- kuće PAŠMAN parking

  • Za upit "kuće pašman parking" pronađeno 17 nekretnina - prosječna cijena 3.643 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 150 m2
    • do 190 m2
    • 190 m2 (prosječna površina)
    • barem 190 m2
    • 220 m2
  •  Po cijeni
    • do 250000 eura
    • do 320000 eura (prosječna cijena)
    • do 380000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, PAŠMAN, 900.000 €, 397,00 m2 cca 2270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se obiteljska kuća s garažom u mjestu Barotul na otoku Pašmanu. Kuća je smještena na jedinstvenoj lokaciji u prvom redu do mora i pješčane plaže. Izgrađena je 2005. godine na 1368 m zemljišta, a neto korisna površina od čak 396,69 m raspoređena je na podrum, prizemlje s garažom....

 
 
 
  Kuća, PAŠMAN, 650.000 €, 187,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća prizemnica u neposrednoj blizini mora i plaže, u naselju Banj na otoku Pašmanu. Kuća se sastoji od podruma površine 52 m2 te prizemlja koje sadrži dvije stambene jedinice i to studio apartman i dvosoban stan. Dvosoban stan sadrži dvije spavaće sobe, kupaonicu, praonicu....

 
 
 
  Kuća, PAŠMAN, 950.000 €, 259,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.11.2024.,

www.indomio.hr

U prodaji je apartmanska kuća u mjesto Kraj na otoku Pašmanu Kuća je smještena na mirnoj lokaciji okružena s zelenilom i udaljena je otprilike 300 metara od mora. Na prizemlju nalazi se 3 uređenih i namještenih dvosobnih apartmana koji od svakih ima vanjsku natkrivenu terasu. Na katu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće pašman parking'
485.000 €
160.000 €
395.000 €
  Kuća, PAŠMAN, 1.300.000 €, 300,00 m2 cca 4330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se luksuzno namještena i opremljena kamena villa na Pašmanu. Sastoji se od kuhinje i blagovaone, dva dnevna boravka 80 m2 i 60 m2, pet spavaćih soba od kojih svaka ima svoje kupatilo, dva wc-a, ljetne opremljne kuhinje sa wc-om i klimom, dvije prostrane terase od kojih svaka....

 
 
 
  Kuća, PAŠMAN, 420.000 €, 288,00 m2 cca 1460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se kuća na otoku Pašmanu, smještena gotovo na samoj pješčanoj plaži. Sastoji se od prizemlja i kata, s po jednim stanom na svakoj etaži. U prizemlju su veranda, kuhinja s blagovaonom i dnevnim boravkom, dvije spavaće sobe i kupaonica te ostava. Vanjsko stepenište vodi na kat....

 
 
 
  Kuća, PAŠMAN, 1.490.000 €, 215,00 m2 cca 6930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2025.,

www.broker.hr

Prodaje se vila na otoku Pašmanu, u drugom redu do mora. Ova moderna vila ovalnog oblika čini spoj suvremene arhitekture i prirode. Prvi dio posjeda čini natkriveni parking za 4 automobila s priključkom za električno punjenje automobila. Odmah do parkinga je teretana s podnim grijanjem....

 
 
 
  Kuća, PAŠMAN, 1.450.000 €, 551,00 m2 cca 2630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se luksuzna apartmanska kuća sa tri stambene jedinice na otoku Pašmanu,mjesto Dobropoljana.Iz gotovo svakog dijela kuće,pruža se prekrasan panoramski pogled na morsku obalu.Kuća je rađena za sebe,za vlasnike,a ne za daljnju prodaju,tako da je vođena briga o kvaliteti prilikom....

 
 
 
  Kuća, PAŠMAN, 987.120 €, 137,10 m2 cca 7200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

*** ZA SVE DIREKTNE INFORMACIJE 0914070777 *** Obalna rezidencija suvremenog potpisa ? prvi red do mora, otok Pašman U prvom redu do mora, unutar ekskluzivnog i mirnog privatnog resorta na otoku Pašmanu, uz neposrednu blizinu Tkona, smještena je ova suvremena vila koja objedinjuje....

 
 
 
  Kuća, PAŠMAN, 270.000 €, 135,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Kuća visoka prizemnica površine 135 m2; na zemljištu ukupne površine 450 m2; smještena na odličnoj lokaciji udaljeno svega 100 metara od mora, plaže te svih ostalih sadržaja potrebnih za ugodan život (dućana, pekare, kafića, trajektne luke) Kuća se sastoji se od prizemlja te kata;....

 
 
 
  Kuća, PAŠMAN, 390.000 €, 135,00 m2 cca 2890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Tkon, predio Kraj, otok Paćman, na prodaju je upravo završena kuća katnica. Samostojeća kuća stambene površine 135 m2, na zemljištu od 450m2. Kuća se sastoji od:- prizemlja sa kupaonom, kuhinjom s blagavaonom i dnevnim boravkom i ostavom - kat sa tri spavaće sobe i kupaone, natkrivene....

 
 
 
  Kuća, PAŠMAN, 350.000 €, 135,00 m2 cca 2590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Samostojeća kuća, katnica, u NOVOGRADNJI (visoki roh bau) pov. 135 m2, mjesto Tkon na otoku Pašmanu. Nalazi se na okućnici pov. 450 m2, a sastoji se od prizemlja i kata. U prizemlju se nalazi hodnik, dnevni boravak s blagovaonicom i kuhinjom, kupaonica i natkrivena terasa, te stubište....

 
 
 
  Kuća, PAŠMAN, 380.000 €, 135,00 m2 cca 2820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Kaiser Immobilien predstavlja: Moderna samostojeća novogradnja na top lokaciji, Otok Pašman - Tkon Na jednoj od najtraženijih lokacija na otoku Pašmanu, u samom srcu Tkona, smjestila se ova predivna, novosagrađena samostojeća kuća. Svega tri minute hoda od trajektne luke, plaže i....

 
 
 
  Kuća, PAŠMAN, 350.000 €, 135,00 m2 cca 2590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća u visokom ROH-BAU,na zemljištu od 450m2. Tkon, Otok Pašman, predivna lokacija uz pogled na more Novogradnja započeta 04.2022. Kuća posjeduje: struju snage 5.75 kw,vodu,kanalizaciju(bio jama),parking za min 4 auta, građevinsku dozvolu,plaćeni komunalni doprinosi.. Građevinske....

 
 
 
  Kuća, PAŠMAN, 235.000 €, 225,00 m2 cca 1040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Otok Pašman - Mjesto TKON - Više apartmanska Kamena kuća u funkciji turizma Prodaje se kuća u staroj jezgri mjesta Tkon. Prednost lokacije nekretnine je blizina pošte, trajektne luke, restorana, konobe i dr. Nalazi se uz mjesni trg i park, nasuprot trajektnog pristaništa. Od mora....