- kuće MARUŠIĆI

  • Za upit "kuće marušići" pronađeno 30 nekretnina - prosječna cijena 3.603 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 230 m2
    • do 280 m2
    • 280 m2 (prosječna površina)
    • barem 280 m2
    • 340 m2
  •  Po cijeni
    • do 220000 eura
    • do 280000 eura (prosječna cijena)
    • do 330000 eura
    • do 2800 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-7%

Promjena cijene sa 740.000 € na 685.000 € - 14.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, MARUŠIĆI, 685.000 €, 358,42 m2 cca 1910 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.06.2025 - 740.000 €
14.05.2026 - 685.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.05.2025.,

www.eurovilla.hr

Omiš, Marušići, apartmanska kuća bruto korisne površine 358,42 m2 na zemljištu od 422 m2. Kući pripada i teren odmah ispod nje koji je pretpostavljen za parking površine 150 m2. Sastoji se od pet potpuno namještenih apartmana podijeljenih na tri etaže koji se kao takvi i prodaju.....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 450.000 € na 420.000 € - 21.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, MARUŠIĆI, 420.000 €, 210,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2025 - 450.000 €
21.04.2026 - 420.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Marušići - apartmanska kuća u blizini mora. Prodaje se dvojna kuća površine 210 m2, izgrađena je na zemljištu od 360 m2. Sastoji se od suterena, prizemlja i kata a čine ju dva 2 odvojena apartmana . U suterenu se nalaze dvije garaže ukupne površine 36 m2 i ostava. U prizemlju se nalazi....

 
 
 
  Kuća, MARUŠIĆI, 1.700.000 €, 298,00 m2 cca 5710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.07.2024.,

www.njuskalo.hr

LUKSUZNA VILA 1, PRODAJA, MARUŠIĆI, OKOLICA OMIŠA, 298 m2 Prodaje se samostojeća vila, površine 298 m2. Nalazi se na parceli površine 861 m2 od kojeg dvorište i bazen sačinjavaju 563 m2. Ovaj objekt sastoji se od: PRIZEMLJA: Natkriveni parking s tri mjesta i punionica za električni....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće marušići'
1.800.000 €
360.000 €
740.000 €
  Kuća, MARUŠIĆI, 799.000 €, 300,00 m2 cca 2660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo ekskluzivno u prodaji apartmanske kuće u Marušićima. Ona se nalazi u mirnom okruženju u drugom redu do mora. Sastoji se od prizemlja gdje se nalazi konoba, garaža i velika ostava. Na prvom katu se nalazi jedan dvosoban stan i u potkrovlju se nalazi apartman sa dvije spavaće....

 
 
 
  Kuća, MARUŠIĆI, 370.000 €, 160,00 m2 cca 2310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se smještaj idealan za odmor i uživanje. Apartmani su potpuno opremljeni, s kuhinjom, klimom, televizijom i brzim internetom. Terase i balkoni nude prekrasan pogled na more. U blizini se nalaze trgovine, restorani i mogućnosti za izlete na otoke i obližnje atraktivne destinacije.....

 
 
 
  Kuća, MARUŠIĆI, 725.000 €, 207,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo predivnu kuću u Marušićima 120 metara udaljenu od mora. Nalazi se na lijepoj i mirnoj lokaciji okruženo zelenilom s pogledom na more. Sastoji se od prizemlja i kata ukupne površine 207m2 (tlocrtno 110m2) i okućnice od 240m2 s 3 parkirna mjesta. U prizemlju se nalazi 1sobni....

 
 
 
  Kuća, MARUŠIĆI, 420.000 €, 60,00 m2 cca 7000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

U mjestu Marušići prodaje se samostojeća kuća na dvije etaže, smještena na zemljištu ukupne površine 340 m². Kuća ima tlocrtnu površinu od 61 m² te dvije garaže ukupne površine 67 m². Kuća se sastoji od prizemlja i kata ukupne površine 120 m2. U prizemlju se nalaze dvije spavaće sobe,....

 
 
 
  Kuća, MARUŠIĆI, 1.400.000 €, 297,00 m2 cca 4710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Predstavljamo vilu Bura, remek-djelo moderne arhitekture, prostire se na 297 m2 luksuznog životnog prostora, okružena prostranim vrtom od 593 m2, gdje se priroda i elegancija spajaju u savršeni sklad. Ova vila, smještena u idiličnom okruženju nedaleko od povijesnog grada Omiša, osmišljena....

 
 
 
  Kuća, MARUŠIĆI, 700.000 €, 250,00 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaju se dvije kuće u mjestu Marušići nedaleko grada Omiša. Kuće su dvojne i obe imaju otvoreni pogled na more. Prva kuća se sastoji od izvojenog velikog apartmana , prizemnog dijela s kuhinjom i blagavaonicom , prvog kata gdje se nalaze dvije spavaće sobe , kupaonica te na gornjem....

 
 
 
  Kuća, MARUŠIĆI, 790.000 €, 280,00 m2 cca 2820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

EKSKLUZIVNO!!! Prodajmo potpuno uređenu kuću prvi red do mora u Marušićima. Kuća se nalazi na mirnoj i predivnoj lokaciji s otvorenim pogledom i u funkciji je turizma. Parcela je površine 780 m2, s cca 280 m2 stambenog dijela. Kuća ima pristupnu cestu i sastoji se od tri etaže: prizemlje,....

 
 
 
  Kuća, MARUŠIĆI, 480.000 €, 210,00 m2 cca 2290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Samostojeća kuća u Marušićima, 100m zračne linije od mora. Smještena na parceli površine 315m2. Ukupna stambena površina 210m2, na tri etaže. U naravi 6 jednosobnih novouređenih apartmana kategoriziranih sa 3 zvjezdice. Kultivirana okućnica s kaminom. Uređen parking. Ispod jadranske....

 
 
 
  Kuća, MARUŠIĆI, 1.400.000 €, 630,00 m2 cca 2220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Villa - 297 m2 Okućnica - 593 m Bazen - 66 m2 PRIZEMLJE: Natkriveni parking sa 3 parkirna mjesta i stanicom za punjenje električnih automobila. Unutar vile se nalazi termalni labirint za energetski učinkovitu potrošnju energije i glavna strojarnica. Ispred vile nalaze se još 4 nenatkrivena....

 
 
 
  Kuća, MARUŠIĆI, 2.400.000 €, 297,00 m2 cca 8080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.07.2024.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se luksuzna vila u Dalmaciji iz koje se pruža čaroban pogled na srednjodalmatinske otoke i Makarsko primorje.Nalazi se u malom mjestu Marušići, južno je orijentirana te je u kompleksu s drugom vilom a površina okućnice je 593 m2.Vila se sastoji se od prizemlja, dvije etaže....

 
 
 
  Kuća, MARUŠIĆI, 490.000 €, 188,00 m2 cca 2610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kompletno uređena i namještena kuća sa 6 stambenih jednica, 4 apartmana i dva stana u prizemlju u Marušićima. Kuća se sastoji od prizemlja i dva kata. Na svakoj etaži su po dva apartmana stambene površine 31.4 m2. Na prvom i drugom katu svaki apartman ima balkon površine....

 
 
 
  Kuća, MARUŠIĆI, 1.900.000 €, 297,00 m2 cca 6400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.12.2025.,

www.njuskalo.hr

U idiličnom ambijentu Marušića, smještena je ova impresivna vila s nevjerojatnim pogledom. S ukupnom površinom od 297 m2, raspoređena na prizemlje, dva kata i prostranu krovnu terasu, ova vila pruža izvanrednu kombinaciju luksuza i udobnosti. S tri elegantno uređene spavaće sobe,....

 
 
 
  Kuća, MARUŠIĆI, 440.000 €, 128,00 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Marušići, prodaja dvojna kuća sa otvorenim pogledom na more U suterenu se nalaze dvije garaže. U prizemlju se nalazi dvosoban stan od 55 m2, a koji se sastoji od dvije sobe, kuhinje sa dnevnim boravkom i kupaonicom. Na etaži prvog kata nalazi se dvosoban stan od 55 m2, istog rasporeda....

 
 
 
  Kuća, MARUŠIĆI, 440.000 €, 128,00 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Agencija za nekretnine Angelus nekretnine nude Vam na prodaju apartmansku kuću s otvorenim pogledom na more u mjestu Marušići, Omiš. LOKACIJA: Prodaje se apartmanska kuća s otvorenim pogledom, smještena u malom dalmatinskom mjestu Marušići, pokraj Omiša. Marušići su lijepo i mirno....

 
 
 
  Kuća, MARUŠIĆI, 360.000 €, 120,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Pronađite svoj dom iz snova u slikovitom Marušićima, udaljenom samo nekoliko koraka od kristalno čistog Jadranskog mora. Ova prekrasna kuća nudi ne samo spektakularan pogled na more, već i udobnost i praktičnost svakodnevnog života. Lokacija: ? Omiš: 15 km ? Split: 36 km ? Zračna....

 
 
 
  Kuća, MARUŠIĆI, 1.400.000 €, 297,00 m2 cca 4710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.07.2024.,

www.njuskalo.hr

LUKSUZNA VILA 2, PRODAJA, MARUŠIĆI, OKOLICA OMIŠA, 297 m2 Prodaje se samostojeća vila, površine 297 m2. Nalazi se na parceli površine 861 m2 od kojeg dvorište i bazen sačinjavaju 593 m2. Ovaj objekt sastoji se od: PRIZEMLJA: Natkriveni parking s tri mjesta i punionica za električni....

 
 
 
  Kuća, MARUŠIĆI, 400.000 €, 300,00 m2 cca 1330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju kuća površine 300 m², smještena u mirnom dijelu Marušića s otvorenim pogledom na more. Nekretnina se sastoji od ukupno 6 soba, 4 kuhinje i 4 kupaonice/WC-a. Gradnja je započela 1985. godine, a završena početkom 1990-ih. Vlasništvo uredno, bez tereta. Kuća se od 2005. kontinuirano....

 
 
 
  Kuća, MARUŠIĆI, 719.000 €, 235,00 m2 cca 3060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo potpuno uređenu i namjestenu samostojecu kucu sa cetiri komforna jednosobna stana i jednim trosobnim stanom. Parking za 6 automobila. Krasan pogled na more i otoke. Uredno vlasnistvo. Cijena: 719.000eur MOGUCA ZAMJENA ZA DVOSOBAN STAN U SPLITU ZA POLOVINU IZNOSA. Info: 098....

 
 
 
  Kuća, MARUŠIĆI, 3.050.000 €, 595,00 m2 cca 5130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.01.2026.,

www.njuskalo.hr

- ekskluzivna prodaja agencije #adriaINgroup - kupac plaća agencijsku proviziju 3% od prodajne cijene Cijenjeni klijenti, razgled nekretnine moguć je isključivo uz potpisani posrednički ugovor koji je temelj za daljnje radnje vezane za kupoprodaju, a sve sukladno Zakonu o posredovanju....

 
 
 
  Kuća, MARUŠIĆI, 1.400.000 €, 297,00 m2 cca 4710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji luksuzne vila s panoramskim pogledom i bazenom koja je smještena na parceli površine 2253 m2 nedaleko grada Omiša. Vila se proteže na tri etaže i ima ukupnu neto korisnu površinu od 297 m2.U prizemlju vile nalazi se natkriveni parking s tri parkirna mjesta i....

 
 
 
  Kuća, MARUŠIĆI, 799.000 €, 300,00 m2 cca 2660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se apartmanska kuća ukupne stambene površine 300 m², smještena u mirnom mjestu Marušići, svega nekoliko koraka od mora. Kuća se sastoji od prizemlja, prvog kata i potkrovlja. U prizemlju se nalaze konoba, garaža i velika ostava, na prvom katu je prostrani dvosobni stan, dok....

 
 
 
  Kuća, MARUŠIĆI, 1.400.000 €, 297,00 m2 cca 4710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.07.2024.,

www.njuskalo.hr

NAPOMENA: oglašene slike radi privatnosti prodavatelja su reklamne. Detaljne slike, video vile i okućnice, tlocrte, expose vile šaljemo na upit ! + MOGUĆNOST dodatne kupnje susjedne vile identičnog izgleda Arhitektonsko remek djelo koje svojom vizurom odskaču od ustaljenih normi.....

 
 
 
  Kuća, MARUŠIĆI, 1.700.000 €, 298,00 m2 cca 5710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji samostojeće luksuzne vile u okolici grada Omiša. Vila površine 298 m2 nalazi se na parceli površine 861 m2 od kojeg dvorište i bazen sačinjavaju 563 m2. Orjentacija je sjever -jug. Nekretnina se sastoji od: PRIZEMLJA: Natkriveni parking s tri mjesta i punionica....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 420.000 € na 400.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, MARUŠIĆI, 400.000 €, 130,00 m2 cca 3080 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
31.01.2026 - 450.000 €
15.03.2026 - 420.000 €
15.05.2026 - 400.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.njuskalo.hr

DOBRA PRILIKA, SNIŽENA CIJENA!! 400.000€! Posredujemo u prodaji kuće u Marušićima udaljene 100 m od mora. Kuća se sastoji od prizemlja, kata i međukata, ima okućnicu od 212m2 i 3 garaže. U prizemlju je 2sobni stan od cca 65m2 s velikom terasom i pogledom na more. Održavan i namješten.....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 440.000 € na 420.000 € - 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, MARUŠIĆI, 420.000 €, 148,00 m2 cca 2840 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.01.2026 - 440.000 €
18.03.2026 - 420.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji vrlo šarmantne kuće s dva odvojena stana na mirnoj lokaciji u manjem mjestu koje je otprilike 15 minuta vožnje od Omiša. Kuća se prostire etažama suterena, prizemlja i prvog kata. Korisna površina kuće je 190 m2. U suterenu su smještene dvije garaže, dok prizemlje....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 740.000 € na 685.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, MARUŠIĆI, 685.000 €, 357,00 m2 cca 1920 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.02.2026 - 740.000 €
15.05.2026 - 685.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Na izuzetnoj lokaciji u mjestu Lokva Rogoznica, svega 120 metara od kristalno čistog mora i prekrasnih plaža, nalazi se ova prostrana obiteljska kuća s otvorenim pogledom na more. Kuća se sastoji od tri etaže ukupne korisne površine 235 m², uz dodatnih 117 m² pomoćnih prostora (terase,....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 740.000 € na 685.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, MARUŠIĆI, 685.000 €, 291,00 m2 cca 2350 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.11.2025 - 740.000 €
15.05.2026 - 685.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.05.2025.,

www.njuskalo.hr

Omiška rivijera, Marušići, apartmanska kuća s pogledom na more i otoke. Apartmanska kuća korisne površine 235m2 + balkoni, lođe, ostave,natkrivena terasa i ljetna kuhinja ima površinu 117 m2 sve zajedno 291m2. Kuća ima 3 etaže i nalazi se na parceli 442m2 U prizemlju se nalazi stan....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-30 (od ukupno 31)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com