860m2, koja kući pruža savršeni mir i privatnost. Sastoji se od ulaznog hodnika, s desne strane ulazi se u prostrani dnevni prostor, kuhinja, blagovaona, dnevni boravak....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, Centar, 285.000 €, 130,00 m2 cca 2190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.12.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Grad Pazin smješten je u središtu istarskog poluotoka, na zaravni koju okružuju okolna brda formirajući kotlinu. Stari dio grada smješten je nad strmim liticama ispod kojih se nalazi ponor rječice Pazinčice tvoreći tako geološki fenomen poznat kao Pazinska jama. Iz starog dijela grad....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 600.000 €, 288,00 m2 cca 2080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

ISTRA, PAZIN - Kuća s restoranom na velikoj okućnici Kao administrativno središte Istarske županije, Pazin je od 19. stoljeća poznat kao "srce Istre" zbog svog strateškog položaja na poluotoku. Prekrasnu sliku rijeke Pazinčice koja izbija u Pazinsku jamu iznad ponora od 130 metara,....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 599.000 €, 230,00 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.broker.hr

U mirnom dijelu središnje Istre, oko 25 km od mora i približno 1000 metara od osnovnih sadržaja, nalazi se moderna vila ukupne stambene površine 230 m². Smještena je u okruženju prirode i pruža mir i privatnost, uz dobru povezanost s obližnjim mjestima i obalom. U suterenu se nalazi....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 275.000 €, 208,00 m2 cca 1320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Pazin, kuća sa lijepim pogledom na Učku. Kuća površine 208 m2, sastoji se od 2 stana. Prvi stan je dvoetažni i sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom u prizemlju, dok su na katu tri spavaće sobe, kupaonica i ostava. Drugi stan je jednoetažni i sastoji se od kuhinje....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 275.000 €, 208,00 m2 cca 1320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

U širem centru Pazina na mirnoj lokaciji u prodaji je ova obiteljska kuća sa panoramskim pogledom na Učku i okolnu prirodu. Kuća se može koristiti kao kuća sa 2-3 odvojena stana. Prvi stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, blagovaonice te 3 spavaće sobe i kupaonice na katu.....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 500.000 €, 317,00 m2 cca 1580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Kuća se nalazi u malenom istarskom mjestašcu Trviž u okolici Pazina. Kupnjom ove nekretnine osiguravate sebi i svojoj obitelji privatnost i ugodan obiteljski život u samom srcu Istre. Veika posebnost ove kuće je što se na prostranoj okućnici nalazi se 65 stabala lješnjaka te možete....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 124.500 €, 250,00 m2 cca 500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

Autentična istarska kamena kuća s potencijalom okolica Pazina U srcu Istre, u mirnom naselju u okolici Pazina, prodaje se prekrasna tradicionalna kamena kuća ukupne površine 250 m, koja spaja autentični istarski šarm i suvremene mogućnosti uređenja prema vlastitim željama. Glavna....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 500.000 €, 317,14 m2 cca 1580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Smješten u srcu Istre, Trviž je šarmantno naselje udaljeno svega 10 kilometara od Pazina, administrativnog i kulturnog središta regije. Okolica Trviža obiluje prirodnim ljepotama, vinskim cestama i tradicionalnim istarskim konobama, čineći ga savršenim mjestom za ljubitelje prirode....