- kuće MIHOTIĆI

  • Za upit "kuće mihotići" pronađeno 23 nekretnina - prosječna cijena 1.949 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 150 m2
    • do 180 m2
    • 180 m2 (prosječna površina)
    • barem 180 m2
    • 220 m2
  •  Po cijeni
    • do 160000 eura
    • do 210000 eura (prosječna cijena)
    • do 250000 eura
    • do 2100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, MIHOTIĆI, 850.000 €, 320,00 m2 cca 2660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2021.,

www.remax-centarnekretnina.com

Matulji - Mihotići - ova samostojeća kuća kvalitetne gradnje nalazi se u mirnom dijelu Matulja, okružena zelenilom, a ima i pogled na more. Kuća ima 2 odvojena stana, prizemlje i kat. Oba stana su trosobna sa dnevnim boravkom. Stan u prizemlju ima izlaz na terasu, a stan na katu ima....

 
 
 
  Kuća, MIHOTIĆI, 480.000 €, 160,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2025.,

www.smart-invest.hr

MATULJI - MIHOTIĆI Na prodaju je lijepa samostojeća obiteljska kuća s djelomičnim pogledom na more. Sastoji se od prizemlja u kojem se nalaze: prostrani ulazni hodnik, kuhinja sa blagovaonicom, dnevni boravak, spavaća soba, kupaonica i ostava. Na katu se nalazi predsoblje koje služi....

 
 
 
  Kuća, MIHOTIĆI, 1.250.000 €, 495,00 m2 cca 2530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

OPATIJA, MATULJI - Kuća s uhodanim poslovanjem u turističkom najmu Smještena u blizini mora, ova kuća idealna je za osobnu upotrebu, poslovne aktivnosti ili turistički najam. S luksuznim interijerima, prilagodljivim prostorima i izvrsnom lokacijom, nudi brojne mogućnosti. Kat ? Luksuzni....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće mihotići'
165.000 €
170.000 €
167.000 €
  Kuća, MIHOTIĆI, 493.000 €, 137,00 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je kuća ukupne stambene površine 237 m², uz dvorište od 146 m². Objekt je obnovljen tijekom prošle i ove godine, uključujući potpuno nove instalacije. Nekretnina je podijeljena na dva stambena prostora: Gornji stan: u potpunosti opremljen novim, modernim namještajem te....

 
 
 
  Kuća, MIHOTIĆI, 540.000 €, 304,00 m2 cca 1780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Poštovani klijenti, ova predivna ljepotica sa najljepšim panoramskim pogledom na Opatiju je od danas u prodaji! Ekskluzivno predstavljamo obiteljski butik hotel sa 6 spavaćih soba i 5 kupaonica, centralnom kuhinjom i dnevnim boravkom te predivnom konobom gdje se gostima poslužuje....

 
 
 
  Kuća, MIHOTIĆI, 467.000 €, 153,00 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja kuću u Mihotićima površine 137 m², s dvorištem od 146 m² te gospodarskom zgradom od 16 m². Kuća je u potpunosti obnovljena tijekom prošle i ove godine, uključujući i instalacije. Kuća se sastoji od dva stana: gornji stan: potpuno namješten....

 
 
 
  Kuća, MIHOTIĆI, 165.000 €, 185,00 m2 cca 890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

MIhotići, kuća za adaptaciju Posredujemo u prodaji kuće koja zahtjeva potpunu adaptaciju. Kuća posjeduje projekt i građevinsku dozvolu te je moguće odmah krenuti sa izvođenjem radova. Voda , struja i sve komunalije su plaćene. Moguće otkupiti još terena uz kuću. Za sve informacije....

 
 
 
  Kuća, MIHOTIĆI, 186.000 €, 173,00 m2 cca 1080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Matulji - prodaja samostojeće kuće na odličnoj lokaciji! Posredujemo u prodaji starine na odličnoj poziciji u Matuljima. Kuća zahtjeva potpunu adaptaciju, međutim isto tako posjeduje projekt i građevinsku dozvolu za izgradnju kuće P+1 , te je moguće odmah krenuti sa izvođenjem radova.....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 595.000 € na 565.000 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, MIHOTIĆI, 565.000 €, 160,24 m2 cca 3530 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.03.2026 - 595.000 €
01.05.2026 - 565.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Peterosobni dvoetažni stan površine 160 m² smješten je u modernoj vili u na mirnoj lokaciji s otvorenim panoramskim pogledom na cijeli Kvarnerski zaljev. Nekretnina dodatno pruža 250 m² privatne okućnice te, terasu od čak 130 m² koja osigurava potpuni osjećaj privatnosti i komfora.....

 
 
 
  Kuća, MIHOTIĆI, 850.000 €, 403,00 m2 cca 2110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Matulji!! Obiteljska kuća na mirnoj i lijepoj lokaciji na parceli od 900m2 sa bazenom. Stambenog prostora ima 403m2, sagrađena kvalitetnim materijalima te uređena sa puno ljubavi i ukusa Nekretnina raspolaže sa dvije stambene jedinice, svaka sa svojim ulazom. U suterenu se nalazi....

 
 
 
  Kuća, MIHOTIĆI, 175.000 €, 66,00 m2 cca 2650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

MIHOTIĆI - MATULJI Dvojna kuća površine 66 m2 u naravi 120 m2 sa terasom i okućnicom od 215 m2, koju čine suteren i visoko prizemlje. U suterenu se nalaze podrum, dok se u visokom prizemlju nalazi stambeni prostor koji se sastoji od tri prostorije. Kuća ima novi krov, nove prozore....

 
 
 
  Kuća, MIHOTIĆI, 165.000 €, 185,00 m2 cca 890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Manor predstavlja kuću za adaptaciju, idealnu priliku za sve koji žele stvoriti svoj dom ili vikendicu po vlastitim željama i mjeri. Kuća je smještena u Mihotićima i ima površinu od 185 m2. Objekt zahtijeva potpunu adaptaciju, ali je prednost što kuća već posjeduje gotov projekt i....

 
 
 
  Kuća, MIHOTIĆI, 180.000 €, 173,00 m2 cca 1040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Starina-prizemnica S+P građena 1940 za komletnu adaptaciju. Površina parcele 420m2. POSTOJI PROJEKAT I GRAĐEVINSKA DOZVOLA ZA OBNOVU KUĆE SA 2 STANA POVRŠINE 185M2.Voda,struja i sve komunalije plaćene.Na okućnici i gospodarski zidani objekt.Ima pogled na more. Za sve informacije nazovite....

 
 
 
  Kuća, MIHOTIĆI, 425.000 €, 172,00 m2 cca 2470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Svega cca 400 stotine metara od centra Matulja Kaiser-immobilien nudi kuću s dvije stambene jedinice, svaka jedinica je cijela etaža kata. Etaža na katu sastoji se od :2 spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonom, kupaone i hodnika u površini od 86 m2,s balkonom i pogledom....

 
 
 
  Kuća, MIHOTIĆI, 850.000 €, 403,00 m2 cca 2110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Ova impresivna nekretnina ukupne neto stambene površine 403 m², smještena na prostranoj okućnici od 870 m², predstavlja spoj luksuza, privatnosti i vrhunske funkcionalnosti. Nalazi se na izuzetno mirnoj lokaciji, idealnoj za odmor i uživanje. Glavni dvoetažni stan proteže se kroz....

 
 
 
  Kuća, MIHOTIĆI, 395.000 €, 545,00 m2 cca 730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji samostojeće kuće površine 545 m2. Kuća se proteže na tri etaže, od toga: - u prizemlju se trenutno nalazi mehaničarska radiona, veličine 155 m2, koju je moguće prenamijeniti u stambeni prostor ili poslovni prostor - na prvom katu (ulaz są stražnje strane kuće)....

 
 
 
  Kuća, MIHOTIĆI, 394.300 €, 523,77 m2 cca 750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.12.2025.,

www.njuskalo.hr

MATULJI - KUĆA NA ODLIČNOJ LOKACIJI! Posredujemo u prodaji kuće koja se nalazi u neposrednoj blizini centra Matulja. Ova nekretnina vrijedna pažnje sastoji se od 523,77m2 funkcionalnog rasporeda, 3 prostrane etaže i dva dodatna pomoćna objekta. Nekretnina se nalazi na terenu od 2276m2....

 
 
 
  Kuća, MIHOTIĆI, 800.000 €, 715,00 m2 cca 1120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi imamo prekrasnu nekretninu u gotovo samom centru Matulja. Kuća se sastoji od tri kata. Na prvom katu nalazi se kuhinja, blagavaonica i dnevni boravak po sistemu otvoreni prostor te wc. Na drugom katu su dvije prostrane sobe, glavna soba ima ulaz u vlastitu kupaonicu te garderobnu....

 
 
 
  Kuća, MIHOTIĆI, 990.000 €, 420,00 m2 cca 2360 €/m2