- kuće KRŠAN vrt

  • Za upit "kuće kršan vrt" pronađeno 20 nekretnina - prosječna cijena 2.174 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 160 m2
    • do 210 m2
    • 210 m2 (prosječna površina)
    • barem 210 m2
    • 250 m2
  •  Po cijeni
    • do 160000 eura
    • do 210000 eura (prosječna cijena)
    • do 250000 eura
    • do 2100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, KRŠAN, 395.000 €, 207,00 m2 cca 1910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kuća u mirnom naselju blizu mora sa predivnim pogledom, 15 min vožnje do Labina. Nekretnina se sastoji od prizemlja i dva kata te prostranom okućnicom sveukupne površine 554m2. U prizemlju se nalazi apartman opremljen za turistički najam površine 25,60m2. Apartman uključuje kuhinju....

 
 
 
  Kuća, KRŠAN, 490.000 €, 232,00 m2 cca 2110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja dvojnu kamenu u potpunosti obnovljenu starinu - vilu, smještenu u Kršanu, stambene površine 232 m2. Imanje se sastoji od vile, kaskadne okućnice s bazenom te pomoćne (gostinjske kuće). Vila se prostire na 193 m2, a sastoji se od prizemlja i kata s terasom. Prizemlje....

 
 
 
  Kuća, KRŠAN, 490.000 €, 230,00 m2 cca 2130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

ISTRA, KRŠAN - Predivna novoadaptirana kuća s bazenom Posredujemo u prodaji predivne novoadaptirane kuće s bazenom na osami! Kuća se nalazi u području Kršana kod Labina u blizini mora, a daleko od buke i glavnih cesta. Jedinstvena nekretnina koja se nalazi u oazi mira gdje na trenutke....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće kršan vrt'
420.000 €
125.000 €
125.000 €
  Kuća, KRŠAN, 650.000 €, 171,00 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Istra, Labin - okolica, kuća s bazenom, prodaja U idiličnom, mirnom naselju u blizini Labina, okružena netaknutom prirodom i zelenilom, smjestila se ova predivna prizemnica neto površine 171 m, izgrađena na prostranom zemljištu od čak 4.261 m. Kuća se nalazi na zadnjem rubu građevinskog....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 350.000 € na 340.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, KRŠAN, 340.000 €, 262,00 m2 cca 1300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2024 - 370.000 €
12.10.2024 - 350.000 €
16.05.2026 - 340.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.01.2024.,

www.diamond-realestate.hr

Kršan, okolica, prodajemo obiteljsku kuću sa dvije zasebne stambene jedinice na lijepoj lokaciji. Kuća je koncipirana kao katnica sa dvije zasebne stambene jedinice podijeljene na prizemlje i kat. Stan u prizemlju ukupne je površine 119.10 m2 a sastoji se od tri spavaće sobe, dvije....

 
 
 
  Kuća, KRŠAN, 359.500 €, 111,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

ISTRA, KRŠAN Moderna prizemnica s bazenom na prostranoj okućnici Kršan je mirno istarsko mjesto u blizini Labina, poznato po autentičnom ugođaju, zelenilu i opuštenom načinu života. Idealno je za obitelji ili investitore koji traže kuću za odmor, daleko od gužve, ali s dobrom povezanošću.....

 
 
 
  Kuća, KRŠAN, 650.000 €, 171,00 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.crozilla.com

Predstavljamo Vam prekrasnu i funkcionalnu prizemnicu neto površine 171 m², smještenu na prostranom zemljištu od 4.261 m² u mirnom naselju nedaleko Labina. Okružena šumom i zelenilom, nekretnina nudi potpunu privatnost, pozicionirana na rubu građevinskog područja, osiguravajući neometan....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 125.000 € na 120.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, KRŠAN, 120.000 €, 183,00 m2 cca 660 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.04.2026 - 125.000 €
16.05.2026 - 120.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je samostojeća autohtona kamena kuća s cisternom te priključcima za vodu i struju. Nekretnina uključuje više pomoćnih objekata u nizu te mogućnost proširenja okućnice. Karakteristike objekata Samostojeća kamena kuća (2 etaže) Vanjski gabariti: 8.6 5.2 m po etaži Bruto površina:....

 
 
 
  Kuća, KRŠAN, 490.000 €, 233,00 m2 cca 2100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.06.2023.,

www.diamond-realestate.hr

Kršan, okolica, prodajemo prekrasnu adaptiranu autohtonu kuću za odmor s bazenom i zasebnim apartmanom. Kuća je koncipirana kao katnica ukupne površine 233 m2. Kompletno je adaptirana 2019. godine gdje su se vlasnici potruditi zadržati autentičnost stare istarske kuće a opet funkcionalno....

 
 
 
  Kuća, KRŠAN, 290.000 €, 200,00 m2 cca 1450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

PLOMIN LUKA - Prodajemo obiteljsku kuću u malom ribarskom mjestu i luci Plomin, 9 km od grada Labina i 14 km od turističkog centra Rapca. Ovaj kuća sa pogledom na zaljev se nalazi na građevnoj parceli od 660 m2 uz mogućnost kupnje susjednog zemljišta, a nalazi se u neposrednoj blizini....

 
 
 
  Kuća, KRŠAN, 650.000 €, 171,00 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Istra, Labin, predivna kuća sa bazenom na zemljištu od 4261 m2, mirna lokacija Istra, Labin - okolica, kuća s bazenom, prodaja U idiličnom, mirnom naselju u blizini Labina, okružena netaknutom prirodom i zelenilom, smjestila se ova predivna prizemnica neto površine 171 m², izgrađena....

 
 
 
  Kuća, KRŠAN, 530.000 €, 548,00 m2 cca 970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.indomio.hr

JEDINSTVENA PRILIKA CIJELO SELO U SRCU ISTRE Selo smješteno je na idealnoj lokaciji svega30 minuta vožnje od mora i 15 minuta od čvora brze ceste (Istarski ipsilon), što osigurava izvrsnu prometnu povezanost s ostatkom Istre i šire. Selo obuhvaća i oko 34.000 m poljoprivrednog zemljišta....

 
 
 
  Kuća, KRŠAN, 370.000 €, 250,00 m2 cca 1480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na blagom brežuljku u Kršanu, s otvorenim pogledom na impozantnu Učku, smjestila se ova prostrana samostojeća kuća površine 250m², okružena velikom okućnicom od 1.465m². U mirnom i zelenilom okruženom naselju, idealna je za obiteljski život, ali i kao investicija za turizam ili najam.....

 
 
 
  Kuća, KRŠAN, 1.500.000 €, 310,00 m2 cca 4840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

CASA BELLA NEKRETNINE iz ponude izdvaja: Ovaj projekt obuhvaća dvije prekrasne vile smještene u slikovitom mjestu u Istri, uz sam rub naselja Kršan. Velika villa i manja kuća savršen su spoj udobnosti, stila i funkcionalnosti, idealni za obitelj ili kao investicija. Velika Villa Prostrani....

 
 
 
  Kuća, KRŠAN, 320.000 €, 300,00 m2 cca 1070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.indomio.hr

Plomin je malo staro naselje u općini Kršan, na jugoistočnoj obali Istre, nadomak grada Labina. Utvrđeni gradić smješten je na brežuljku, koji se 80 metara gotovo okomito spušta u Plominski zaljev. Naseljen još u rimsko doba. Antika mu je kao municipalnom središtu ostavila u naslijeđe....

 
 
 
  Kuća, KRŠAN, 700.000 €, 206,00 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Labin, okolica, moderna Villa okružena prirodom Ova se prekrasna Villa nalazi u malom, mirnom mjestu okružena samo prirodom. Nalazi se na velikom privatnom posjedu od 4260 četvornih metara. Villa je građena kao prizemnica ukupne površine od 206 četvornih metara. Sastoji se od četiri....