- kuće LASINJA pala cijena

  • Za upit "kuće lasinja pala cijena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, LASINJA, 245.000 €, 351,00 m2 cca 700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.11.2025.,

www.indomio.hr

LASINJA - CENTAR ( Trg hrvatskih branitelja ) prodajemo samostojeću kuću katnicu tlocrtne površine 95m2 na parceli od 1.000m2 s pomoćnim objektom 45m2 i spremištem 15m2 te samostojećom garažom za 2 vozila. Kuća je smještena u samom centru mjesta u blizini svih za život potrebnih sadržaja....

 
 
 
 
+48%

Promjena cijene sa 88.000 € na 130.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, LASINJA, 130.000 €, 100,00 m2 cca 1300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.04.2026 - 88.000 €
08.05.2026 - 130.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.indomio.hr

Prodaja-kuća sa okućnicom blizina Kupe Kuća ima 100m2 na parceli od 800m2. Nalazi se 100m od plaže na rijeci Kupi. Kupljena je nova kuhinja sa svim pripadajućim aparatima koji su pod garancijom. Ugradnja kuhinje i postavljanje fasade u tijeku. Mirno okruženje, četrdeset minuta od....

 
 
 
  Kuća, LASINJA, 135.000 €, 168,00 m2 cca 800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.crozilla.com

Lasinja, dvoetažna kuća 120 m2, novouređena na mirnoj lokaciji.Nalazi se na parceli od 1000 m2. Udaljena 500 m od rijeke Kupe.Sama kuća ima 75 m2.Sastoji se od dnevnog boravka s kuhinjom, kupaonice, 2 spavaće sobe, WC-a i balkona. Uz kuću se nalaze garaža 25m2, terasa 50m2 i pomoćni....

 
 
 
  Kuća, LASINJA, 84.000 €, 118,00 m2 cca 710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

KUĆA PRODAJA, KARLOVAC, LASINJA, RIBIČKA, 56m². Nedovršena kuća za odmor u neposrednoj blizini rijeke Kupe (80m). Nalazi se na mirnoj i ugodnoj lokaciji okružena zelenilom i netaknutom prirodom. Udaljena je svega 40-ak minuta vožnje od Zagreba. .

 
 
 
  Kuća, LASINJA, 168.000 €, 144,00 m2 cca 1170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

KUĆA PRODAJA, KARLOVAČKA, LASINJA, DESNO SREDIČKO, 88m2. Odlična kuća (vikendica) na mirnoj i ugodnoj lokaciji okružena zelenilom i netaknutom prirodom, u blizini rijeke Kupe. Sastoji se od tri etaže, podruma, prizemlja i kata. U prizemlju se nalazi ulazni hodnik, kuhinja sa blagovaonicom,....

 
 
 
  Kuća, LASINJA, 61.000 €, 57,00 m2 cca 1070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

KUĆA PRODAJA, LASINJA, JAMNIČKA ULICA, 57m² plus zemljište 4018m², sve u jednom komadu. Lijepa kuća (vikendica) na mirnoj i ugodnoj lokaciji okružena zelenilom i netaknutom prirodom, u neposrednoj blizini rijeke Kupe. Sastoji se od ulaznog dijela, dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom,....

 
 
 
  Kuća, LASINJA, 145.000 €, 81,00 m2 cca 1790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

KUĆE S TRI PARCELE ? IDEALNO ZA ODMOR, TURIZAM ILI OPG, 3. min OD KUPE OSNOVNE INFORMACIJE: Prodaje se kuća s dvije dodatne zgrade i tri spojene parcele ukupne površine 5.244 m², smještene u mirnom prirodnom okruženju, zadnja u nizu ulice, što osigurava privatnost i tišinu. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, LASINJA, 120.000 €, 80,00 m2 cca 1500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo POVOLJNO u LASINJI - KUPSKA ULICA - prizemnicu, novogradnju, površine 80 m2 sa VELIKOM okućnicom od 27.000 m2 na kojoj se nalazi i drveni gospodarski objekt površine 270 m2 koji je legalan (ima građevinska dozvola za građenje građevine gospodarske namjene - gospodarske građevine....

 
 
 
  Kuća, LASINJA, 65.000 €, 70,00 m2 cca 930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.njuskalo.hr

PARTHENON nekretnine posreduju u prodaji kuće s pripadajućim gospodarskim zgradama smještene u Donjoj Kupčini, mirnom i uređenom naselju koje nudi ugodan, siguran i kvalitetan život u prirodnom okruženju. Nekretnina se nalazi na iznimno prostranom zemljištu ukupne površine 7.477 m²,....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuće lasinja (25)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni